lvmen: jo, příští týden to hodím na net až ten Reskátor najdu...co si pamatuju, tak je tam i zajímavý rozhovor s Gnu...+ plno recenzí od Adama. Jo, bylo by super, kdyby někdo dal k dispozici skeny starých zinů - Different Life, Kore atd
libor
7. 8. 2009, 08:57
Neda se stahnout jeste nekde Universal Young Musician?
-K-
7. 8. 2009, 08:16
libor: nahodíš někam ty skeny?? třeba na rajče nebo tak??ať si je můžem zkouknout i my ostatní...dík
Lvmen rulez
7. 8. 2009, 07:50
libor:Ale dikes za ochotu
deaf
6. 8. 2009, 19:56
libor:reskator?tak ten myslim ze i mam.je to ten o tech prvnich dvou songach ?
deaf
6. 8. 2009, 19:52
libor: Též bych pěkně prosil.....předem moc díky
j.boam666@yahoo.com
6. 8. 2009, 18:36
libor: kdybys to fakt udělal, rád bych si to taky přečet..takže tě směle prosím, aby ses případně přemáčkl i na muj mail.dík
bierce@seznam.cz
6. 8. 2009, 17:15
to deaf: v druhém Reskátoru byl rozhovor s Lvmen...můžu Ti to naskenovat a poslat mailem
libor
6. 8. 2009, 15:20
ten co se nesmi podepisovat: Ny! Ny! Ny!
Eki
6. 8. 2009, 14:43
Nema nekdo na prodej(za rozumnou castku) stary ziny s rozhovorama Lvmen?Pokut vubec nejaky jsou.
deaf
6. 8. 2009, 14:41
mix-dva boxy-dva stojánky-dva mic...mám již připraveno v chodbě, takže křik bude
Přemysl z Krkonoš
6. 8. 2009, 13:19
No to byl těžkej můj provar. Ještě teď se stydím..Tímto děkuju Mírovi ze Zkoušky Sirén, kterej neprodleně vyrazil(v ty době ještě caik Wagusem) pro jejich bedny(!!!!) a tím mi zachranil rektální otvor.
Předpokládám, že společnost co se zítra sejde nebude mít problém na ty kapely fakt něco dát.
Stay True - Stay Heavy metal
straba
6. 8. 2009, 13:16
esli novy paramount styles nevyjdou na silver rocket tak si uriznu pero!
sebevrah
6. 8. 2009, 13:08
kafe!kafka - za ten vstup se omlouvám. Myslel jsem, že vzhledem k tomu jak to je na poslední chvíli, tak to bude spíš zdarma. Ale když se vybere pro kapely na naftu, tak t bude super. On by stejně každej něco dal...teda takovou mám zkušenost :-) CU zítra. A hlavně nesmím zapomenout mix a bedny aby měli kusi na co hulákat...posledně mi bylo SULků líto s tím udělátkem na mic.
Přemysl z Krkonoš
6. 8. 2009, 13:00
Ad pátek v Kafe!Kafka
Na e-plakátech je vstup 60.- tak snad to toho nikoho kdo by třeba přišel neodradí. Díky moc. Díky Přemku.
CU tomorrow
strb
6. 8. 2009, 12:54