j.:souhlas
SunWu: wow, zas pan světovej, po statickejch obrázkách na hejbacích,viď!
suma marum
8. 8. 2009, 13:35
tak co vokurky, ale že je dneska vedro, jak by řekl Filda "Dneska je tam krásně" no rokenrol plážovejch blbců
Bugrr bugrr@centrum.cz
8. 8. 2009, 11:29
co chceš? - morek - cože? - morek z kostí.
na baru bylo leccos, ale todle teda ne.
http://www.youtube.com/wa…
Sun Wu
8. 8. 2009, 02:37
Tywoe sem už choděj fakt jen dementi,
j.
8. 8. 2009, 02:04
http://www.subpop.com/rel…a demence pokračuje
dav
7. 8. 2009, 16:03
Nejede někdo po The Thermals přes (do) Hradec Králové?
Hugooo
7. 8. 2009, 14:57
motylci: no to je hovno..mrkej na moje foto!
http://www.iabc.cz/images…
žluťásek
7. 8. 2009, 13:52
písek je zkáza!
lišaj smrtihlav
7. 8. 2009, 13:41
motylci: v bodě TRAPAS GIRL ROKU žebříčku 2009 jest jasno
http://images.freemusic.c…
BOuREC
7. 8. 2009, 12:46
ad motylci: no doprdele..neni to z písku?
miloň
7. 8. 2009, 11:49
http://images.freemusic.c…
motylci
7. 8. 2009, 11:17
co furt mate:drz hubu a krok
kazdej neco mame
7. 8. 2009, 10:20
vy ste po tech lumenech fakt posedli... najdete si jinou zabavu
co furt mate
7. 8. 2009, 10:07
Lvmen maji jen rozhovor v reskatoru ?nebo i v necem jinem?
jack
7. 8. 2009, 10:04
vtipnej rozbor:
http://aktualne.centrum.c…
po ránu
7. 8. 2009, 09:50