Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
2 neznalej: butter = máslo (angl.), la mantequilla = máslo (španěl.). tady bych být tebou hledal jistou souvislost.
2 neznalej a ehluch: buzny
asi tak 12. 8. 2009, 14:06
kapela mother neexistuje, to vam jeste nedoslo?!!
illu 12. 8. 2009, 12:40
blahopreju: a cos jako cekal, do hajzlu?
doomer 12. 8. 2009, 12:28
ty vole mother uz jsou skoro jako lumeni
blahopreju 12. 8. 2009, 12:27
no hlavně, že není plno v gatích
huxl 12. 8. 2009, 11:54
Tak už je plno...
Jirka B. 12. 8. 2009, 11:12
to Vít : ve 20:00 začne hrát první kapela.
Jinak do Pankový nevinárny na Wollongong a Zkoušku sirén zbývají poslední dvě místa.Poslední šance si zarezervovat lístek na hkbooking@email.cz
Jirka B. 12. 8. 2009, 10:25
No dit joo pro ty kdo se nedostanou na koncert a makaj a tak proc neco neporidit od matky.Ja to podporuji.
marek 12. 8. 2009, 09:08
V8k: A sobotní část? Díky.
Vít 12. 8. 2009, 08:59
b.: anebo ses jenom drsnej...
mekkej 12. 8. 2009, 08:46
hawwwran: ty jo asi - asi mam po ranu nakou nasranou naladu - fuck off facebook!
b. 12. 8. 2009, 07:45
smrtak: ty voe - tydle pozri (jako ty) co na vsechno cuci jen na netu mi pridou ubohy...
b. 12. 8. 2009, 07:44
Vít: Flošna začíná v pátek vosumadvacátýho v sedum večír v pankovce.
V8k 12. 8. 2009, 00:09
Kurva tak kdo zejtra natoci Mother ??? A pokut ne tak jste sraci a smrt vam.
smrtak 11. 8. 2009, 22:27
pár fotek The Nesbitts ze Sun Wu Kung festu: http://www.facebook.com/a…
hawwwran 11. 8. 2009, 22:12