fanoušek: oprav si tu čárku a můžem se o něčem bavit..
strýček oswald
13. 8. 2009, 09:17
Slyšel jsem ,že Lvmen mají nového bubenika?
Fanoušek
13. 8. 2009, 09:12
Taky závidim.
Radim radim.solc@gmail.com
13. 8. 2009, 07:00
vy ste museli vypadat
Bourek uv@silver-rocket.org
13. 8. 2009, 06:56
tim chci rict diky
apx
13. 8. 2009, 02:47
a bugrra, ale gladiatori jsou vzdycky heterosexualove
apx
13. 8. 2009, 02:45
o tom nikdo nepochybuje
pusu !
13. 8. 2009, 01:44
ale mohla bych bejt; byla bych nejlepsi gay na scene
apx
13. 8. 2009, 01:11
ale nejsem
apx
13. 8. 2009, 01:11
todde, ondreji, vaclave, kdybych byla homous, tak vas vsechny miluju
apx
13. 8. 2009, 01:09
ty kaco akron family a otk v listopadu, yes!
xesman
13. 8. 2009, 00:03
for those of you who have been asking, the new album will be recorded this winter by Steve Albini and will be released on Southern Lord next spring.
vzkazují Weedeater
12. 8. 2009, 22:02
AKIMBO:
12/09/2009 21:00atTHE EAST END • BLACK FLAG COVER SET!
203 SE Grand Ave, PORTLAND, Oregon 97214
Cost: $6
Members of AKIMBO, BLACK ELK and TAD performing the songs of BLACK FLAG! with Android Hero and Spirit of Radio! 21+
hmmmm, tak tam bych chtěl bejt taky
dav
12. 8. 2009, 17:45
tak ja beru kytaru a du na strahov, kdo chce muze hrat z publika s nama, spanelku a E-moll, to vam na novy Toddovo pisnicky staci
Abuch uv@silver-rocket.org
12. 8. 2009, 17:20
119 lidi se jmenuje Vaclav Havel, a mají být na co hrdí, zatimco Vaclav Klaus je pry jediný, no ani se nedivím.
Dáša pani@dagmar.cz
12. 8. 2009, 16:51