Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
za rakety lvmen
hmm 11. 8. 2009, 09:20
se aspon uvidi: no když nepočítám rakety a spol. tak Kurtizány, Visáči, Telex, Elektrick mann, Thema jedenáct. Za rakety a spol. by to bylo takhle: ememka, gnu, lyssa, esgmeq, lvmen...
crack 11. 8. 2009, 08:22
Anketa voe napis 5 ceskych nej kapel.At uz mrtve ci zive.
se aspon uvidi 11. 8. 2009, 08:01
já ani jedno
matt lukin 11. 8. 2009, 04:02
já to samý.
Tmsk 11. 8. 2009, 02:37
Já mám rád Lvmen i Radiohead
Terč 10. 8. 2009, 19:13
My taky a tady to nikoho nezajímá..
Mark Arm 10. 8. 2009, 18:54
jo, uz jsme blili
a jeste budem 10. 8. 2009, 17:56
Přijedou Ra d iohea_d !!!
hej lidi 10. 8. 2009, 17:26
a od kolika to je?
m 10. 8. 2009, 15:11
Koncert Děti deště, Las Mantequillas, cripplekrops v Modřanský rokli neni 15., ale 14. 8. 2009 v pátek.
Hugo Munin 10. 8. 2009, 14:47
Ty vole kdyz se nekomu libi Lumeni tak proc mu to brat?Kazdej ma sveho oblibence ne?
Vernej fanda vzdy oceni 10. 8. 2009, 10:16
Nova skladba od BARONESS hraje pekne.
BS 10. 8. 2009, 10:12
Cave In az najeden song celkem propadak.Prvni dve alba jsou nejlepsi .
(. ) (. ) 10. 8. 2009, 08:51
cave in to zas dali dohromady a nové EP je k poslechu tady: www.planetsofold.com, a je to návrat někde až za jupitera
libor 10. 8. 2009, 07:05