za rakety lvmen
hmm
11. 8. 2009, 09:20
se aspon uvidi: no když nepočítám rakety a spol. tak Kurtizány, Visáči, Telex, Elektrick mann, Thema jedenáct. Za rakety a spol. by to bylo takhle: ememka, gnu, lyssa, esgmeq, lvmen...
crack
11. 8. 2009, 08:22
Anketa voe napis 5 ceskych nej kapel.At uz mrtve ci zive.
se aspon uvidi
11. 8. 2009, 08:01
já ani jedno
matt lukin
11. 8. 2009, 04:02
já to samý.
Tmsk
11. 8. 2009, 02:37
Já mám rád Lvmen i Radiohead
Terč
10. 8. 2009, 19:13
My taky a tady to nikoho nezajímá..
Mark Arm
10. 8. 2009, 18:54
jo, uz jsme blili
a jeste budem
10. 8. 2009, 17:56
Přijedou Ra d iohea_d !!!
hej lidi
10. 8. 2009, 17:26
a od kolika to je?
m
10. 8. 2009, 15:11
Koncert Děti deště, Las Mantequillas, cripplekrops v Modřanský rokli neni 15., ale 14. 8. 2009 v pátek.
Hugo Munin
10. 8. 2009, 14:47
Ty vole kdyz se nekomu libi Lumeni tak proc mu to brat?Kazdej ma sveho oblibence ne?
Vernej fanda vzdy oceni
10. 8. 2009, 10:16
Nova skladba od BARONESS hraje pekne.
BS
10. 8. 2009, 10:12
Cave In az najeden song celkem propadak.Prvni dve alba jsou nejlepsi .
(. ) (. )
10. 8. 2009, 08:51
cave in to zas dali dohromady a nové EP je k poslechu tady:
www.planetsofold.com, a je to návrat někde až za jupitera
libor
10. 8. 2009, 07:05