do piče dášo, zas tu někdo píše pod mým ménem, navíc, ehm, nespisovně!
vašek
12. 8. 2009, 16:33
underground je pro mne styl života již po několik ehm desetiletí. nechápu proto, jak si kdokoli může tento titul přyvlastňovat, že?
vaclav havel nenavidimte@toprisaham.cz
12. 8. 2009, 16:30
David Rath vypadá jako...čert
podle mě
12. 8. 2009, 16:29
WAS IST TADY ZA BOCHDEL
karel schwarzenberg kadlik@top09.cz
12. 8. 2009, 15:59
kurva ne že si ty hajzle přivlastníš i punk! ods přece vždycky podporovala underground a alternativu!
mirek topolánek skutečnej@ods.cz
12. 8. 2009, 15:54
hele kluci prostě jedou na kšeft do západní marky. to mi nevadí. to logo ods vzadu na obalu jejich desky, to je na pováženou.
drátek
12. 8. 2009, 15:53
subkulturní načernorudo nalakované socdemáctví je ta správná životní cesta pro mladého člověka
Mudr. David Rath d.rath@cssd.cz
12. 8. 2009, 15:52
...a punk mám rád. Navíc si myslím, že svým způsobem jsem takový punkáč české politické scény.
Mudr. David Rath d.rath@cssd.cz
12. 8. 2009, 15:49
kurva nepodepisujte se tady mym menem do pice
david rath
12. 8. 2009, 15:47
Já jsem v Kutné Hoře byl a skutečně jsem nezaznamenal žádné podvratné živly, jen dobře se bavící mladé lidi.
Mudr. David Rath d.rath@cssd.cz
12. 8. 2009, 15:46
ale nejak nevidim nikde ze by se kuratori ohaneli principy punkove a diy etiky, ze. a o to prece slo, ne?
am18
12. 8. 2009, 15:28
SPORTO hrajou na FRESH FILM FESTU.a neni nahodou fresh tak trochu zacalovanej grantama?dobrej
punk...http://www.freshfi…
motylek
12. 8. 2009, 15:24
protože sem chodí strašně moc kreténů
joey silvera
12. 8. 2009, 15:05
Proc zde jsou kritizovani Lvmen?
???
12. 8. 2009, 15:01
aha, jakoze nejaky vtipny to je cely
tak to jo
12. 8. 2009, 14:44