Čau. V kolik hodin bude začínat Flošna? Díky.
Vít
11. 8. 2009, 21:43
ty dino sou tu:
http://www.mediafire.com/…
honza. xhu.dbax@gmail.com
11. 8. 2009, 19:24
2 neznalej: to snad radsi ani nevedet...
ehluch
11. 8. 2009, 15:32
É sáng mrdulí on Tháng Hai 18, 2009 lúc 1:46 sáng mrduli. List of ebooks, DVD, audio. Savo Training.
vyhulí
11. 8. 2009, 15:30
to pamětník : nemachruj!
Jirka B.
11. 8. 2009, 15:25
Muze mi nekdo rict, co to je buttercore?
Existuje i ramacore?
Ja sem neznalej
11. 8. 2009, 14:48
Pamatujete skvělej koncert Metroschifter na Sedmičce? Já už pamatuju dva....
pamětník
11. 8. 2009, 14:38
mohl by nekdo z vas rosim uploadnout vysílání Rádia 1 - živák Dino Jr. z Akropole ve formátu mp3, prosím??
J Mascis
11. 8. 2009, 13:44
Anketa: At zije smrt=Amity,Ember,Exit Only,Thema 11,Tostaki.
a je to
11. 8. 2009, 12:45
Anketa: Divnej pach, Gottwaldova dýmka, Našrot, Sebastian, Něco jiného nezávislého
Kopřivničan
11. 8. 2009, 12:34
ja mam zas nejrači social party a buty
lojza
11. 8. 2009, 12:00
to bude akcicka pro pohodovy lidicky
jo
11. 8. 2009, 11:22
http://usr.bandzone.cz/ba…
Modřanská rokle
11. 8. 2009, 11:03
By si měl zavést výfuk do konečníku.
ranař
11. 8. 2009, 10:55
Jakl nedávno na svém blogu napsal: „Každá rána zasažená přírodě je vítězstvím civilizace.“ Na dotaz, zda tedy vyhlásil válku přírodě a jejím ochráncům, odpověděl: „No, klidně. Přece už naši praprapraprapředkové, kdyby nebojovali s přírodou, tak na místě, kde sedíme dneska my dva spolu, by odkudsi z houští vylezl vlk a kousnul by nás do zadku.“ Protože prý naši předkové vlky zastřelili a houští vykáceli, dařilo se jim podstatně lépe.
ekoterorista
11. 8. 2009, 09:52