http://www.youtube.com/wa… Lemmyho citlivá poezie
Bugrr bugrr@centrum.cz
13. 8. 2009, 16:08
jj, lepsi by byl facebook ne
!
13. 8. 2009, 15:44
proc na myspace?
?
13. 8. 2009, 15:34
Novej Hradeckej bulvár zde
http://www.myspace.com/li…
Matka a syn s.r.o.
13. 8. 2009, 15:06
včera byla nějaká erupce na měsíci. já sem z toho taky slušně zpitomělej.
Peklo pe.klo@centrum.cz
13. 8. 2009, 13:42
to Bourek: Si piš, chlív jak necky! To Apx, taky dík kotě
Bugrr bugrr@centrum.cz
13. 8. 2009, 12:57
viktor by vas vsechny hnal!
b.
13. 8. 2009, 12:47
Tak co Amebix a spol??
deaf
13. 8. 2009, 11:16
HEJ Melnik uz neboucha v Lvmen ? Ja myslel ze u Anyway.
zmatekk
13. 8. 2009, 10:59
ty vole, kuci za radiohead kopírujou filosofii Aran Epochal
http://www.lidovky.cz/rad…
taková drzost!!!!
13. 8. 2009, 10:35
hej, jde někdo na koncert madony?
omadon
13. 8. 2009, 10:30
Tak už jsme zjistili, že jsi kokot a jak to teda je?
debile
13. 8. 2009, 10:28
Fanoušek: Já jsem zase slyšel, že Michael a Elvis pořád žijou ... má bejt?
taky Fanoušek
13. 8. 2009, 10:27
oprav si to velký písmeno a můžeme pokračovat.
strýček hynek
13. 8. 2009, 10:19
Překlep ne? pane neomylný
Fanoušek
13. 8. 2009, 09:56