vynálezce elektrický kytary pověsil bačkory na hřebík:
http://www.tyden.cz/rubri…
Brada
14. 8. 2009, 10:39
Není vhodné zaměstnávat lidi z jiných kultur, už tu pak zůstanou. Naučí se jazyk, mají děti a je z toho etnický problém
Jirka http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=644907
14. 8. 2009, 08:30
Ty vole Viki, slušný.
Radim radim.solc@gmail.com
14. 8. 2009, 05:27
facebook je kokotina... a basta
pp
14. 8. 2009, 01:56
Vikousek: rozumim, ale co delas tady mezi tema debilama?
n.
13. 8. 2009, 23:50
ja sem ti mi vam za do tech neurosis uplne zblaznil.
neurosis, to je nespoutana priroda; boure nebo lava, co pristi z nitra zeme a pali vse, co ji stoji v ceste. je to smutny, ale musi to tak bejt
Vikousek
13. 8. 2009, 22:51
kdo má facebook, tomu smrděj nohy! tak proto mašpec
LieBOY
13. 8. 2009, 22:43
Jolana?
mh
13. 8. 2009, 22:35
autor nejkrásnějí elektrické kytary je dead...
RIP
13. 8. 2009, 22:28
mozna sis jen dlouho nezaprcal.
hm?
13. 8. 2009, 21:34
Chybí mi na tomto fóru sex.
Merlin Šťastný vepřík
13. 8. 2009, 21:26
Tak co ty Mother ? Premiera! A zadna reakce?
hmm?
13. 8. 2009, 19:07
http://www.youtube.com/wa…
dälek sou gut... ale toto je gutter
13. 8. 2009, 17:30
Dojemný a hluboký... Uzrál čas na splitko s Radiohead
pp
13. 8. 2009, 16:13