Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
vynálezce elektrický kytary pověsil bačkory na hřebík: http://www.tyden.cz/rubri…
Brada 14. 8. 2009, 10:39
http://aktualne.centrum.c…
Jirka 14. 8. 2009, 08:31
Není vhodné zaměstnávat lidi z jiných kultur, už tu pak zůstanou. Naučí se jazyk, mají děti a je z toho etnický problém
Jirka http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=644907 14. 8. 2009, 08:30
Ty vole Viki, slušný.
Radim radim.solc@gmail.com 14. 8. 2009, 05:27
facebook je kokotina... a basta
pp 14. 8. 2009, 01:56
Vikousek: rozumim, ale co delas tady mezi tema debilama?
n. 13. 8. 2009, 23:50
ja sem ti mi vam za do tech neurosis uplne zblaznil.
neurosis, to je nespoutana priroda; boure nebo lava, co pristi z nitra zeme a pali vse, co ji stoji v ceste. je to smutny, ale musi to tak bejt
Vikousek 13. 8. 2009, 22:51
kdo má facebook, tomu smrděj nohy! tak proto mašpec
LieBOY 13. 8. 2009, 22:43
Jolana?
mh 13. 8. 2009, 22:35
autor nejkrásnějí elektrické kytary je dead...
RIP 13. 8. 2009, 22:28
mozna sis jen dlouho nezaprcal.
hm? 13. 8. 2009, 21:34
Chybí mi na tomto fóru sex.
Merlin Šťastný vepřík 13. 8. 2009, 21:26
Tak co ty Mother ? Premiera! A zadna reakce?
hmm? 13. 8. 2009, 19:07
http://www.youtube.com/wa…
dälek sou gut... ale toto je gutter 13. 8. 2009, 17:30
Dojemný a hluboký... Uzrál čas na splitko s Radiohead
pp 13. 8. 2009, 16:13