Hahaha, Turbonegro to je fakt parádní píčovina
Treehorn
16. 8. 2009, 08:23
Moré tak jak Mother ?Furt se o tom pise ale hovno.
more
16. 8. 2009, 01:12
slabé jak malá zelená
huxl
15. 8. 2009, 19:44
Vidět Telefon dobrý, ale vidět tohle
http://www.youtube.com/wa… zážitek!
Job honza.krejca@gmail.com
15. 8. 2009, 18:11
Ty vole. Videt Telefon na Vrahu a zemrit. Nadherny zazitek. A Dusi je porad nejlepsi 'fest'ak' v cesku. Diky moc.
Torr uv@silver-rocket.org
15. 8. 2009, 11:48
dnes má svátek Alan Epochal..
cha!
14. 8. 2009, 22:36
VŠECHNO je realita. I to co se nám nelíbí. Ale ten profil se mi tváří nějak nefunkčně. Mám to jen já?
fst
14. 8. 2009, 21:31
majspejs neni realita
b.
14. 8. 2009, 17:26
a co když tu je, existuje:
www.myspace.com/mother
Texas is the reason
14. 8. 2009, 14:03
fans, to je taky dobry slovo, to je skoro jako smajlik
krabicak boa@boaaa.rd
14. 8. 2009, 13:08
Pro fans Thema 11 to může bejt zajímavé!
asi tak
14. 8. 2009, 13:04
na to, ze ta kapela ve skutecnosti neexistuje, je kolem ni slusnej humbuk.
Radek John
14. 8. 2009, 13:00
tyvole to je nejaka ostre sledovana kapela....nebo co?
krabicak cak@freevideo.cz
14. 8. 2009, 12:25
Tak co ty Mother ? Premiera! A zadna reakce?
taky zvědavej
14. 8. 2009, 11:24
to nebyl vynalezce el. kytary vole.
j.
14. 8. 2009, 11:04