Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
takže nás eště letos čeká todle! to je neuvěřitelný! už tak toho letos vyšlo mrtě dobrýho..jak to zas do tech žebříčků narvem?
PARAMOUNT STYLES, DOOMRIDERS, A STORM OF LIGHT, snad PART CHIMP, THE BLACK HEART PROCESSION, BARONESS, snad TRIGGER EFFECT, CONVERGE, BOTANICA, MUNICIPAL WASTE
Posluchač se špatným vkusem 16. 8. 2009, 21:33
mother sou piče
bohužel 16. 8. 2009, 21:10
a kdy vyjde nová deska esgmeq?
klasik 16. 8. 2009, 20:46
a co lvmen? kdy budou hrat lvmen?
amen 16. 8. 2009, 20:43
Hele a co jsou ty "mother" zač? A prej měli koncert - jakej byl?
chi chi chi ... 16. 8. 2009, 20:18
Hele proste tady nekdo chtel vedet jak dopadnul koncert a to je vse.A pokut nekdo maka a nemuze na koncert tak proc se nezeptat.ne ?
Thema Mother 16. 8. 2009, 20:05
prosty dotaz zopakovat 5x-6x uz je trosku moc ne?
ch 16. 8. 2009, 19:30
Hned jsem si řikal, že určitě brzo nějaká podobná "přátelská" a "moudrá" odpověď přiletí. hehe.
Pro určitý lidi je zřejmě prostý dotaz drzost. Když je přece jednodušší oběhnout za týden deset koncertů a hned máš jasno...
A jak tu někdo dával ten špatný link, tak správný je: http://www.myspace.com/we…
zašlej 16. 8. 2009, 18:17
Jasně, lepší se zeptat, než to zkoušet na vlastní kůži. Podle mě jsi dostal nejlepší možnou odpověď.
zajdi zvědavej 16. 8. 2009, 18:06
-ht- : Dík za info, ale spíš tu byla poptávka po názoru těch, co už to viděli / slyšeli (a tušim, že i po srovnání s T11 ) ...
taky zvědavej 16. 8. 2009, 17:54
doomriders http://www.deathwishinc.c…
pw 16. 8. 2009, 13:39
hele vsichni co se tady ptate po mother, ve stredu sme meli koncert otevrenej pro verejnost, jinak budem hrat pred celan nebo v brne pred obstacles.
-ht- 16. 8. 2009, 13:29
torr-maš recht,ja viděl znovuobnovené Telefon na Vsetině spolu s Majklačema a koncert byl skvělý.
čap 16. 8. 2009, 09:58
treehorn-pičovina seš ty
čap 16. 8. 2009, 09:54
Tohle fakt chybí:
http://www.youtube.com/wa…
Chybí Treehornovi 16. 8. 2009, 08:27