http://www.novinky.cz/kok…
Chacháááá
18. 8. 2009, 08:12
ja si zas třeba myslím že to tak nebylo
sory no
17. 8. 2009, 22:30
Gejbos:Ty vole konecne nekdo rozumnej kdo tady aspon napsal jak to bylo.Nez nejaky zbytecny hovna okolo.Dik
(. ) (. )
17. 8. 2009, 22:23
Koncert Mother byl v pohodě. První dvě skladby hodně zajímavý. Parádní melodie. Pak to trochu ztrácelo koncentraci a bylo to roztříštěný - byly tam dobrý momenty, ale kompaktní mi to nepřišlo. Ještě to není úplně dopilovaný a není z čeho vybírat. Themu jsem v tom slyšel stejně jako třeba Kylesu a další věci co maj kluci rádi. Přimlouval jsem se za ty rychlejší věci - teprve ale zdá se krystalizuje směr, kterým se budou dál ubírat.
gejboš amate@utrum.cz
17. 8. 2009, 21:20
tak co srr 44?release roku?
thomason
17. 8. 2009, 19:39
lojs mjuzik s mytologickejma textama!
f.
17. 8. 2009, 13:20
ČESNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK
SPRD
17. 8. 2009, 13:10
OKURKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
STRB
17. 8. 2009, 13:10
postřeh: silný odraz světla předního skla?
františek
17. 8. 2009, 11:02
Všimli jste si, že ať řídí dvanáctsetrojku kdo chce, tak vždycky vypadá za volantem jako debil?
postřeh ze života
17. 8. 2009, 10:47
SRR44?Tak co je?!
príma raketak
17. 8. 2009, 10:06
ještě tak na začátku a už vás mají všichni tak rádi? hehehe
fst
17. 8. 2009, 09:11
bohužel: podel se se svetem o svou spatnou zkusenost
-ht-
17. 8. 2009, 01:26
někdo září, někdo v září
cha cháá
16. 8. 2009, 22:45
Lvmen -Září???Doufejme!
L
16. 8. 2009, 21:36