Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
http://www.novinky.cz/kok…
Chacháááá 18. 8. 2009, 08:12
ja si zas třeba myslím že to tak nebylo
sory no 17. 8. 2009, 22:30
Gejbos:Ty vole konecne nekdo rozumnej kdo tady aspon napsal jak to bylo.Nez nejaky zbytecny hovna okolo.Dik
(. ) (. ) 17. 8. 2009, 22:23
Koncert Mother byl v pohodě. První dvě skladby hodně zajímavý. Parádní melodie. Pak to trochu ztrácelo koncentraci a bylo to roztříštěný - byly tam dobrý momenty, ale kompaktní mi to nepřišlo. Ještě to není úplně dopilovaný a není z čeho vybírat. Themu jsem v tom slyšel stejně jako třeba Kylesu a další věci co maj kluci rádi. Přimlouval jsem se za ty rychlejší věci - teprve ale zdá se krystalizuje směr, kterým se budou dál ubírat.
gejboš amate@utrum.cz 17. 8. 2009, 21:20
tak co srr 44?release roku?
thomason 17. 8. 2009, 19:39
lojs mjuzik s mytologickejma textama!
f. 17. 8. 2009, 13:20
ČESNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK
SPRD 17. 8. 2009, 13:10
OKURKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
STRB 17. 8. 2009, 13:10
postřeh: silný odraz světla předního skla?
františek 17. 8. 2009, 11:02
Všimli jste si, že ať řídí dvanáctsetrojku kdo chce, tak vždycky vypadá za volantem jako debil?
postřeh ze života 17. 8. 2009, 10:47
SRR44?Tak co je?!
príma raketak 17. 8. 2009, 10:06
ještě tak na začátku a už vás mají všichni tak rádi? hehehe
fst 17. 8. 2009, 09:11
bohužel: podel se se svetem o svou spatnou zkusenost
-ht- 17. 8. 2009, 01:26
někdo září, někdo v září
cha cháá 16. 8. 2009, 22:45
Lvmen -Září???Doufejme!
L 16. 8. 2009, 21:36