a můžem jít zapálit pro změnu Pavlu.
blbost ale nedá mi to
18. 8. 2009, 18:30
tim považuju celou kauzu cigára za uzavřenou
Peklo pe.klo@centrum.cz
18. 8. 2009, 17:48
čuráci, až uvidim někoho z vás na koncertě si zapalovat petru, tak si zapálim vás.
Peklo pe.klo@centrum.cz
18. 8. 2009, 17:45
a kdo jinej to teda je??!!!
tut
18. 8. 2009, 17:44
hehe, peklo si dal malou letni brigadku...
ds
18. 8. 2009, 17:43
ty vole, normálně muj regulerní dvojník dělá reklamu na cigára, s kytarou v ruce. v přiteplený teplákovce. to sem fakt neviděl. ne že si někdo bude myslet, že sem to já. já to vole nejsem.
Peklo pe.klo@centrum.cz
18. 8. 2009, 17:31
nevíte někdo, jestli v bookletu "Celan - Halo" jsou i texty? dik
dav
18. 8. 2009, 16:54
PORTLAND jede!!! Black Elk - nej!
Bugrr bugrr@centrum.cz
18. 8. 2009, 12:27
Aran: Díky! Uvidíme, kéž bychom byli mile překvapení..Těšim se moc
Lenoocka
18. 8. 2009, 12:09
Lenoocka: Asi ne, Rubín je tak akorát. Posledně bylo na 007 asi 40 lidí.
Aran uv@silver-rocket.org
18. 8. 2009, 11:55
Pokracovani T11 bez ema ? To znamena presne co ?At si muzu udelat obrazek.Kluci by meli udelat uz nejakou hudebni ukazku.
ocet
18. 8. 2009, 11:31
tak ja sem koncert matky viděl teda takhle: 4songy, 25minut max, dýl by snad žádná kapela hrát neměla, naprosto "profi" výkon, kuci sou zkušený harcovníci a maj nazkoušeno, další plus je, že koncert byl nahlas a že je to pokračování t11 bez ema, takže směr je jasnej heh!
kazo
18. 8. 2009, 11:23
Dotaz: Bude nějak regulovanej počet lístků na Polite Sleeper? Rubín je maličkej ,a já si myslím, že letos bude návštěvnost větší...Verbuju snad úplně každýho...
Lenoocka
18. 8. 2009, 10:59
BLACK ELK JE MASAKRRRR!
VYJETEJ CRACK
18. 8. 2009, 10:59
Něco z Polska:
http://www.myspace.com/ec… .
Radim radim.solc@gmail.com
18. 8. 2009, 09:51