Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Čau...nevíte kolik bude vstup na TV Buddhas v Chapeau Rouge??? Dík
Slave 19. 8. 2009, 13:51
no not like the fathers, but like the human beings
ideál 19. 8. 2009, 12:56
peklo: konecne si umim predstavit, jak vypada kokot
kreativec roku 19. 8. 2009, 12:05
nuda
tak trochu 19. 8. 2009, 12:05
Konecne ukazka Converge!!!! http://www.myspace.com/co…
Tak na celou desku jsem zvedavej.
-K- 19. 8. 2009, 09:14
http://vobloz.xtr.cz/arti…
chachacha 19. 8. 2009, 08:00
neb třeba: Normovaná cihla vhozená za znuděného podzimu odpoledne do čaje zaujme i netečnou babičku opojenou diazepamem a půllitrem zelené.
prostějovské fičák 18. 8. 2009, 23:15
strb: ty jedeš chlape uplnej kreativec nebo jak se menujou ty blbci z reklam co vymejšlej slogany
"instantni káva conquistador přináší lepru a svrab do vašeho domu"..nebo jak to je v tech Monty Python´s
pedro 18. 8. 2009, 22:41
no hlavně,že nejde kolem lomnickej štít, to už bych asi nedal.sorry,musel sem si rejpnout.
elfa 18. 8. 2009, 21:04
dav: ne, je tam malá knížečka, ale jsou v ní jen obrázky květin, texty e-e.
flames 18. 8. 2009, 21:02
to už neni kameňák, to je bugrrák.
fst 18. 8. 2009, 19:59
Jde ženská chc*t a řve na všechny strany "NEDÍVEJTE SE!!!PROBOHA SE NEDÍVEJTE". Jde kolem Stevie Wonder a povidá: "Já se nedívám!"
Kameňák III 18. 8. 2009, 19:22
Petra kouří Pekla.
Zuzka 18. 8. 2009, 19:10
a jakej u toho byl slogan???
"KOUŘIT PETRY, TO JE PEKLO!!!!"
strb 18. 8. 2009, 18:38
cve..sorry ale mi to přijde jako když jde ženská chc*t a řve na všechny strany "NEDÍVEJTE SE!!!PROBOHA SE NEDÍVEJTE"
Třea by si toho nikdo nevšim..
Fakt sorry mi jen přijde, že sem nikdo nic nepíše...
Pěknej večer všem!
strb 18. 8. 2009, 18:36