Čau...nevíte kolik bude vstup na TV Buddhas v Chapeau Rouge??? Dík
Slave
19. 8. 2009, 13:51
no not like the fathers, but like the human beings
ideál
19. 8. 2009, 12:56
peklo: konecne si umim predstavit, jak vypada kokot
kreativec roku
19. 8. 2009, 12:05
nuda
tak trochu
19. 8. 2009, 12:05
Konecne ukazka Converge!!!!
http://www.myspace.com/co…Tak na celou desku jsem zvedavej.
-K-
19. 8. 2009, 09:14
http://vobloz.xtr.cz/arti…
chachacha
19. 8. 2009, 08:00
neb třeba: Normovaná cihla vhozená za znuděného podzimu odpoledne do čaje zaujme i netečnou babičku opojenou diazepamem a půllitrem zelené.
prostějovské fičák
18. 8. 2009, 23:15
strb: ty jedeš chlape uplnej kreativec nebo jak se menujou ty blbci z reklam co vymejšlej slogany
"instantni káva conquistador přináší lepru a svrab do vašeho domu"..nebo jak to je v tech Monty Python´s
pedro
18. 8. 2009, 22:41
no hlavně,že nejde kolem lomnickej štít, to už bych asi nedal.sorry,musel sem si rejpnout.
elfa
18. 8. 2009, 21:04
dav: ne, je tam malá knížečka, ale jsou v ní jen obrázky květin, texty e-e.
flames
18. 8. 2009, 21:02
to už neni kameňák, to je bugrrák.
fst
18. 8. 2009, 19:59
Jde ženská chc*t a řve na všechny strany "NEDÍVEJTE SE!!!PROBOHA SE NEDÍVEJTE". Jde kolem Stevie Wonder a povidá: "Já se nedívám!"
Kameňák III
18. 8. 2009, 19:22
Petra kouří Pekla.
Zuzka
18. 8. 2009, 19:10
a jakej u toho byl slogan???
"KOUŘIT PETRY, TO JE PEKLO!!!!"
strb
18. 8. 2009, 18:38
cve..sorry ale mi to přijde jako když jde ženská chc*t a řve na všechny strany "NEDÍVEJTE SE!!!PROBOHA SE NEDÍVEJTE"
Třea by si toho nikdo nevšim..
Fakt sorry mi jen přijde, že sem nikdo nic nepíše...
Pěknej večer všem!
strb
18. 8. 2009, 18:36