Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Každej správnej chlap má velkej pták a hned vedle gramce kazeťák.
moudro dne halina.pawlovska(a)rybicky.cz 20. 8. 2009, 19:44
R.: Já mám tři kazeťáky, dva wolkmeny a žádnej CD přehrávač (a počitač žejo a taky bohužel žádnej gramofon), takže kazetu hned objednávám. Dokud jsem si nepřečetl ten článek od Torra tady (a poslechl jen ten tvůj odkaz), vůbec mě nenapadlo, že to je česká kapela (a už vůbec ne, že jsou jen dva). BIG HARD FUCKING DIRTY BOY ROCK, přesný!
K.ba 20. 8. 2009, 19:13
kazeta bez mp3 kuponu v malým nákladu = relikvie
jako vinyly, sv. grál apod. 20. 8. 2009, 19:12
Tak ruce nahoru, kdo nemá kazeťák! No!
Radim radim.solc@gmail.com 20. 8. 2009, 18:53
genialni by byla kazeta v download kuponem pro stazeni alba v MP3. Takhle je to jen kazeta.
ddr 20. 8. 2009, 18:48
KAZETA!!! To me poser, genialni. Zase neco poradnyho do auta.
S timhle se jezdi rychle 20. 8. 2009, 18:04
"Se značkou Orange je také spojen pravděpodobně největší kytarový reprobox, jaký byl kdy vůbec vyroben. Půltunový drobeček v sobě skrýval 24 (!) dvanáctipalcových reproduktorů. A to už je hnus přátelé..."

tak to bych chtěl vidět na fotografii hehe
dav 20. 8. 2009, 17:04
jakub: naprostej souhlas, Beyond mi přijde pestřejší, ale Farm má zase takovej nabušenej zvuk
palba alba: Over It, Imagination Blind, See You a ta bejkárna Creepies z Deluxe verze
J Mascis 20. 8. 2009, 10:43
Tak právě se mi doma otáčí nový DINOSAUR JR. - FARM a musim říct, že je to hit vedle hitu, neuvěřitelně nabitý, jedna z dlouhejch desek, který nemaj slabý místo. Navíc překrásnej obal. Sporto, Morrissey, UKW a Kylesa maj dalšího soupeře v boji o desku roku. Neváhejte!
jakub.uck 20. 8. 2009, 09:58
Corabi rulezzz !!!
Vince Neil 20. 8. 2009, 08:35
http://stonerobixxx.blogs…
Kylesa Pnutí 20. 8. 2009, 07:18
Nejlepší album od Mötley Crüe je 1994 - s Corabim. Neil Suckzzz!!!
Kopřivničan 20. 8. 2009, 01:25
Inkvizice he supa web :] Držim vám posrané ruce .)
Pavel Jurašek jurasek.pavel@gmail.com 19. 8. 2009, 20:34
jo a start ve 21:00
v chapeau 19. 8. 2009, 16:04
Tak to nevim, ale jasný už je, tam s TV Buddhas a Sirénama zahrojou ještě Phoenix ll
V8k 19. 8. 2009, 16:01