Každej správnej chlap má velkej pták a hned vedle gramce kazeťák.
moudro dne halina.pawlovska(a)rybicky.cz
20. 8. 2009, 19:44
R.: Já mám tři kazeťáky, dva wolkmeny a žádnej CD přehrávač (a počitač žejo a taky bohužel žádnej gramofon), takže kazetu hned objednávám. Dokud jsem si nepřečetl ten článek od Torra tady (a poslechl jen ten tvůj odkaz), vůbec mě nenapadlo, že to je česká kapela (a už vůbec ne, že jsou jen dva). BIG HARD FUCKING DIRTY BOY ROCK, přesný!
K.ba
20. 8. 2009, 19:13
kazeta bez mp3 kuponu v malým nákladu = relikvie
jako vinyly, sv. grál apod.
20. 8. 2009, 19:12
Tak ruce nahoru, kdo nemá kazeťák! No!
Radim radim.solc@gmail.com
20. 8. 2009, 18:53
genialni by byla kazeta v download kuponem pro stazeni alba v MP3. Takhle je to jen kazeta.
ddr
20. 8. 2009, 18:48
KAZETA!!! To me poser, genialni. Zase neco poradnyho do auta.
S timhle se jezdi rychle
20. 8. 2009, 18:04
"Se značkou Orange je také spojen pravděpodobně největší kytarový reprobox, jaký byl kdy vůbec vyroben. Půltunový drobeček v sobě skrýval 24 (!) dvanáctipalcových reproduktorů. A to už je hnus přátelé..."
tak to bych chtěl vidět na fotografii hehe
dav
20. 8. 2009, 17:04
jakub: naprostej souhlas, Beyond mi přijde pestřejší, ale Farm má zase takovej nabušenej zvuk
palba alba: Over It, Imagination Blind, See You a ta bejkárna Creepies z Deluxe verze
J Mascis
20. 8. 2009, 10:43
Tak právě se mi doma otáčí nový DINOSAUR JR. - FARM a musim říct, že je to hit vedle hitu, neuvěřitelně nabitý, jedna z dlouhejch desek, který nemaj slabý místo. Navíc překrásnej obal. Sporto, Morrissey, UKW a Kylesa maj dalšího soupeře v boji o desku roku. Neváhejte!
jakub.uck
20. 8. 2009, 09:58
Corabi rulezzz !!!
Vince Neil
20. 8. 2009, 08:35
http://stonerobixxx.blogs…
Kylesa Pnutí
20. 8. 2009, 07:18
Nejlepší album od Mötley Crüe je 1994 - s Corabim. Neil Suckzzz!!!
Kopřivničan
20. 8. 2009, 01:25
Inkvizice he supa web :] Držim vám posrané ruce .)
Pavel Jurašek jurasek.pavel@gmail.com
19. 8. 2009, 20:34
jo a start ve 21:00
v chapeau
19. 8. 2009, 16:04
Tak to nevim, ale jasný už je, tam s TV Buddhas a Sirénama zahrojou ještě Phoenix ll
V8k
19. 8. 2009, 16:01