Právě mi přišla aktuální sms: "Elektročas nářez jako prase kurva!"
Radim radim.solc@gmail.com
21. 8. 2009, 17:18
Aran: ani ne, ale napr. Monotonix nejsou vubec spatni
ddr
21. 8. 2009, 17:13
To máš jedno Tomáši, ale základem je dobrá práce s myší.
Old Pilot
21. 8. 2009, 14:22
uz tam je
nkvd
21. 8. 2009, 13:20
a bude ta nebezpečna kazeta už o víkentu v day after?
MC Hammer
21. 8. 2009, 13:16
tak kdo de neska na mejdan do jeleni?
cista ulice
21. 8. 2009, 12:00
old pilot: hele, kudmama se ta kazeta do toho fonografu straká, ty chytrej!
tomáš
21. 8. 2009, 11:11
Johnny Kleč na to hází bobek!
http://johnnyklecpoetry.b…
deratizér
21. 8. 2009, 09:23
torr to zase tak pekne napsal...
brt
21. 8. 2009, 08:59
http://www.metalopolis.ne…
metaloplis zklamalo
21. 8. 2009, 08:29
a to jsem si zrovna řikal, že některý ty recenze tam nejsou špatný a píšou tam celkem rozumný lidi, ach jo ...
metalopolis zklamalo
21. 8. 2009, 08:28
polvo: a taky polvo sou dobrý. i to nový album, co ještě nevyšlo.
Honza
20. 8. 2009, 22:52
ddr: Aby sis to mohl poslechnout, viď? Ty teď děláš do hard rocku?
Aran uv@silver-rocket.org
20. 8. 2009, 21:56
Každej správnej chlap má 8-track přehrávač aspoň v dodávce a ty dva SaDE jsou famózní stejně tako Torrova upoutávka.
http://www.videointerchan…
Old Pilot
20. 8. 2009, 21:38
jo dino sou dobrý, obal ala Tolkien z Krušnejch hor haha, fyi Slavek Dole(jší) zahraje naHoře 2009-08-22 Lysá nad Labem - letní kino, festival proti fašismu \\\\\\\skol\\\\\\
polvo
20. 8. 2009, 21:17