Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
no ty vole, Sunn taqdy hráli nedávno, si je propás, každopádně by nebylo špatný kdyby přijeli znova nebo takový mocný OM
http://www.myspace.com/va…
to by teprv byla šleha
Southern Lord 23. 8. 2009, 23:54
budou...info hledej zde: www.myspace.com/lieboycz
jo kámo 23. 8. 2009, 23:02
Nevíte někdo, jestli náhodou na podzim nebudou Sunn O))) běsnit taky v Český republice? Nebo se musí do některý z okolních rozvinutejch zemí?
  23. 8. 2009, 19:20
dostaneš leda tak na holou
hajzle 23. 8. 2009, 16:32
Vydate mi desku?
Umim na kytaru 23. 8. 2009, 14:34
jo voe! hlavne ze silny recicky ....rev do telefonu ...a ve 4 odpoledne jít spinkat!
HANBA 23. 8. 2009, 14:15
sice nemas vlasy na stranu, ale celou hlavu na stranu, ale porad ses takovej slusnacek, zadny strach
neznabh 23. 8. 2009, 13:30
to K.ba : jedna s prvnich songu...to jsme jeste byli hubeny,meli patky a nechovali se jak hovada...
Jirka B. 23. 8. 2009, 12:37
jasne
DE SE 22. 8. 2009, 15:39
Hele kdybyste se večer kopali do prdele, tak v chapeau hrajou TV Buddhas, Phoenix II, Zkouška Sirén a Duckies. Vstup bude max tak kilo, takže snad cajk.
Hluch hluch@email.cz 22. 8. 2009, 15:16
tomáš: co poslouchat, na koncerty si to máme nosit, jako na modlitbu.
orp 22. 8. 2009, 10:02
Once upon a Time in the West. Dnes na Čt1.
Charles Bronson 22. 8. 2009, 09:56
k.ba: vysoce hodnotim tvůj svědomitej přístup - poslouchat se teď už musí jedině se zpěvnikem
tomáš 22. 8. 2009, 07:49
Sem si pustil po dlouhý době od elektročas Lose The Way. Myslim, že někde psali, že kvuli týhle písničce se o nich začalo řikat, že jsou emo. No vzal jsem si k tomu zpěv do odposlechu víc a tyvoe fakt. To je Emo jak Hovado!
K.ba 22. 8. 2009, 04:10
elektrocas ? jako kde narez ?
??????????? 21. 8. 2009, 22:56