za ISIS!!!!! VÁS MILUJU!!!!
za FOŠNU!! VÁS MILUJU!!!
ps: fošna na prach, jak papír vod sekaný...mejdan tohle léta bezkonkurečně
dav
31. 8. 2009, 10:04
Fakt doceňuju, jak toto fórum fičí, akorát nechápu rádobyvtipné odkazy (ne každý surfuje v práci a pokud kliknu potřetí na nějakou pičovinu tak mě to sere, kolik času tím ztrácím, a další odkaz, o kterém nevím o čem bude, asi přeskočím). Máte ještě to razítko BLBOST?. Jinak ISIS/DALEK = masakr, ať to vyjde!
Martin co má Malárii
31. 8. 2009, 10:04
dalek!!!!!!!!!
pico
31. 8. 2009, 09:59
borci, máte v tom bordel. Isis je na 007 nebo v Akro? Si to opravte...
Lukáš
31. 8. 2009, 09:56
bude aj nejaké to foto s Flošny?
ičo fugazi@post.sk
31. 8. 2009, 09:56
kurva yeeeeeeeeaaahh ISIS se asi poseru.
posranej
31. 8. 2009, 09:49
áááááááááááájsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
Old Pilot
31. 8. 2009, 09:42
Pičo, ISIS!
bomba
31. 8. 2009, 09:33
isis pico!
hosi dekujem
31. 8. 2009, 09:20
Voe, super ISIS!!!
Jirka P.
31. 8. 2009, 09:05
Isis,super voe!!!
Jirka B.
31. 8. 2009, 09:02
tyvole FAKT
super
31. 8. 2009, 08:49
tyvole ISIS?
paráda
31. 8. 2009, 07:11
Za flošnu moc dík!!
churley
30. 8. 2009, 22:43
DÍKY!!!!!
KING BOOKING
30. 8. 2009, 17:32