Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
švestky byly naprosto v poho, ještě popřály hezkej zbytek večera u piva a guláše, pokuta se nekonala. a pak se ještě vypil veškerej chlast, takže king bookingovskej marketingovej tah "happy hour" vyšel na výbornou. no a celý to samozřejmě bylo, jak jinak, naprosto boží. díky všem!!!
Vikak8nek 30. 8. 2009, 17:25
jak to na flošně dopadlo s policajtama - byla nakonec pokuta za hluk? jinak teda skvělý místo, skvělej program. a skvělí sulk byli (pro nás neznalé) překvapením večera.
totalySICK 30. 8. 2009, 15:50
Myslím že Flošna lepší rozlučkovje koncert dostat nemohla. Všechny töny, všechny zvuky mě roztrhali a znova poskladali. Pekelná erupce od začátku do konce.
Kanyzův Kokot Mamutant@seznam.cz 30. 8. 2009, 15:30
za flosnu dyk
vsem
dyk to bylo suPr
no
honzah 30. 8. 2009, 15:28
pico sem jeste vozralej
bubu 30. 8. 2009, 12:47
Deverovka s Gnu včera jeden z nejlepších koncertů co sem od nich viděl (Sulk dobrej poslední vál)
jo!! 30. 8. 2009, 12:41
Včera jsem si GNU užil jako dlouho ne, uplně super a i všechny ostatní kapely super! Lidi byli super, všechno super! :)
žmřďóž 30. 8. 2009, 12:40
budou hřebíčky
opožděný výstřik 30. 8. 2009, 12:21
prej na stary kolena prestali s drogama
deti a tak..... 30. 8. 2009, 11:16
jak to ty gnu delaj ze sou porad tak
zkurvene dobry 30. 8. 2009, 11:09
v betonu tepe moje mekky maso a babicka ma uz jenom me a pani Maresovou
666 30. 8. 2009, 10:24
saDE mně moc sympatický, sabbatí zvuk kytary, highonfire držení riffu, melvinsovský rytmy i zpívání - klobouk dolu
jen ty ingliš texty považuju za lenost, kdyby to totiž eště mělo silnou textovou ráži...bylo by to maso-saDe
tomáš 30. 8. 2009, 07:42
vlozte vlozku kocce
spravne 29. 8. 2009, 21:16
budou žebříčky?
předčasný výron 29. 8. 2009, 19:13
Aufbau Ost voe.
Radim radim.solc@gmail.com 28. 8. 2009, 16:53