Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
tak nějaký fotky už jsou i na KB MySpace...povětšinou interpreti...na vostatek se času nedostalo
DědeKing 31. 8. 2009, 21:36
...tyvole ta je výborná!!!
františek 31. 8. 2009, 17:00
Hlavně tahle z filmu Byl jsem mladistvým intelektuálem: http://img5.rajce.idnes.c…
Job honza.krejca@gmail.com 31. 8. 2009, 16:13
fotky z flosny super
diky hluch 31. 8. 2009, 15:39
slusnej uspech v ankete Reflexu o zasadni hudebni udalosti od r. 89. Existence Silver rocket na 5. miste ... velka radost
Veko22 veko22@gmail.com 31. 8. 2009, 15:30
tady sou fotky z hluch crew pohledu... http://hluch.rajce.idnes.…
vasa 31. 8. 2009, 14:58
Leda ze by to fotil nekdo strizlivej a takovejch tam teda moc nebylo...
Flošna forever! 31. 8. 2009, 14:57
nejsou nekde fotky z flosny, na kterejch je i neco videt?
k. 31. 8. 2009, 14:14
trošku si nerozumíš s foťákem, co brácho?
stephano 31. 8. 2009, 13:53
http://tombura.rajce.idne…
nějaký fotky z Flošny.
bura 31. 8. 2009, 12:35
to peklo:Dědek to celý dokumentoval, takže budou fotky jak z Pankovky tak i z Flošny.
Jirka B. 31. 8. 2009, 12:04
ty fotky by to chtělo, kucí.
Peklo pe.klo@centrum.cz 31. 8. 2009, 10:26
Flošna madafaka. Děkuju blablabla. Ste borci blablabla. Neni co vokecávat. Málem sem se několikrát zlomil v pase.
Peklo pe.klo@centrum.cz 31. 8. 2009, 10:23
chris: V Matrixu. Kapely někdy nemají přesný informace.
Aran uv@silver-rocket.org 31. 8. 2009, 10:12
Celan maji taky ve spajzu napsano ze budou hrat na sedme.Tak kde to tedy bude Matrix ci 007?
chris 31. 8. 2009, 10:08