je dobre, ze se i v sudetech najdou schopny lidi ochotny pomoct
-ht-
28. 8. 2009, 16:50
http://tinyurl.com/nevina… a klikej.
Radim radim.solc@gmail.com
28. 8. 2009, 16:45
hm tak nic
-ht-
28. 8. 2009, 16:40
http://maps.google.cz/map…nevinnarna je hned vedle
-ht-
28. 8. 2009, 16:40
najdi si na mapě ulici Tomkova 178, je to v historickym centru města kousek od velkyho namesti
teklo
28. 8. 2009, 16:38
zítra pojedeme na flošnu z ostravy autem. dvě místa zbývají: kdyby se někdo chtěl přidat, pište na
ycontrol@seznam.cz
honza rambo
28. 8. 2009, 16:29
ok, tak kde je ta panková nevinárna
Peklo pe.klo@centrum.cz
28. 8. 2009, 16:09
dneska neni flosna, dneska je punkova nevinnarna, flosna tmr
CML
28. 8. 2009, 15:45
Kingbooking: Hele od kolika je flošna dneska? A jak se tam dostat? Díky
Peklo pe.klo@centrum.cz
28. 8. 2009, 15:26
jsem jedinej, komu připadaj ti Austronautalis jako druzí Why??
ten zmatenej
28. 8. 2009, 15:21
tohle bude peklo!!
http://festivalpolna.ic.c…
hip hard pop nois disbeat grind
28. 8. 2009, 12:03
flošna
zmena-http://blogs.myspac…
ičo fugazi@post.sk
28. 8. 2009, 10:22
Důležitá informace: Lightning Bolt - Earthly Delights (Load, 2009)
http://en.wikipedia.org/w… .
Radim radim.solc@gmail.com
28. 8. 2009, 09:35
2 vtipalek> to je teda opravdu k popukani
hihi
28. 8. 2009, 08:45
Tak a teď si milé děti (klidně i deště) pustíme něco roztomilého na páteční
ráno...http://www.dailymo…
Old Pilot
28. 8. 2009, 08:09