and cd is the new mc
koloběh života
1. 9. 2009, 15:54
mc is the new lp
c 64
1. 9. 2009, 15:31
cd or lp?
pc or mac?
1. 9. 2009, 15:04
Ted dorazil nova deska ALLROH, nahral to Albini v Electrical Audio na jare. 14 pisnicek, tesim se domu! Budeme mit celkem 4 kusu v distribuce kdyby nekdo mel zajem.
Torr uv@silver-rocket.org
1. 9. 2009, 14:09
udelejte si hezkej den:
http://batrider.bandcamp.…
brt
1. 9. 2009, 13:14
vooobec.
Bourek uv@silver-rocket.org
1. 9. 2009, 12:22
Užs jim to poslal?
Radim radim.solc@gmail.com
1. 9. 2009, 12:20
jakoze to neni zadnej sampl, to je cela pisnicka. vetiver, je to na sub popu.
Bourek uv@silver-rocket.org
1. 9. 2009, 12:16
http://www.youtube.com/wa…
Bourek uv@silver-rocket.org
1. 9. 2009, 12:08
pěkný fotky žábák!
hele bourku, jakej je originál interpret v songu "zlá doba" - myslim ten sampl tam? dik
dav
1. 9. 2009, 11:43
no ale ten pan banán taky nejni špatnej!
YMCA
1. 9. 2009, 11:04
Jednoznačně fotka roku teda -
http://lh3.ggpht.com/_Vtm… .
Radim radim.solc@gmail.com
1. 9. 2009, 10:18
"Furt, kdo tu tak strašně sere?"
http://img5.rajce.idnes.c…
vtipnej komentář
1. 9. 2009, 07:07
fotky a video z flošny sou prolinkovaný tady
http://zzabak.blogspot.co…
zzabak
31. 8. 2009, 22:32