co se stalo s inkvizicí?
přijde zcela neočekávána?
huxl
6. 9. 2009, 14:35
co se stalo s "STAREJMA HIPIZACKEJMA VYKPAVKAMA", seriál zkončil nebo co kluci?
hypyg
6. 9. 2009, 12:50
Elvis: si na ní zahraj a uvidíš / uslyšíš.
n.
6. 9. 2009, 12:30
Zdarec nevíte někdo jaký jsou kytary od EPIPHONE například typ Les Paul?
Elvis is dead
6. 9. 2009, 11:56
tak hope astronaut by byl okey kdyby to nechal na tech deseti minutach
lilek rivajvl fakt bozi
5. 9. 2009, 23:30
já hraju kličkovanou! o dům dál...
Dalibor Janda z Drahotuš
5. 9. 2009, 22:34
"nádhernej fotbal kluci předvedli, sem na ně pyšnej"
hašek
5. 9. 2009, 22:24
tývoééé ta byla ale přísná!
hašek
5. 9. 2009, 22:08
Plašil !
!
5. 9. 2009, 22:00
Vas Szuszanne před Lords v Hradci ?
Paráda !
těším se jak svině
5. 9. 2009, 19:44
hoši, nechte toho, chováte se jak malí kluci...
dospělej
5. 9. 2009, 19:42
hope astronaut je velmi slušně řečeno slabý. taky dojdu později
huxl
5. 9. 2009, 19:25
tak sem si to vygooglil a hope astronaut je teda dobrej homous. to asi pridu az ve 21:10
olomouc
5. 9. 2009, 18:27
olomouc : před astronautalisem si dá krátkej 10-15-ti minutovej set olomouckej písničkář hope astronaut. pak bude andy a po koncertě afterparty v režii olomouckejch btc crew. ..
začnem asi pár minut před devátou, aby se to do těch desíti hezky vešlo...
přijďte, bude to super...
marek dialog crew
5. 9. 2009, 18:11
hope astronaut.
kozmonaut
5. 9. 2009, 17:43