to byla dobra akcia!
http://www.youtube.com/wa…
Svařak
4. 9. 2009, 13:00
v Kanadě stejně šupr jako doma
http://www.youtube.com/wa…
Honza Kláda
4. 9. 2009, 12:56
Bugrr: Ten tvůj freestyle na baru neměl chybu more.
blbej prazak: Naprostej souhlas.
Jinak vstup na Celan bude za cca 250 Kč.
Aran uv@silver-rocket.org
4. 9. 2009, 11:42
"...regulérní big gay párty… všude samé homoklády!"
Pekny kanadske tour report od Bilose.
http://www.malignanttumou…
Torr uv@silver-rocket.org
4. 9. 2009, 11:42
Kurva hlavně že jsme ho (astronautalise) včera naučili pít českou whisky (Rum) checht, poezie to byla, koncert jak brusle s neckama (sáně)
Bugrr bugrr@centrum.cz
4. 9. 2009, 11:36
astronautalis neuveritelne dobrej. olomouc, budejky, brno - zavidim vam
blbej prazak
4. 9. 2009, 11:33
dopravní nehoda. jakub.uck vytáčí záchranku.
"záchraná služba praha"
"volám tě kovboji, ja potřebuju tvojí pomoc."
"co prosim?"
"já volám temný síly!"
to muze bejt nebezpecny
4. 9. 2009, 11:31
já v poslední době cituju sporto furt. já už vlastně ani nic jinýho neřikám.
jakub.uck
4. 9. 2009, 11:23
uf.
Bourek uv@silver-rocket.org
4. 9. 2009, 11:22
Nemluvil jsem o tobě.
Radim radim.solc@gmail.com
4. 9. 2009, 11:20
dyk sem vo pár let mladší než vy. to nejde, kluci.
Bourek uv@silver-rocket.org
4. 9. 2009, 11:19
Klasiky lze citovat.
Radim radim.solc@gmail.com
4. 9. 2009, 10:55
jen to nevokecávej. všichni víme co si myslíš.
Peklo pe.klo@centrum.cz
4. 9. 2009, 10:48
prostě klasika. radio beat se prej chystá vydat sporto v edici "síň rockové slávy" vedle petra jandy a arakainu = už ste prostě legendy
jakub.uck
4. 9. 2009, 10:45
Neplanujete nekdo ty Jesus Lizard v Berline (UT 15.9.) ? Shanim odvoz.. dik
honza. xhu.dbax@gmail.com
4. 9. 2009, 10:34