kdo bude s astronautalisem v mitrilu ?
olomouc
5. 9. 2009, 17:07
dnes maj svátek Boris! rock on bejbe a samozřejmě nejlepší riffy přejem!
http://www.youtube.com/wa…
typickej hluch
5. 9. 2009, 12:55
smrdící duo
typickej hradec
5. 9. 2009, 01:08
tak to bude smrtící duo
majty
4. 9. 2009, 23:31
BARONESS DIKTAAAAAAAAAAAAAAAAAT
uz nepochybuj
4. 9. 2009, 22:30
To L: Boží!!!
Hukot pavel.lukacovic@gmail.com
4. 9. 2009, 21:56
Jaký je album od Slint -Tweez ?Nějaký doporučení?
L
4. 9. 2009, 20:17
tady to ctu:
http://www.silver-rocket.…
kuk
4. 9. 2009, 18:52
kdo bude hrát před Part Chimp?
majty
4. 9. 2009, 17:59
aran epochal, big black acolyte:
http://blogs.myspace.com/…
edie s.
4. 9. 2009, 17:15
crack:lepčí jsou ty komenty pod tím, třeba:
orlici maj dobry pisnicky o svobode o historii nasi zeme
černej jezdec
4. 9. 2009, 13:53
Bugrr: todle je lepčí song
http://www.youtube.com/wa… mladí skinhédi
crack
4. 9. 2009, 13:41
ty vole Todde a ten poslední odstavec je nejdál hehehehe
Bugrr bugrr@centrum.cz
4. 9. 2009, 13:08
budoucí hvězdy tyvole
http://www.youtube.com/wa…
třineckej
4. 9. 2009, 13:04
smažené víno?
cože?
4. 9. 2009, 13:01