Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Neni to spíš gospel vs. rap?
Radim radim.solc@gmail.com 8. 9. 2009, 12:10
http://www.youtube.com/wa… blues vs hip-hop yes!!!
Bugrr bugrr@centrum.cz 8. 9. 2009, 11:36
Pavle, udelej to! Bude to supr.
nekdo 8. 9. 2009, 11:28
Zdravim bandu Silver Rocket,
v říjnu a listopadu mají po evropě turné dvě velké jména z Constellation records - Evangelista (Carla Bozulich) a Do make say think. Mezi koncertama maj ještě volno. Neuvažoval někdo, že by je sem dotáh? Jinak nejbližší destinace Vídeň a Dresden, což naštěstí za rohem jest.
Pavel Keprt R07140@student.osu.cz 8. 9. 2009, 11:23
Nejlepsi jsou Depeche Mode.
AM ami@seznam.cz 8. 9. 2009, 11:02
tam mělo být já!
utrápené jednoduché Vé 8. 9. 2009, 09:56
Starwing Weirdos, naprosto super, sláva!!!
kelímek 8. 9. 2009, 09:56
Nejlepší je Ivan Mládek!
krum 8. 9. 2009, 08:55
hlavně aby z kapely kapaly ty emoce no
drobeček plastelíny 8. 9. 2009, 08:08
emo core je hnus
man 8. 9. 2009, 06:54
nejlepsi je stejne metal
co si budem povidat 8. 9. 2009, 00:20
je tu malo emo-corovych kapel az na par vyjimek .Coz je skoda!!!!
marek 7. 9. 2009, 23:49
jasně a zahrajte nebešťana
prosim 7. 9. 2009, 22:07
ja bych si prosil spolecnej gig Point a Squall
light today 7. 9. 2009, 21:41
a eskmek kdy hrajou prosim vas?
dark forever 7. 9. 2009, 21:38