Kdy budou nějaký koncerty Lvmen nebo jiných DARk spolku?
(. ) (. )
7. 9. 2009, 21:01
fuj!
huxl
7. 9. 2009, 18:09
prodám ojetou prdel
labužník
7. 9. 2009, 17:14
ty vole sekce bazar na web by se obcas i hodila.
asi tak
7. 9. 2009, 15:40
hele bazar. Nechcete nekdo fakt jako celkem zanovni plynovej sporak s troubou v dobrym stavu stavu za 1000 korun a k tomu nebo zvlast digestor za 500. Plus samozrejme byste si to museli vodvizt, je to na rozhrani nusli a michle. neni to zadnej hitek, ale je to myslim slusny. Nemuzu najit ty fotky co sem vyfotil, este se po nich mrknu, ale kdyby nekdo to potreboval, tak
bourek@krasnej.net
Bourek uv@silver-rocket.org
7. 9. 2009, 13:59
sklo bude stat asi kilo
apx
7. 9. 2009, 11:18
kolik bude zítra na skleněnce během koncertu vyhulenejch cigaret?
(odhaduju 1500 ks)
skl
7. 9. 2009, 10:48
tak dneska v mitrilu, kamarádí...
dc
7. 9. 2009, 10:39
hipísácká kapavka!
stalo se
7. 9. 2009, 10:35
neví se náhodou, kolik bude vstup zítra na skleněnce?
krl
7. 9. 2009, 10:25
čau. neni tu někdo, kdo by si chtěl trochu pohrát?
http://hudebnibazar.cz/in…
radek tom.ajara@email.cz
7. 9. 2009, 09:14
"Astronautalis @harpoonlarry and I are already plotting on how to buy a house in the czech republic...we love it here."
to myslim mluvi za vse, hehehe...
ferda
7. 9. 2009, 05:44
včéra byl astronautalis v budějovickym hostelu... více tady
http://bandzone.cz/fan/su…
subaudition veverkovalenka@email.cz
7. 9. 2009, 02:55
spanish inquisition is always unexpected!
to musim pořád opakovat?
6. 9. 2009, 15:31