okénko pro bizárd bazar: shánim nějaký starý kolo...jako třeba skládačku, nebo esku...kdyby se někdo z prahe rozhodl darovat/prodat za malou = směšnou částku kolo po dědovi či babi, tak mě hned kontaktuj:
davrodriguez@seznam.cz heil!
dav
8. 9. 2009, 20:40
hele, v seriálu Ulice je postavička, která se zove SOCHOR - myslim, že to je jasný vysvětlení, proč se Esgmeq stáhli do ústraní. Sisi má nový angažmá a zbytku kapely je to proti srsti.
televizní posránek
8. 9. 2009, 19:28
Késés vonat kategória páratlan érkezés menetredszerinti aktuális átlagérték vágányzár időben indulás.
fekete kecske
8. 9. 2009, 18:52
včera olomouc nádhera !
byl sem tam
8. 9. 2009, 17:45
Kraftwerk je originál
Peklo pe.klo@centrum.cz
8. 9. 2009, 16:45
krum: ne tenhle riff si půjčili big black, originál je od kraftwerk. Jinak nihil versi big black najdeš myslim na "songs about fucking" a taky tady na tomhle:
http://www.dayafter.cz/st…doporujčuje deset z deseti
hluchařů
8. 9. 2009, 16:45
Lístky na Isis, Dälek a Mamiffer ode dneška v Rocksters
Eve
8. 9. 2009, 16:36
Nevíte někdo jestli je tohle cover?
http://www.youtube.com/wa… a nemáte tu verzi od Big Black?Jestli jo,tak mi hoďte odkaz na mejl,pěkně prosím.
krum mkrum@seznam.cz
8. 9. 2009, 15:59
andy a brock se právě probudili a dávaj si pozdní snídani.
brno, těš se !!!
dc
8. 9. 2009, 14:10
Pavel: Evangelista uz zadny volny terminy nemaji bohuzel. Navic by to byla vyzva. Pred dvema lety na 007 cca. 10 lidi.
Jakub
8. 9. 2009, 13:54
Tohle je slušná medicína
http://www.youtube.com/wa…
Peklo pe.klo@centrum.cz
8. 9. 2009, 12:42
myslíš gospel vs. future?
celá mohutná exploze
8. 9. 2009, 12:31
Pravda, odehrává se to v nějaký modloslužebně.
Radim radim.solc@gmail.com
8. 9. 2009, 12:26
Tak předevšim jde o komedii...
Job honza.krejca@gmail.com
8. 9. 2009, 12:23
jo, nebo tak..
Bugrr bugrr@centrum.cz
8. 9. 2009, 12:19