zítra se žení náš Ondra Zagorka z DD tak jsme s mu se zooFildou složili takovou zdravici:
ocel v chlívě - proženění hlavou
okovaným prstem
dosáhnout prdele
snubák v domě
Vítámvás svědek
probůh
nachytal jsem Satana na šestkách
Bugrr bugrr@centrum.cz
9. 9. 2009, 15:15
Tři, dva, jedna - start! 12. listopadu bude v Paláci Akropolis k vidění dokonalá trojkombinace. Spolu s 2 Shovels Events vás zveme na koncert Isis, Dälek a Mamiffer. Cena lístku bude 450 Kč v předprodeji, 500 Kč na místě. Informace o předprodeji budou co nevidět.
http://www.silver-rocket.org/news
9. 9. 2009, 12:52
kolik stojí lupen na Isis normálně?500?
nevím
9. 9. 2009, 12:20
za Točník díky! takže v pátek
Obstacles !díky!
9. 9. 2009, 12:18
nejlepsi vecirek!!!
ta jedna na vstupu
9. 9. 2009, 12:03
Fotil to někdo včera dole na Skleněnce? Jinak díky těm, co to tam pořádali (asi ti dva na vstupu), super večírek!
mrtn & hnc
9. 9. 2009, 11:33
Aby někdo nejel až na hrad, bárka je přesně tady. Ty dvě červený auta na tom satelitnim snímku tam asi taky budou stát. Jedno je Bárky a jedno je dost možná moje.
http://tinyurl.com/n6efpk
Peklo pe.klo@centrum.cz
9. 9. 2009, 11:26
na Točníku se končí většinou ve 23, ale neni to úplná policejní hodina. Já myslim, že když přijedeš ve 21h, tak asi skoro vo nic nepříjdeš. O ty Obstacles rozhodně ne.
Peklo pe.klo@centrum.cz
9. 9. 2009, 11:22
neví někdo v kolik se končí na Točníku? má cenu tam přijet na 21h?
Obstacles !díky!
9. 9. 2009, 10:22
Nebudou se prodavat listky na ISIS zase na kod prez ucet ?
dobra vec
9. 9. 2009, 09:16
tak tenhle rucnik na plazi nikdo neprehlidne :-)
http://www.bluecollardist…
r
8. 9. 2009, 22:08
televizní posránek: ato si vzal kde,že je to ostatním proti srsti? Naopak mu to přejou a chodí spolu na pivo.
kámoš
8. 9. 2009, 21:44
aaaa uz to vidim tak nic.
-K-
8. 9. 2009, 20:59
Za kolik jsou listky na ISIS?
-K-
8. 9. 2009, 20:58