Honza: Jako první budou mít od 18.00 slovo lidi z
Iure.org, protože hlavně kvůli změnám ve shromažďovacím zákonu tam budeme. Pak se bude hrát - asi ne jako jednolitý sety, ale budeme se střídat po cca dvou skladbách. Kdyby se to z nejrůznějších důvodů muselo přerušit a stopnout, ať se dostane na všechny...
Aran uv@silver-rocket.org
15. 9. 2009, 15:51
Honza: info o line-up a program je tady
http://www.silver-rocket.…. zacatek je v 18 a koncit to bude pred 20h.
Torr uv@silver-rocket.org
15. 9. 2009, 15:37
Je mozny se dozvedet line-up nebo i program co se dneska chysta na Palacaku? Diky moc.
honza. xhu.dbax@gmail.com
15. 9. 2009, 15:07
ten překlad je příšerný
translátorr
15. 9. 2009, 14:35
Těkavé olejnatá semena, Palm bílkovin. Hořčice černá semena 1. červeno-hnědá barva vnější i vnitřní zeleně, malých a gomboly 1. Čip 1s hořčice chuť a příznivý vliv dietních 1 nashromážděné v jádru dusíku a síry v glykosidy do OSN. mustarglikozidok příčiny.
Magyár Gypsy
15. 9. 2009, 14:33
Jászi Oszkár: Konečně něco úplně jiného...
John Cleese
15. 9. 2009, 14:25
A magvak illó olajat, zsírolajat fehérjét tartalmaznak. A fekete mustár magja kívül vörösesbarna színű, belül zöldessárga, apró és gömbölyű. A mustár csípős ízét és kedvező étrendi hatását a magban felhalmozódó nitrogén- és kéntartalmú glikozidok, az ún. mustárglikozidok okozzák.
Jászi Oszkár
15. 9. 2009, 14:14
dneska tam budou jiný lumeni.
dneska
15. 9. 2009, 14:01
a jeste kdy hralou lumeni by me zajimalo
dneska
15. 9. 2009, 13:09
a esgmeq
kokotek
15. 9. 2009, 13:03
Arane vem cd lvmen. Jestli se ti nekam vejde. Koupim
Fatastard
15. 9. 2009, 12:57
Fatastar: Já beru jen nějaký splity AE, víc toho nepobereme, stěhujeme aparát atd.
Aran uv@silver-rocket.org
15. 9. 2009, 12:32
Adame bude dnes na palacaku mozny koupit cds uv sssr
Fatastar
15. 9. 2009, 12:28
dav: krásně řečeno.
polední menu: přesně to, co jsem měla na mysli. tak kde to žijem, když se tu klidně dějou takový věci? demokracie, rok 2009? HNUS!
totalySICK
15. 9. 2009, 11:59
a ještě.... polední menu že bych blil:
http://www.blisty.cz/2009…
vlkolďák
15. 9. 2009, 11:43