píči Bonus je bůh - sice úplně nesouhlasim s jednou věcí - ale jinak další level!!!!!
Bugrr bugrr@centrum.cz
16. 9. 2009, 15:05
jediný pojítko se zkutečností je si podání ruky s kým s čím s bubeníkem z Elektročas to jsem si připadal po hodně dlohý době jako normální člověk.. kluci já si nepamatuju jména, ani jak dovřít dveře, mám mozek v píči
bugrr
16. 9. 2009, 14:57
Ahoj. Kapela Kayo Dot (
http://www.myspace.com/ka… ... 5/10 na 007) hleda koncerta na 1. října v Čechách po cestě z Italie do Lipska. Kdybyste měl někdo chut jim pomoct, dejte vedet. Diky.
Jakub jakub.fluffwheels@gmail.com
16. 9. 2009, 14:36
nemáte někdo na zejtra na pučení flexu?
Bourek uv@silver-rocket.org
16. 9. 2009, 13:46
ne, to my děkujem za Palečák!
mrsa
16. 9. 2009, 12:57
Díky za Palačák!
Aran uv@silver-rocket.org
16. 9. 2009, 12:26
palacak super
cerna ovce
16. 9. 2009, 11:16
paroubek neproleze oknem
zkoušeli jsme...
16. 9. 2009, 10:50
prosim vas tam v praze, zajdete do parlamentu a vyhazejte ty kurvy na ulici z oken jako za starych casu, co delaj ,to je fakt vrchol pokrytectvi a cynismu
brnak
16. 9. 2009, 10:49
Radim: "ďábelský smích"
jakub.uck
16. 9. 2009, 10:13
Sedmička příští středu - to je POVINNOST!
Radim radim.solc@gmail.com
16. 9. 2009, 10:03
Kompilace? MP3, voe!
f r
15. 9. 2009, 18:55
jinak jsem teda nakonec chňápl po dětech deště a sedmáci byli nadšení. Kucí, nechcete udělat SRkompilaci songů pro děcka když už děláte pro ně trika a tak?
crack
15. 9. 2009, 17:28
to zni dobre
jo
15. 9. 2009, 16:39
Aran: ok, to sem chtel vedet. dik, snad to bude oka.
honza. xhu.dbax@gmail.com
15. 9. 2009, 15:57