Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Stupidní názor: já nemám dojem, že by lidi z Milady nevytvářeli žádný hodnoty. V rámci tohoto prostoru fungovala, dá se to tak klidně nazvat, občanská iniciativa Foot Not Bombs, který vařili pro bezdomovce a lidi na ulici. S hluch crew jsme tam realizovali dvoje hluchovánky za naprosto rovnejch podmínek, kdy nám kluci a holky z Milady poskytli tenhle skvělej prostor bez požadavku na "honoráž"...a to nemluvim o všech těch přednáškách, promítačkách, veganskejch grilovačkách, celý řadě benefičních koncertů na nejrozličnější věci, autorský čtení začínajících literátů, výstavy začínajích fotografů atd.....tobě to sice jak hodnota nepřijde, mě naopak jo. já na Miladu chodil, cejtli jsem se tam mezi svejma a to se vůbec nepovažuju za žádnýho aktivistu. Jen mi to celý přišlo na NAPROSTO stejný bázi jako třeba aktivity kolem stříbrný rakety = čirá radost z toho, co dělám bez ohledu na to, jestli to sype, nebo nesype. Navíc si uvědomte, že nám všechno berou - zavřeli rokáč na národní, chystali se zavřít 007, teď je to Milada, za chvíli přijde co? jelení, půl cesta? a kde pak budeme hrát? Milada byl dům, kde se mohli mladý lidi setkávat, realizovat se, zkusit si udělat koncert, výstavu a já nevim - prostě cokoliv...dveře byly otevřený všem, a to mě v době kdy za všechno cvakáš jak mourovatej, nepřijde zrovna málo.
dav 15. 9. 2009, 08:08
dáme si malou odbočku - dneska mám děckám v hudebce přednášet o zvuku, hluku, akustice atd... nemáte typ na nejhlukovější spolek? Mě jich napadlo hafo, ale těžko říct, co těm sedmákům pustit hehe
crack 15. 9. 2009, 07:53
kolik záslužnejch akcí udělali squateři na Miladě, kolik z nich hraje na hudební nástroj, fotí, dělá korálky, batiku apod.??
Jako udivuje mě, že silver-rocket se staví na jejich stranu. S policejním zásahem nesouhlasim, ale mám pocit, že většina squaterů jsou děti bohatejch rodičů, který maj potřebu revoltovat (viz. velkej počet squaterů v čechách ze západu, za eura a libry se jim tu žije líp než u nich, co?), jako přivazovat se lanem ke komínu?? WTF??!!prostě maj mít osudnost a obsadit jinej barák, když se na ně přišlo (a že to nebylo těžký, když to sami deklarovali), až squateři založí DIY label jako vy, tak pak respect, zatim pro mě/společnost/okolí žádný hodnoty nevytvářej....
stupidní názor 15. 9. 2009, 07:46
nepodepsanej podepsanej: to je naprosto přesný. ale naprosto.
Radim 15. 9. 2009, 06:29
jo a odbočim.... ještě dík za astronautalise v budějcích.....fakt frajer...jo a budou blak fish a elektročas a plum a djevara a woody alien ...tak to čekujte ...NAAB sou tu i pro pražáky:-) ....
exxon (čb, chb) 15. 9. 2009, 00:00
tyvole debata jaxvině .....at to dopadne jak má, at se to příště nestane, at se do toho nesere politika, at se lidi od koryt neserou do těch co je nepotřebujou, at má každej svý místo na který se může vracet, at se nemusí celej svět smát tomu co se u "nás" děje, at se ty kašpárci nahoře naučej stydět ....už je na čase a at máme konečně šanci a chut s tím něco dělat......držím palce všem co hledaj střechu nad hlavou....
exxon (čb, chb) martin.exxon@gmail.com 14. 9. 2009, 23:54
K tomu co psal krl ještě jedna poznámka. V den, kdy probíhal druhej Janov, na kterým 700 ozbrojenejch nácků mrdalo celej den zápalný flašky a šutry na fízly, proběhl zátah na prostor Cibulka na Plzeňské ulici. Lidé, kteří tam fungovali byli dohodnuti s majitelkou, že tam můžou provozovat různé aktivity do té doby, než se začne se statkem něco dít. Přesto tam vtrhla zásahovka, všechny zřezala a VŠICHNI dostali útok na veřejného činitele. V Janově bylo 18 zadržených, všichni dostali jen přestupek kvůli narušování veřejného pořádku. Takže asi tak.
xbananx 14. 9. 2009, 23:29
Výbor neprizpusobivosti FnF udeluje UV SRR zlatou medaili, darkovy kos s vybranymi dobrotami a vavrinovy venec. SRR by mohli vydavat desky, poradat koncerty a furt bejt dobry a mit svy jisty, Tyden neTyden. Misto toho TN podporujou a jeste hajej v mistnim flejmu. Ze se i mezi svejma poustej na tenkej led, to vubec neni samozrejmy a vubec by to nemuselo bejt. O to vic si toho vazim. Dik. Prijdte zitra v 18h na demo na Palackeho namesti, v sobotu na DIY karneval.

Naší zbraní je...
koro 14. 9. 2009, 22:55
reakcenapribram: k těm náckům, policii a jejich veřejnejm akcím. jako kdyby policajti chtěli nebo se snažili, tak třeba po janově by muselo bejt zadrženejch (minimálně za utok na veřejnýho činitele) několik set lidí, což se bohužel nestalo, jestli bylo dvacet (tím číslem si nejsem jistej) zadrženejch, je to hodně... když se to srovná s tímhle víkendem, je to do očí bijící...
krl 14. 9. 2009, 22:45
nepodepsanej podepsanej: Rozumím. Ale mě prostě v tomhle případě přijdou karty tak jasně rozdaný, že už to snad víc ani nejde.
Aran uv@silver-rocket.org 14. 9. 2009, 22:36
hele, poslední věc. proč by právě postoj k týhle věci byl tím, co člověka zařazuje na správní nebo nesprávní stranu "barikády". kolik z lidí, kteří se diví stejně tak tomu, jak zakročila policie jak tomu, proč v téhle situaci bylo obsazení squatu řešeno jak bylo řešeno, může bojovat svý užitočný války "proti systému" (stejnému) na úplne jiných frontách. v době, kdy křičíte, že vás systém brzo sežere (a upozorňujete na totalitarizaci myšlení a "stádovitost") negujete zásadní princip úcty k cizímu názoru a stádovitost podporujete reakcemi na byť i opatrně formulovaný nesouhlas. trochu mě to - jako člověka, který sice nesquatuje, ale jinak se alternativní kulturu snaží podporovat poměrně dost - mrzí.
nepodepsanej podepsanej 14. 9. 2009, 22:26
reakcenapribram: nebyl sem tam, kdyztak me nekdo opravte, ale ja mam pocit, ze to komando (mimochodem slovo antikonfliktni tym mi taky pride jako newspeakovej skvost) sebralo 70 - slovy sedmdesat lidi jenom za to, ze stali na chodniku. kdo chce psa/anarchistu/nacka bit, hul si vzdycky najde...
Ado. 14. 9. 2009, 22:18
pribram, Himaláj, šampón, totalySICK: Díky. Kde to můžu podepsat?
Aran uv@silver-rocket.org 14. 9. 2009, 22:16
ehm, "ta většina myslí, že se jí to prostě netýká" samozřejmě. detail
totalySICK 14. 9. 2009, 22:01
nejvíc mě týrá, jak si většina myslí, že se jich to prostě netýká a že ti "zfetovaní squateři" si to nejspíš zaslouží. kolik z těch lidí asi bylo někdy ve squatu a kolik z nich chápe rozdíl mezi tím, když někdo vleze do nějaký ruiny proto, že nemá kde spát, a tím, když se tam usadí s cílem dělat něco pro veřejnost? proč to může jinde fungovat a u nás ne? samozřejmě, že by bylo ideálním řešením, kdyby se to celý podařilo vyřešit domluvou přímo s majitelem nebo kdyby stát zařídil nějakej vhodnej objekt k dispozici, jenže nikoho to nezajímá, každýmu jde o prachy. ale tahle celá "aféra" kolem se přece týká nás všech, i kdyby jste se squatery kdoví jak nesympatizovali. lidi by si měli uvědomit, že každej se může přichomejtnout k podobný akci a může na něj bezdůvodně naběhnout policejní komando, zmlátit ho a jak už to tak vypadá teď už i zatknout, ať už se tam dotyčná osoba vyskytne proto, že přišla schválně něco podporovat, že ze zvědavosti chce přihlížet nebo prostě jen proto, že v daný lokalitě bydlí a vyleze ven na nákup. tohle hromadný masakrování, zatýkání a souzení mi nepřipadá ani trochu normální a v pořádku a komu jo, ten žije někde naprosto mimo. policejní stát? a jak už tady bylo řečeno, v kontrastu s naprosto hladkým průběhem všech neonazi akcí.. nebudu se tady rozčilovat, to by bylo ještě na dlouho. zajímalo by mě, kam tohle povede dál.
totalySICK 14. 9. 2009, 21:57