zwei kessel buntes
řek bych
18. 9. 2009, 09:41
kluci kam patří song KOPONYA od Lyssy?Do strikeru?
nevim
18. 9. 2009, 09:36
hej, kucí, tak jestli domlouváte ty genetiks tak na to serte, v opavě to mám booknutý hehehehe (ďábelský smích, abyste věděli)
crack
18. 9. 2009, 01:13
chyba v něm: oprava - Spencer už se prořvává do Matrixu, uáááá!
tomáš
17. 9. 2009, 16:40
akorat ze to bude v matrixu
chyba v nem
17. 9. 2009, 15:45
O Celan v nové A2, napsal Kočka a napsal dobře...jéžišmarjá - Spencer už se prořvává na Sedmičku, uáááá!
tomáš
17. 9. 2009, 15:19
crack: dobreeeeeee ty kluku
kavka
17. 9. 2009, 11:42
torr: zkusim to domluvit na tu Opavu.
crack crackfuck@seznam.cz
17. 9. 2009, 06:59
nikdy bych tě neviděl
nikdy bych s tebou nekrmil ptáky
nikdy bych neviděl smrt v tak konkrétních tvarech
nikdy bych neviděl smrt
chtěl jsem říct... chtěl jsem říct..
jako když krev jako když chlív jsoucna
jako že jsem bez smrti... jako KGB jako gestapo jako FBI jako hovno
jako hovna
vidím jen prdele a hovna
a viděl že je to dobré
nastoupil jsem do sedmičky
jel jsem do práce
smrt mi může bejt u prdele
smrt je dobrá už od Wolkera
jedná se vždycky jen o necky a brusle
co mám nevyřešeno dám do pořádku
a až se vrátím dám pusu zdi
nikdo jiný tu neni
blbec k večři
16. 9. 2009, 23:53
"super emo jizda"
hoho
16. 9. 2009, 21:38
TY kravooo tak Mother slysim az ted po prve a to jeste virtualne a super emo jizda.Tesim se do Matrixu.
deaf
16. 9. 2009, 20:42
nejaky foto z yachtu ?? (Obstacles ,Mother)?
rak
16. 9. 2009, 20:08
Gentiks nam napsali, ze hledaji nejaky koncert v Ostrave nebo v Opave 29 rijna. Kdyz tak jim napiste, diky.
http://www.myspace.com/gg…genetiks@gmx.de
Torr uv@silver-rocket.org
16. 9. 2009, 15:35