Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
zwei kessel buntes
řek bych 18. 9. 2009, 09:41
kluci kam patří song KOPONYA od Lyssy?Do strikeru?
nevim 18. 9. 2009, 09:36
hej, kucí, tak jestli domlouváte ty genetiks tak na to serte, v opavě to mám booknutý hehehehe (ďábelský smích, abyste věděli)
crack 18. 9. 2009, 01:13
chyba v něm: oprava - Spencer už se prořvává do Matrixu, uáááá!
tomáš 17. 9. 2009, 16:40
akorat ze to bude v matrixu
chyba v nem 17. 9. 2009, 15:45
O Celan v nové A2, napsal Kočka a napsal dobře...jéžišmarjá - Spencer už se prořvává na Sedmičku, uáááá!
tomáš 17. 9. 2009, 15:19
crack: dobreeeeeee ty kluku
kavka 17. 9. 2009, 11:42
torr: zkusim to domluvit na tu Opavu.
crack crackfuck@seznam.cz 17. 9. 2009, 06:59
nikdy bych tě neviděl
nikdy bych s tebou nekrmil ptáky

nikdy bych neviděl smrt v tak konkrétních tvarech

nikdy bych neviděl smrt

chtěl jsem říct... chtěl jsem říct..
jako když krev jako když chlív jsoucna

jako že jsem bez smrti... jako KGB jako gestapo jako FBI jako hovno
jako hovna

vidím jen prdele a hovna
a viděl že je to dobré

nastoupil jsem do sedmičky
jel jsem do práce
smrt mi může bejt u prdele
smrt je dobrá už od Wolkera

jedná se vždycky jen o necky a brusle

co mám nevyřešeno dám do pořádku

a až se vrátím dám pusu zdi
nikdo jiný tu neni
blbec k večři 16. 9. 2009, 23:53
"super emo jizda"
hoho 16. 9. 2009, 21:38
TY kravooo tak Mother slysim az ted po prve a to jeste virtualne a super emo jizda.Tesim se do Matrixu.
deaf 16. 9. 2009, 20:42
http://www.youtube.com/wa…
k 16. 9. 2009, 20:38
http://www.diycore.net/sa…
ču 16. 9. 2009, 20:30
nejaky foto z yachtu ?? (Obstacles ,Mother)?
rak 16. 9. 2009, 20:08
Gentiks nam napsali, ze hledaji nejaky koncert v Ostrave nebo v Opave 29 rijna. Kdyz tak jim napiste, diky.
http://www.myspace.com/gg…
genetiks@gmx.de
Torr uv@silver-rocket.org 16. 9. 2009, 15:35