Silver Rocket

Žebříčky 2010 - alexandra lárdžovka

Tenhle žebříček poslal(a) alexandra lárdžovka.

všechno co me minulý rok nadchlo, na co vzpomínám a co miluju:

 1. gattaca, mother, flowers for whores, palahniuk, your fucking nightmare, unrestrained (a vzpomínky na léto), carpathian, elliot smith (a vzpomínky na henču), remek, gather, cursed,ceremony, have heart, verse, the effort (a muj dancing king), hana hegerová, jaromír nohavica, bonus a plugnplay, křik z ticha, koncert bacchus v jelení, a moje nekonečná láska k NINE (po 10 letech sem na youtube našla videoklip "time has come" a začala plakat dojetím)
 2. v loňském roce vládly knížky: motýlek - henri charriére, syn cirkusů - irwing, vagina monology (ps: moje vagina by nosila šálu)
 3. lesy, hory, ptáci, mraky, slunce prosvítající zkrz stromy, folk, kafe, vysedávání s ájou v kuchyni místo práce, listy, vysedávání s bramborou na parapetu a kecání o deskách, chlapech, zmaru a naše čtvrthodinky nenávisti, neutuchající radost když můj synovec vysloví slovo KRTEK, earl grey, tma, balet v národním, teplá vana, můj vibrátor, můj notebook, banán kterej mě podprahově nutí kupovat samý dobrý desky, dražba na benefitu FNB, cesta z brna s lu, pavlem a pajou a naše disko radio vysílání z auta + mosh v 1rano na odpočívadle dálnice..
 4. pečení cukroví a harry potter víkend a všechny ostatní příjemné chvíle v kyjích
 5. zevlování s unrestrained kdekoli a kdykoli + zjištění že opravdové přátelství vznikne i když mezi vámi leží oceán
 6. stěhování a vše pozitivní co po něm v novém bytě přišlo (to negativní se snažím vytěsnit) - ája a brambora a darth vader a jeho kafe
 7. zjištění že jsem stále schopná se znovu zamilovat i přestože láska je pro mě nekonečné utrpení a bolest..
 8. objevení d.i.y. tattoo - nový rozměr spojení (berlín-léto, praha-nový rok - teru tu lodku musime někdy obtáhnout), zpětně mě baví koukat na moje fotky když jsem měla nateklou půlku ksichtu od píchnutí vosou..tehdy me alergická reakce nepřišla tak legrační..
 9. berlín mě přivedl zpátky k lásce ke kolu - tenhle pocit svobody je boží - díky LU <3 , benefit na gender fuck na půlce..
 10. výstavy s mým výstavním manželem mauglím a filmy v mým kinovým manželem ivanem
 11. teru a nataniel, kteří mají pořád ještě sílu číst hovna který vyplavuje moje hlava když se necítím dobře - chce to odvahu a jsem vám vděčná!
 12. výlet na fridu do vídně, silvestr v rossweinu s show effort a diskoskou, můj první zážitek když jsem držela tetovací strojek pevně v ruce (+bike pro teru a dereka), piknik v divoký šárce s mazim (+kdejaký jiný věci s mazim)..
 13. víkend se štefanem a kamilem v rokycanech,silvestrovská šumava u kozla, disco na fluffu, lego party v altánu, zagreb - anarchobook fair, výlet stopem berlin - poznaň, LT fest - díky river card a unrestrained a všem kamošům kteří moshovali i přes největší slejvák, ..
 14. nutrie - muj sex-symbol, jaye z cancer bats - platonická láska, mamacoffee, moje dlouhy vlasy, moje dlouhý chlupy, vzpomínky na britta, který po 13,5 letech odešel z mého života, ale nikdy ne z mého srdce!
 15. yoyo-burgry, the warriors + coney island, d.i.y. v jakykoli podobe, shoplifting, dumpster diving, ute, jiří trnka, sněhové vločky tající na mojich řasách, ..
 16. zuzka a eva a zevlování s nima v praci na terase, baví mě moje segra a její hippie život a že čím jsme starší tím bližší máme vztah, starý byt na pankráci a všechny vzpomínky na lidi kteří se se mnou v tom bytě vystřídali, lamer, fousy a kníry, bonus a lineup dětem, HOVONO od ryana, každodenní focení mého života pro phila, ..
 17. první schůzka s kapelou - předzvěst nové ponovoroční super zábavy, okamžik když najdu ve schránce dopis nebo pohled, všechny jídla který mi vařil mazi, ája, adélka, pája, maminka a všichni ostatní co se o mě tak skvěle starají, protože nemám ráda vaření..
 18. miluju pocit když mě z ničeho nic napadne že jsem vlastně hrozně šťastná a nic mi nechybí..
 19. všechny silný srdcový okamžiky s lidma, kteří zůstávají v mém srdci.. tímto bych chtěla vzdát hold všem opravdovým přátelům, kteří za mnou stojí i přesto že nejsem dokonalá - vy víte kdo jste - bez vás by můj život byl nekonečně chudý!!!
 20. a někdy miluju samotu a vždycky miluju pocit spokojenosti!

neodpustím si pár hlášek:

 1. "pohlídej mi kraťasy, jdu se vysrat" blum na fluffu..
 2. "no tak dejme tomu, že je tu silná vazba mezi mojí levou rukou a tebou" kamil
 3. "když se to narodí ve strakonicích bude to buran" muž s pronikavým pohledem
 4. "pojďme se sejít v půl a čtvrt hodiny" domluva s ájou na srazu... ještě že už s ní bydlím a nemusím na ní už nikde čekat..
 5. "pěknej ale marnej" každej zajímavej chlápek a to bych podepsala..
 6. "ale už mám kondomy, na honění už mrdam" ehm taková normální holčičí debata

..do toho letošního roku..

 1. ..nebo možná až příštího.. se pokusím něco udělat s tou mojí sebedisciplínou a dodržováním všech vytyčených cílů a slibů..
 2. přeju všem svým blízkým i vzdáleným .. ať už jdou všechny ty zasraný rakoviny do hajzlu.. nechci vidět plakat další pozůstalý..
 3. jinak nechci kritizovat.. ať si každý zamete před svým prahem, že
 4. ..omlouváme se za všechny tiskové chyby.. přecejen je pul 1 a za chvíli vstávam do práce.. haleluja

Vzkaz pro Silver Rocket

při psaní žebříčku poslouchám stále dokola eddie vedder - society proto je to asi takový emo.. (doporučuju)
Verdikt komise SRR:
čistý emo

Zpátky na seznam odpovědí.