Silver Rocket

Ahoj média!

my jsme Silver Rocket. Vydáváme desky, děláme koncerty. Některý koncerty jsou tzv. „větší“ než ostatní – třeba Dinosaur Jr., Melvins, Shellac, Isis nebo Mono. V případě těchhle akcí se nám obyčejně schází řada bizarních „žádostí o akreditaci“. Obyčejně ze serverů a tiskovin, o kterejch jsme v životě neslyšeli. Novináři chtějí volnej vstup, protože si otevřeli stránku s pozvánkou na webu Silver Rocket, udělali Ctrl + C a pak přes Ctrl + V dali tu pozvánku na svůj web, případně do svýho časáku. Děkujeme za pomoc při propagaci, ale nevíme, proč by tohle mělo zástupce médií opravňovat k tomu neplatit vstupný. 
 
Jak to s náma funguje: spolupracujeme s médiama, který známe a ke kterejm cejtíme důvěru. Ale co je hlavní – tyhle média nám pomáhají i s propagací těch tzv. „menších“ koncertů a nedělají to jen proto, aby se jejich zástupci dostali zadara na koncert. Nepodporujou jen "sexy" kapely ze zahraničí, ale i místní. Zástupci těchhle médií mají pochopitelně volnej vstup na koncerty, protože obvykle vyhoví naší prosbě a pokusí se např. zrecenzovat desku kapely, která tu má hrát. Jinejma slovama: vybíráme si média, kterejm rádi vyhovíme při akreditaci. Není nám příjemný, když nám média nařizujou, že právě jejich zástupci by měli bejt akreditovaný. Nemyslíme si, že lidi, co píšou recenze, mají automatickou kvalifikaci k tomu bejt na guestlistu. 
 
Jestli patříte mezi média, s kterejma takhle nespolupracujeme – dá se to změnit. Možná se jen neznáme. Nechceme se uzavírat. Napište nám na uv@silver-rocket.org a určitě domluvíme způsob, jak si vyjít vstříc a jak udělat, abyste byli akreditovaný na koncerty, o který máte zájem. Jen se prosím připravte na to, že nám jde především o kontinuální spolupráci: to znamená i pomoc s propagací tzv. „menších“ koncertů. Jednou za rok zveřejnit pozvánku na koncerty Dinosaur Jr. nebo Melvins, který stejně moc propagace nepotřebujou – to není to, co hledáme. 
 
Díky, těšíme se na spolupráci!!! 
 
Silver Rocket