Silver Rocket

Hlášky 2022: Z českých lowů a highů

ÚV SRR 26. 12. 2022

"Popravy gilotinou stále rozdělují lidi." Věděli jste to? My to tušili. A taky tušíme, že už se nemůžete dočkat pravidelnýho "Přehledu toho nejdůležitějšího, co přinesl hudební rok 2022." My tomuhle formátu říkáme už několik let Hlášky - a tady nabízíme ty, který jsme poctivě sesbírali za dvanáct měsíců tohohle posranýho (jak jinak) roku. Mejly na ÚV adresu, titulky, osobní zpovědi, klíčový recenzentský postřehy, brilantní úsudek, journalismus, masters of překleps - tady to máte všechno v jednom chutným kyblíku. Naberte si.


Kim Čong-il vynalezl burrito


Koupil jsem si iqos. Taky jste mi mohli rovnou říct, že to chutná jak pochcaná sláma.


Hodila jsem doma do batohu Pentax i Prakticu, že si třeba něco i nafotím. A taky že jo. Příjemná setkání, milé rozhovory, předávání zážitků a zkušeností. Úsměvů. Terapeutický dýchánek. Je důležitý sdílet. I mlčet a držet. To Kuba ví. Kuba je hrdina. Toho vosku nebylo málo a nebyl zrovna studenej. Všechny okolo to bolelo za něj, a to už jen na pouhý pohled. Jen co to ze sebe sklepal a vstal, klidně a s úsměvem zahlásil: "Jo, fakt. V pohodě.“ Pauza na oběd, rozloučení a pak se branka dvorku, přes který se do našeho krytu – tedy Honzova ateliéru - procházelo, netrhla. Světla, tváře, vzduch a kouře.


Neviditelná paruka trhu


Motiv zabijačky ve výtvarném umění a možnosti jeho využití v arteterapii


Todd: Ďábelský holič z Fleet Street


hypergalaktický megačurák


Jak se to sejde, že vás manželka najde v bordelu


Můžu te poprosit o nejaky info k tomu abych mohl tuhle pasáž svyho zivota (mysleno utrácení za prodelecny koncerty a desky) uzavrit s čistým štítem?


hleam pisen kde se zpiva evrything is nanan na na (nwm slova).Je asi z roku 1970-1990 bohuzel o ni nic vic nevim,casto ji hraji ve filmech kdyz ma nekdo radost nebo kdyz je nekde neceho hodne...Kdyby nekdo vedel napiste mi nazev


Uz se tesim, ze to se nejak vsechno uklidni...


Ahoj, jsem chudý albánský počítačový virus. Prosím, vymaž si v počítači jeden soubor a pošli mě dál.


kde kúpim tesnenie na koťogo?


Před objektiv jsem se dostala díky studiu fotografie, směje se Sysynka


Jakože třeba nějaká dechovka dostane zlatou desku, ale na ní je třeba Arakain?


Jak jsem byl nemocny, tak mi naskakaly v cele hubě afty. Požvykal jsem čípek proti vaginální mykóze a ráno čisto jak na operačním sále.


The really cool thing is the promoter talks about us having lots of Guiness beer.


Osvědčenej model z loňska: věnoval sem se rodině, zahradě a lehkejm drogám


Prezident je vlastně takovej symbol. Mohl by to být strom, kopec nebo skála. Napáchalo by to míň škody a nebylo by to pozér. Musíme updatnout ústavu.


Power metal je metalový ekvivalent růžových podšálků s koťátky a výrazným zlatým okrajem.


Na floridských ostrovech obklopených aligátory a krokodýly se žije svobodný život. Lidé zde oslavují svobodu a Donalda Trumpa.


“o téhle kapele ještě hodně uslyšíme” a od téhle tiskovky už jsme o ní neslyšeli


Většina hovorů, který jsem za poslední dva dny vyslechl byly buď o tom, jak je v Polsku levně nebo o tom, jak se někdo uchlastal.


Napřed nás uvedli ke stolu a když jsme si chtěli sednout - tak po nás chtěli potvrzení o očkování. Když jsme řekli, že potvrzení nemáme, tak nám bylo oznámeno, že musíme OPUSTIT RESTAURACI.


Putin je náturou mírová holubice, ale omylem si vzal v Kremlu nějaké prášky, co tam zůstaly po Stalinovi.


Z českých lowů a highů


Skoro pět tisíc českých domén .cz je spojených s pornem. Oproti jiným oborům to není moc


Spisovatel Umberto Eco o knihách tvrdil, že nejsou od toho, aby se jim věřilo, ale aby byly podrobovány zkouškám. Vzpomínková publikace rockera a bývalého zpěváka skupiny Arakain Aleše Brichty Ztráty a nálezy (Daranus, 221 stran, 349 Kč) je k tomu stvořená.


Oznámení mého konce


Po domečku pro kočky zbyli dva finalisté


No protože by začal střílet atomový rakety. Debil.


Hele ta svině Putin co dělá, to je hnus, proč ho už dávno někdo nesejmul, hajzla


je to strasne hezka deska, i pres ten saxofon


Zážitek! Jízda tramvají 22 ve 22:22:22 22. 2. 2022


"Looking for the Christian version of John Frusciante and Tom Morello. More faith and less communism and paganism. If you don't know who they are and their style you aren't our guy. Serious inquiries only."


Prostorovej, fyzickej a dynamickej zvuk, kdy instrumenty působí fakt živě a né vysamplovaně skrz počítače.


Darovací peníze pro vás


Byli jsme na zkoušce všichni dost překvapeni, jak tenhle "trans dědula", přes lepší bednu teda, hrál.


Vzhledem k omezeným možnostem a snaze neznehodnotit fasády domů padla volba na kamínky v rohu.


Dobrý den, písničkář LÁSKA nedávno vydal svůj prosluněný singl Mraky a v současné době doplňuje termíny koncertů pro letošní rok. V případě zájmu o vystoupení tohoto hudebníka, který dokáže pobavit jak děti, tak dospělé, nás prosím neváhejte kontaktovat. A pokud byste nevěděli, kdo a proč je LÁSKA, věnujte prosím minutku přiložené prezentaci, kde vám vše vysvětlíme. Budeme se těšit na spolupráci. Hezký a úspěšný den.


Když vtip prožije dobrý a naplněný život, odchází umřít na profil Jiřího Drahoše.


Finalista Muže roku odletěl na světovou soutěž krásy a skončil v nemocnici


BUĎTE S BOHEM! NECHŤ VÁS PROVÁZÍ DUCH PATTI SMITH!


Paleontologové objevili zkamenělinu nejstarší chobotnice, pojmenovali ji po prezidentu Bidenovi


Povodí Ohře provádí kácení dřevin podél břehu Mandavy


Věhlasný řetězec s burgry a hranolky


Represented by Lukas Zahorik as Vicepresident on behalf of Adam Nenadal as President


Dobrý den pane Ondřeji, zdravím vás z Brna.


Bývalý angličtinář Jiří Krhut už několik let vystupuje se svou one-man show Varieté Krhut, skládá a zpívá. Kromě sólového alba Čapkárna a alba Vale pletichám, které dělal s kapelou Nedivoč, vydal šansonovou desku Prásknu bičem s hercem Štěpánem Kozubem.


Důkazem je tomu i fakt, že švédská společnost nedávno pokořila hranici 70 platících uživatelů.


Nejstarší sauna v Brně zanikne. A s ní i jedinečná komunita


Elektronický introvertní melodický punk z Teplic, letos v Boskovicích!


Děkujeme všem za kladné i negativní komentáře. ❤️Je nám smutno, kolik zla je v české populaci. Těm co nezáleží na českých občanech, by se měli podívat do občanky a zhluboka se zamyslet.


last night my 4 year old son looked at me and said “in a world full of will smiths, be a zelensky.” And then did the wakanda salute. sadly we had to put him down


Roman Joch (* 27. října 1971 Banská Bystrica) je český politik, publicista, politický komentátor a překladatel. Je obvykle považován za konzervativce, sám se označuje za paleokonzervativce.


Uklid si pokoj tak, aby se dalo snupat z podlahy.


Pán v metru mi to konečně vysvětlil. Ti, co mají jednu nebo dvě vakcíny, jsou mrtví duševně, s třetí vakcínou budou i fyzicky.


Pípání představuje jeden z nejběžnějších zvuků moderního světa – a jeho kvalita je všeobecně tragická


Když je moc zima, jsou lidi krutí. Když je moc horko, jsou líní a iracionální. Jen tady u nás, v mírné zaprděné kotlině, jsou lidi tak akorát.


Problém je, že knihy dnes hodně píší ženy, říká režisér Svoboda

08-bozena


Silný vítr zasáhne nejen západní polovinu ČR, ale i část východní


Už jsou to dva roky, kdy jste mohli naposledy vidět naživo Daniela Landu. Nyní se chystá vrátit na koncertní pódiu v jedinečném představení, které se uskuteční 19. června 2022 v divadle Hybernia. Pozor, je jen omezená kapacita vstupenek a členové iDNES Premium si je mohou zajistit přednostně.


Nejkulatější česká zpěvačka přestala kojit a vrátila se do práce: Z mléka syn automaticky přešel na brokolici


write please.


Vyměňte nádobu, ale okurka zůstala stejná.


Vlastislav Ještěd


Lets play music!!ps.fuck poetin


muži si doslova raději koupí celou sociální síť než aby šli na terapii


Zrovna jejich společná konceptuální performance může být typickým příkladem toho, v čem je Sharpe výjimečný. Pro mnoho kritiků bývají showcasy synonymem veletrhů, nabízení se a komerce. Částečně je podobná kritika oprávněná, ovšem ne pokud jsou takové akce pořádány způsobem, jakým se to dělá v Bratislavě. Oliver Torr byl do programu vybrán na základě loňského úspěšného alba Fragility of Context a pořadatelé nad jeho účastí nezaváhali ani ve chvíli, kdy oznámil, že půjde o konceptuální vystoupení postavené na site specific kontextu a improvizaci. Podobnou příležitost dostane na červnovém Mentu i strana slovenská. Je třeba si postesknout nad tím, že se na (dosud žádném ročníku) Sharpeu více neprojevila i naše proexportní kancelář Soundczech, letošní silné zastoupení v programu tomu rozhodně nahrávalo. Neformální setkání s profesionály nestačí, ta se odehrávají na jakékoli podobné akci pravidelně a jaksi mimoděk. Je to škoda i z toho důvodu, že Sharpe je mnohem relevantnější a pro odborné publikum a hlavně veřejnost mnohem zajímavější akcí než kterákoli z tuzemských showcase přehlídek.


Mrkevovou cestu všem


Když jsem tam měla syna politického vězně z uranových dolů, do toho pan dramaturg zahrál Hurikán nebo něco podobného od (Dalibora) Jandy, tak to bylo vyloženě nevkusné a můj host se styděl


dukla > duka


Maserati je skvělá kapela.
Kdyby to bylo třeba v Brně, neváhám..


Jeho autorský rukopis a nezaměnitelný pěvecký výraz totiž písně přirozeně spojují. Je rockový písničkář, který ctí melodie i dobré texty, a k tomu se ve skladbách rád pomazlí s kytarou. Žánrové výlety jsou pak vítaným zpestřením, dokladem toho, že není ponořen v jediném hudebním světě. V jazzových Střepech ještě hudební složka předčí zpěv, bez něhož by se skladba nespíš obešla, nicméně v bluesovce U starýho hrocha si Janda se stylem dokonale rozumí, ve skladbě J. S. Bach je pozdrav klasické hudbě zhola upřímný a zpívání s vokální skupinou Dobrý večer Quintet v písni Já to takhle mám rád je ve výsledku esencí radostí z krásy hudby. Tato písnička patří k vrcholům kolekce, za aranže, nápad i provedení.


tak s tim za nama rozhodne nechod, at ti je lip


tohle mě úplně nebaví. u nás ve slawexu hráli postupně všichni a že bych z toho byl odvařený, to se říct jakože nedá


J´´´hlĺ´k´j´mz


Vatikán vybral Graubnera, protože už cítil potřebu vyměnit Duku, míní teolog


Marsovské vozítko vyfotilo útvar, který vypadá jako vchod do vinného sklípku!


Vracím se do roku 2013. I oblečením.


Popravy gilotinou stále rozdělují lidi.


Dobrý den, milí hudebníci,
pravidelné hlášení z říše kytar je tu a my věříme, že v něm znovu najdete inspirativní obsah. A třeba nějakou kytarovou výbavu využijete i k námluvám. Na ty je totiž pravý čas, neboť jaro brzy vystřídá léto a hormony jsou rozjeté jak tramvaj č. 17 do modřanské prodejny Kytary.cz. Která z kytar bude terčem vašich námluv? Dvorní dáma Furch, na kterou nedají dopustit tuzemské i zahraniční hvězdy, nebo snad elektrická lejdy PRS S2? A kdybyste své námluvy chtěli ještě vylepšit nějakým upgradem, sáhněte po efektech Strymon, s nimiž zažijete onu bájnou lásku na celý život. V případě, že po seriózních závazcích neprahnete, postačí vám základní efekty Blond (jakou úspěšnost mají u blondýn, jsme zatím nezkoumali).


@vladimir518vladimir jde z Prahy do Brna podél D1 pěšky. Více o uměleckém aktu najdete na našem webu a na umělcově instagramu.


Poničená pozadí i lampy, nehorázný bordel ve všech zákoutích, kde to vypadá jak ve squatu, rozházená ramínka, prázdné pet lahve a další věci naházené v prostoru, kde se líčí a převlékají celebrity. Celou tuhle parádu korunuje místní kuchyňský kout, který je zakydaný vším možným, zadrobený a posetý nádobím, které je moc těžké naskládat alespoň do dřezu. Člověk má při stoupání nahoru po schodech pokaždé hrůzu, co se tam zase událo a jaký se naskytne při vstupu obraz. Proboha, chovejte se tam jako lidi, je to v zájmu nás všech.


haru nemuri šunkarijogen bys neumel radime?


Pivní číše královny Puabí


Jestli máš problém poznat, kdy chce ten druhý souložit, tak raději nesoulož. Ostatní normální lidé s tím totiž problém nemají.


já jsem včera trpělivě vysvětloval jednomu borcovi, celkem spoko vlastně, že jeho kapela je krajní pičovina


Žena je hvězdou Instagramu a muži jí denně vyznávají lásku


Olda Šíma, to zní jako půlka Gnu.


Bottle called demižón.


Břitva 2021 ocenila Sněť i Vole


Skvělé čtení, jen prosím opravu. Hlavní děla měla ráži 152 mm nikoliv 150.


Stonerová bouře


Ať se na mě nikdo nezlobí, ale Matějů je úplně v prdeli.


Jadranský horor Slovákové: Ztracená čivava, rozchod s Kozákem a loučení s babi


IKEA bude vyrábět gramofony


Po poměrně dlouhé debatě, která spočívala v jednostranném huhlání a rozboru, co že to vlastně říkal, vydedukovali strážníci, že dotyčný bere medikamenty. Na příbalovém letáku stálo, že je třeba léky pořádně zapít. A co je psáno, to je dáno. Prášky zapíjel hanáckým hu hu koktejlem, kdy z původních ingrediencí legendárního nápoje zůstal zachován jen rum a možná kyselina mravenčí.


Myslela jsem, že je to fajkovy účet.


Naše Pow-wow bude o den delší. Přidáváme etno i reggae. Prach se zvíří, dým bude stoupat a mokasíny tančit.


Transparentní obruby brýlí jsou v kurzu


Tentokrát vznikal plíživý dojem, že hlavní hvězdou byl bubeník Lars Ulrich.


Rozlučte se s kunou


Kdyby byl Putin žena, válku na Ukrajině by nerozpoutal


Nemáte žádné finanční dovednosti? Nechť Robot vydělat peníze pro vás.


Elvis (2022). Někdo v podstatě vzal příběh Ivety Bartošové, změnil hlavní postavu na muže a zasadil to celé do amerických reálií plných mondénních večírků.


I'm just embarrassed that no member of Paramount Styles fell into the river.


Dítě nezdravě fixované na své kladivo


Tonda přijel na čtyřkolce.


Z domácí scény byla i skupina Frankie and The Deadbeats, která předvedla temné emotivní country. Muzikanti navíc celkový dojem podpořili i nefalšovanými kovbojskými kostýmy.


vnitřně si zamyslet až za pár let třeba


Jasně, Bitcoin je cool, ale dokážeš ho srolovat a šňupat s ním kokain?


Devětapadesát traktorů a jezdců poměřilo o víkendu na Plzeňsku síly, rychlost i um pilotů v 19. ročníku závodů o co nejrychlejší vyjetí žebnického kopce.


dokonaly album. nemyslim si ze tu kdy vyslo cokoliv lepsiho, vyjma mozna Asmodeus


Punk zemřel přibližně v tuto dobu, kdy se heslo "no future" stalo oficiální státní politikou.


Vic zfetovanych skautu pohromade neuvidis


for £456 a night and upwards, you can stay like a rock star in “session rooms” decked out in mahogany and burgundy velvet and “antique brass” and “industrial concrete”, pre-vandalised with curated graffiti


Ahoj a dobry den vsem, vidam po baraku cim dal vice chlupatych kolegu/yn, podme se druzit :) Pripadne vymyslet spoluvenceni apod.


Cesta v jídeláku ČD je nejvyšší úroveň lidské existence.


tyvole čumte jak má ten čurák gigantické nohy zmutované


Píše teda vůbec někdy někdo Kundovi?


Mimochodem tam jsem pouzival slovo 'hrichy' poprvy ve zivote, bylo to fajn.


Při požáru bytu našli hasiči mrtvolu, jednoho při zásahu pokousala kočka


Satoranský by měl projít sebereflexí.


"Až nastane konec světa, přestěhuju se do Vídně. Tam se totiž všechno děje o 50 let později" Gustav Mahler


Česko zřejmě za těch 40 let komunismu utrpělo značnou intelektuální a morální devastaci, lidi co za něco stáli zřejmě odešli na Západ a zbyla jen primitivní dělnická lůza...


Got stoned, sat down at the keyboard and this is the first thing that came to mind.


You know what helps when you want to build a surreal soundscape? Lots more weed!


podvádění s pomocí análních korálků


Příběh Marty: Syn si přivedl domů přítelkyni, je to líná špindíra


Lásko vstávej, voliči SPOLU se zase diví, že mafoši z ODS půjdou nadšeně do koalice s mafošema z ANO.


Co obléct na swingers? Vrstvěte. S odcházejícím studem můžete odkládat i svršky


Matroš super, ale souhlas s Petrem. Taky mě nemile překvapila absence vývodů na chobot


SPD je pro fašisty, kteří podporují Rusko

ODS je pro fašisty, kteří podporují Ukrajinu


Jsem mentálně zaostalý, přiznal ženich. Na svatbě se podávaly studené párky


This is probably the most important news you’ve heard about legs since Mark Zuckerberg invented them.


Sedím na rohu a poslouchám „leden bude navždy sad“. Laokoon. Úsporná podzimní melancholie. Večer. Tváře chodců mizejí ve stínech.
Uvnitř potkávám Mikuláše, hlas Laokoon. Ptám se, jak se cítí. Je trochu nervózní z předvedení nových skladeb, ale to je prý normální. „Budete super!“ povzbuzuji. Dnes je křest EP cream beige v Kabinetu Múz.
Úvod těsný zvuk. Track Leden bude navždy sad odpálí show. Poté s kadencí duní starší věci s progresí, jakou kreslí spolu s Jiřím Machů, který stojí za produkcí celého projektu. S jistotou odjišťuje a moduluje elektronické party, kompaktní vyznění smyček na konci do útlumu downbeatů. TRIP mezi lyrickými monolity, jakými je Lao. Prošli dlouhou cestu, krví, potem a ohněm živých vystoupení, studiových zkušeností až k elektronicko-experimentální ekvilibristice, jakou na deskách neuslyšíte. Lao střílí oheň, ve studiu a hlavně živě. Smyčkovač a efektor a z hlasu se stává další nástroj. Světla synchronizované do rytmu bpm a zvuk těsnější než sen o tropické úžině z bassů.
Do současného tepu, který kope a bliká jako konvulzivní zvíře. Po šestém tracku jede impro, které záhy zhatí a pošlou ke dnu. Mělo potenciál. Jsou příliš přísní, kritičtí, ale užívají si moment, pulzující, manický, zloopovaný jako konstrukt skutečnosti. Výheň i fade in & out.
Snaží se přiblížit tomu, co chtějí slyšet hladoví z poslední generace milovníků klubové hudby. Prolomit skill k rap-popovému a hyperpopovému soundu. Vrstvenému a intenzivnímu klubovému vibu. Přechází na publikum. Mladé a expresivní. Sensualistické a hédonické. Rovné i zlámané.
O nejprogrejsivnějším rap-elektronickém brněnském duu současnosti nemůže být pochyb. Nástup hosta Lukáše Kurky s elektrickou kytarou, který jim hrál na EP, dotváří celistvou mozaiku zvuku. Teď. Je chvíle na zapálení špeka. Cítím ho v sále, jak houstne a rozplývá se v posledním tracku. Pohupuji se do zlámaných beatů a modře fosforeskujících stroboskopických chapadel noci. Potlesk. Poslední deska putuje k někomu domů.
Naživo ještě lepší, než jsem čekal. V noční tramvaji skládám za sebe věty v rytmu současného elektronického staccata. Taková bude krása, napsal před sto lety slavný surrealista. Takoví budou Laokoon, kteří dělají hudbu, jakou mu posluchači a aktuální možnosti dovolí. Snad jen zapracovat na komunikaci s publikem. Napětí. Progresi smyček a synthů. A dramatické expresi. Spolu s P/\stí a Arletou rapová srdcovka. Live.


SIKOFKY zas v Akráči!


Nejšpinavější člověk na světě zemřel ve věku 94 let. Krátce poté, co se umyl


Nevím, kdo to je. Takže asi těžko. Je to blbost, tu frajerku neznám. Jen vím, že točí porno a říká si Rika, že to je Hana, to od vás dnes slyším poprvé.


Dnes tu máme britskou profesionální zlatokopku Leilu Griffin, která aktuálně žije na Floridě. Má umělé kozi, tělo samou kérku a život jako z pohádky.


„Jezdí zfetovaná na koloběžce a prodává se za tři koruny,“ pravil bijec.


Nedělám hubnoucí, ani kafe, ani muže. napiš mi


v metru si manik s vinylem arakain pousti na spotify arakain. #arakain


Vladimir Budvar nesmí nikde chybět.


Sejít se s Ivanem Vyskočilem, který je neskutečně vitální, upřímný a vtipný, bylo za odměnu. Dvě hodiny plné příjemné atmosféry. Řeč s ním opravdu nestojí.


Jako by nestačila vrtkavost doby, co s každou další tragédií šimrá úzkost po zádech, v mailu mi přistála pozvánka na výroční sraz a rozjela impulsy k bilancování. To riziko jsem na poslední chvíli obejmul a vyrazil. Svítily snubáky, podle příjmení bych nepoznal jedinou, nepřímý nátlak zboural až spolužák z kategorie známá firma. Ptá se mě, jaký byl koncert Harryho Stylese, odpovídám jen gesty. Snažím se zprostředkovat nedávný koncert Birds in Row a nezmůžu se na nic lepšího než konstatování, že jsem už dlouho nebrečel několik skladeb po sobě. Další spolužák přisouvá židli a vyznává se ze svého nejaktuálnějšího hudebního objevu. Až budu Kubovi Kaifoszovi vyprávět historku o tom, jak vyznavač kytarového flamenca objevil na závěr zpravodajského podcastu jeho album Tunnel Vision, naprosto selžu. Už od nepaměti jsem na vážkách ohledně předkapel a nejsem sám, zrovna v Lucerně pár zbytečných koncertů večery otevíralo, dneska naštěstí není prostor.


The Cure jsou pověstní tím, že hrají hodně dlouhé koncerty. Ten pondělní trval zhruba hodinu a půl, na programu bylo šestadvacet písní, v naprosté většině známých z klasických alb. Samozřejmě, kapela, která datuje svoje počátky do druhé poloviny sedmdesátých let, má z čeho vybírat. A vzhledem ke „kultovnosti“, která ji po celou kariéru provází, pochopitelně stačila nasbírat velké množství hitů. A to dokonce několika takových, které přesahují do mainstreamu. Ty obvykle soustřeďuje na závěr svých vystoupení a ani tentokrát tomu nebylo jinak: Friday I’m in Love, Close to Me, Just Like Heaven nebo definitivně závěrečná Boys Don’t Cry byly soustředěny do posledního sedmipísňového přídavku. Tak ostatně The Cure koncerty stavějí odnepaměti, a tedy i tentokrát: zhruba půldruhahodinový základní set, na který navazují další dlouhé víceskladbové přídavkové bloky.


Řidič ujížděl uličkami Českého Krumlova, srazil čerta a naboural do sloupu

16-certisko


Psychika rockových hvězd. Co je spouštěčem depresí často vedoucích až k sebevraždě?


Záškoláci seděli na schodech a jedli párky, odhalili je ústečtí strážníci


mam dost chut napsat inkvizici na Kapely s kloboukama


Hello uv
Do everything well?


Dobrý den,
jmenuji se Michael Marek a dříve jsem hrál na kytaru v kapele Pilot Season, která byla nominována na Ceny Anděl. Nyní tvořím hudbu pod názvem Colour Of The Sky. Za pár dní mi vychází první album New Inception, které jsem celé vytvořil sám. Chtěl bych Vás poprosit, zda byste si album, dříve než vyjde, neposlechli na platformě Soundcloud. Odkaz najdete v tiskové zprávě. Pokud by Vás album zaujalo, tak budu moc rád.
Děkuji.
Hezký den
Michael Marek


Hlavní myšlenkou alba je vnímaní neúspěchu jako odrazového můstku k něčemu novému, v čem člověk najde nový smysl, začátek. Neúspěch zde tedy není vnímán negativně, ale spíše jako počátek něčeho, co přinese člověku možnost absolvování nových zkušeností a rozšíření obzorů. I když je hlavní myšlenka alba pozitivní, tak hudebně je New Inception spíše melancholické, evokující nebo snové. Obal alba pak symbolizuje barevnost hudebních aranží skladeb, jejichž vyznění je melancholické či chmurné.


Pamatujete na Forgetters?


Princezna odchází z královské rodiny. Chce pracovat se snoubencem šamanem


panečku, třa se dobře oblect a zeřigat se až po setu tím pádem


jazzová polská kytara se speciálním pařížským designem


odvolavam svoje prohlaseni ze jsou to dementi


Kybrno


Playlisty sestavené pro stolování.
Dodej svému vaření říz s těmito playlisty.


Indýčko vinohradského typu


Vyhráli jste aukci ozdobný talíř s portrétem papeže Jana Pavla II.


je to něco mezi prohrou praha, motley crue a fields of the nephilim.


je to takovej abiturientskej večírek. lidi přijedou až z anglie a strašně se zhulej.


od teď zapřísahám maximální válku proti těm kurvám z holešovic co jezdí hrát do libně a posouvám je na první místo žebříčku zbytných sviní hned nad plzeňskou škodovku
ta byla na první příčce ví jak deset let


Ben Cristovao feat. David Koller


The Ecuador national team is leading in the match with Qatar at the World Cup.
Ecuadorian fans chant "Queremos cerveza", which means "We want beer" in Spanish.


Muž chtěl jezevčíka, dal za něj 100 tisíc. Peníze skončily v Kamerunu a psa nemá


kdyby meli Hitler, Stalin a David Koller tym, furt budu proti USA fandit jim


Silničáři přelstili bobry


Problematiku rakety dopadlé na polské území zpracoval ve své nové písni Jaromír Nohavica. „Ta raketa byla Ukrajince, nebo Rusa? Počkáme, co řekne pan prezident USA,“ zpívá Nohavica.


Pain is my name,,love,,cunt belgiums!


Zpěvák z Iron Maiden v projektu člena Deep Purple v Olomouci!


Huspenino, tres se!


kavkazské jedle z Dánska


Ahoj prosim nevis v kolik pujde na podium gura?


Uč mě! Vysvětluj! "Přesvědčuj"! Strhej ze mě tu konzervativní kántry kamizolku!


Kristof vycadil (az po koncerte) ty 4 palice co jsem dones a liboval si jak je mu dobre.


Dobrý den, milí baskytaristé, cítíte to nezaměnitelné aroma právě zpracovávaného dřeva? Slyšíte ten bzukot strojů a soustředěný dech kytarových mistrů? Zíráte v údivu na všechny ty komponenty nástrojů, které teprve čekají na to, až je mistři-kouzelníci zkompletují?


Děti už nemusí střílet v kulturáku, v obci jim postavili střelnici


S nižší teplotou v bytě roste riziko vzniku plísní. Odborníci varují před vlhkostí, doporučují větrat


na toho bych se úplně s klidem vysral


Metoda zahrnuje použití mikrofonu a strojového učení k detekci průjmu. Gatlin a její výzkumný tým testovali senzorovou techniku na zvukových souborech z online zdrojů. Každý jednotlivý zvukový vzorek stolice byl převeden na spektrogram (vizuální způsob zobrazení zvuku), který zachycuje zvuk v obraze.


‚Bratr na mě křičel.‘ Poslední díly série o Harrym a Meghan popisují rozchod s královskou rodinou


Gurun Gurun hrají
jako by byli zranění
a jejich hudba je jako bolest
která se šíří po městě.
Jejich zvuky jsou jako slzy
a jejich rytmy jsou jako vzlyk
který se ozývá v tichu.
Gurun Gurun hrají
jako by byli posedlí démony
a jejich hudba je jako kletba
která nás všechny ovládá.
Nepřestávají hrát
dokud se celé město nevzepře
a nezačne tančit
v jejich bolestném a šeptajícím rytmu.
Gurun Gurun jsou kapelou,
která ovládá naše city
a nás všechny zavádí do zoufalství.


Byly to chytáky.


Punk a hardcore v Knihovně Václava Havla


Není alkoholik, jen za to umí solidně vzít.


Mylník byl přechod na češtinu.


„Půjdu se podívat do špajzu, jestli tam není ten kapr.“ Větu si navzájem přeložíte jako: „Pojď se líbat do špajzu.“ Tajnou řeč doporučuje Julie Gaia Poupětová.


Život a dílo bůžka Lea


Už teď má sympatická Míša stejná prsa, velmi podobné vlasy i opálení těla.


Spisovatelka odkázala byty čivavě a pinčovi