Silver Rocket

Hlášky 2019: Jste velmi zvrhlí!

ÚV SRR 27. 12. 2019

"Předem připravená taktika, tým pečlivě vybraných lidí a agenti v přestrojení za squattery přímo uvnitř objektu. Tak vypadalo vyklízení Autonomního sociálního centra Klinika v Praze pohledem válečného veterána Lumíra Němce, který celý zásah vedl. Za sebou má vojenské mise v Iráku či Afghánistánu." Jako každej rok, i letos je tady přehlídka pozoruhodnejch vět, který nabídnul internet 2019. V tomhle žijeme, tohle se na nás valí - takže sdílejte, než to smažou!


kapely, co si to předvyplňujou a zároveň nejsou naše, se můžou jít akorát vysrat.


má smysl vyhrát Žebřík 2018?


V tomto případě je to evidentně problém pytlíků


Dobrý den,
jsme kapela o dvou členech kombinující rock a elektroniku. V roce 2018 jsme hráli na pár festivalech, kde ten hlavní byl nepochybně Povaleč a to v pátek ve 23:00. Stovky roztancovaných lidí pod pódiem nám ukázaly, že se ubíráme správným směrem.
Příští rok chceme hrát ještě víc a proto bychom si chtěli zahrát na některé z Vašich akcí, které pořádáte a kam se na 100% hodíme! Naše sety jsou většinou alespoň z části improvizované a tuhle cestu si opravdu užíváme. Všechno potřebné o nás najdete na www.oneamband.com a pro případ potřeby zasílám i press kit.


DROM - Tady bůch není


I’m sorry, I’m sorry, I thought Beetamax was the future!!


"Popište zvíře, o kterém si myslíte, že vás nejlépe vystihuje"
"Asi plankton"


Dvacet let na scéně, dvacet let intenzivních hudebních prožitků. Přesně to mapuje turné Nowhere Now Here, kterým zároveň japonský instrumentální kvartet MONO (Japan) představí své nové, stejnojmenné album. 19.04. / PRAHA / UNDERDOGS


D1 hudebního průmyslu


Internet předpověděl Masaryk už před sto lety.


"What´s the DJ´s name?"
"Gertjan Johannes Cornelius Maria van Stiphout"


Zkusil bych před to mrdnout mc Palmu (jeste to nevi) a bylo by to gancgenau.


Kuci dneska na me spad magnetak z police, zakladam kapelu: Almost Killed by Tesla B116


Navíc jsem si poměrně bedlivě studovala, jak se vyjadřuje široká veřejnost na různých portfoliech.


Úplatky jsem nebral, tvrdí dál Rath. K soudu dorazil s hlemýžděm


Výsadkář Zelinka: Doba bezpečí je pryč a válka je možná, tisíce Čechů se chtějí bránit, první linie jsou novináři


ANDREA ROTTIN | Andrea Rottin "Dwars Session" [10" EP, 2012] ↓
Šestiskladbové EP italské písničkářky


Po sektu se rychle opijes, ale ještě rychleji vystrizlivis.


Pekný podvečer Vám prajem pán Lukáš. A veľmi pekne Vás prosím aby ste my poslali cd skupiny NESBITTS INEQUALITY po hocijakej spojke, ktorá býva v Bratislave a okolí. Veľmi by ste ma potešili. Prajem Vám všetko pekné a veľa spokojných zákazníkov.


Hledáte poznávací zájezd do Maďarska nebo Kanady, ve kterém na vás čeká bohatý program, příjemný kolektiv a skvělá atmosféra? Tak to můžete vyzkoušet poznávací zájezdy Jednodenní. Pro vaší pohodlnost jsme zařídili odjezd přímo z Břeclavi.

Vyberte si z naší nabídky obsahující 0 poznávacích zájezdů Maďarsko nebo Kanada, během kterých máte možnost navštívit zajímavé kulturní památky, projít se tamější krajinou, nakupovat nebo jen relaxovat. U nás si přijdou na své také milovníci relaxu, moře i adrenalinu.


Zvažujeme různé možnosti propagace a vůbec šíření naší hudby. Do oka nám padl Váš label, otázkou je, co by to vlastně technicky znamenalo jak pro nás, tak pro Vás?


Lyssoplastici


Spotify umožní zablokovat si interpreta. Ten vás zmizí z celé služby


„Na základě zpětné vazby od muzikantů i odborných garantů se tentokrát znovu osamostatnily kategorie rocku a hip hopu a naopak sloučila alternativa s elektronikou, které si v minulosti byly v nominacích blízko."


Bývalá biatlonová diva Gabriela Koukalová (29) je veselá kopa. Místo z flinty si střílí z lidí. Došlo i na penis jejího muže, někdejšího badmintonového hráče Petra (33).


pliskova s tim svym vocasem by mi nebyla sympaticka ani kdyby si to na centr kurtu delala pulmetrovym dildem a kricela moje jmeno.


ONE:AM jsou dva kluci co si plní sny a chtějí hrát.
Pomož nám v tom...


Kapela je pro nás nejen cesta jak se kreativně vyblbnout, ale i rozvíjet naše schopnosti. Všechno od nahrávání, mixu, masteru až po videoklipy, stránky a propagaci, si děláme sami. Pokud něco neumíme, chceme se to naučit. Je to pro nás cesta, která nám dává neskutečnou svobodu a prostor poznávat sami sebe. ''Udělej si sám'' ale neznamená, že nejsme štastný za pomoc druhých. Pokud máme hrát, musíte nám vy svěřit vaši důvěru. Pro festivaly 2019 máme v přípravě nové EP a elektronické improvizace s lepším zvukem a lepšími nápady.


Dle Radio Wave patří Busdriver/ (společně třeba s Aesop Rock) mezi rappery s největší slovní zásobou!


Rád bych vám nabídl svoji kapelu Sækədʒəwiːə (čti sakadžavia) jako support před Thalií Zedek, která s kapelou zahraje 14. února v Kaštanu. Na akci jsem natrefil v lednovém Full Moonu a Thalia mě svým melancholickým písničkářstvím hodně oslovila. S kapelou jsme předloni vydali debutovou desku a natočili klipy například na tento singl a tento živák. Úryvky z recenzí na desku a koncerty posílám v příloze. V minulosti jsme předskakovali kapelám Simeon Soul Charger (USA), Monkey Day Parade (USA), Lausch (AT) a Autonomics (USA) - posledním jmenovaným loni v Roxy. Letos si nás jako předskokany pro své koncerty na Moravě vybrali znovuobnovení Gaia Mesiah.


Máte nějaký problém, který vás obtěžuje?
Chcete vyhrát loterii? (Vyhrálo 34 lidí)
Máte nějaké onemocnění? Jste depresivní?
Potřebujete léčení? Chcete vrátit ex?
Nebo potřebujete otevírat atd.
Kouzlo, aby někdo vrátil ztratil peníze
Přináším dobré zprávy; Dr Ebore skvělý psychický / kouzelník vám pomůže. V kouzelách je velmi dobrý, takže se doporučuje ze vzdáleného a blízkého. Promluv s ním dnes


Předem připravená taktika, tým pečlivě vybraných lidí a agenti v přestrojení za squattery přímo uvnitř objektu. Tak vypadalo vyklízení Autonomního sociálního centra Klinika v Praze pohledem válečného veterána Lumíra Němce, který celý zásah vedl. Za sebou má vojenské mise v Iráku či Afghánistánu. "I tady byl klíčový moment překvapení," říká.


Bitva u Parukářky. Řadím do kolonky "národní vítězství" někam mezi vyhnání sudetských Němců a Nagano 1998.


Thom Artway má jako jeden z mála českých umělců opravdu velkou šanci prorazit v zahraničí. Je to vycházející hvězda českého showbyznysu a OSA je od začátku u toho coby partner.


měla jsem vyhoření, no. začlo to v únoru a v květnu jsem měla fakt jako slušný vyhoření.


Mirka Spáčilová publikovala svůj desetitisící článek na iDNES.cz


Most! je teď takovej Dallas post-krizovýho kapitalismu. Sleduje to celej národ.


"bych rad, ale jsem furt nachcipanej, uz me to sere"
"To chce slivovici! A žádný cucání."
"ja ti nevim. kdyz ja na ten akohol v podstate nemam chut"
"To je přesně ta chvíle!"


Jinak balíky Inau i RT jsou nahraný, můžeš kódovat pobratime Lukine.


Dobrý den, rád bych Vám nabídl vystoupení kapely ATD na Vaší akci.
Jsme rocková kapela, která působí na klubové scéně již 10 let a máme za sebou přes 350 koncertů v ČR i na Slovensku.
Mezi naše největší úspěchy řadíme turné s kapelou Rybičky 48, vystoupení na festivalech Masters of Rock, Sázava fest a vítězství v hitparádě rádia Rockzone - Andělská dvacítka.


The first song on the EP, “Give stupidity a chance”, can now be listened to on streaming services


Je super, když vám OSA přispěje na desku či klip
OSA 24. 1. 2019
„Vůbec jsem nečekal, že je možné dostat od takové společnosti nějaké finanční prostředky na nahrávání,“ říká Thom Artway o OSA. O svůj první příspěvek v rámci projektu Partnerství ovšem nežádal jako cenami ověnčený autor, ale ještě jako začínající umělec. S touto vycházející hvězdou mezinárodní folkové scény jsme si popovídali nejen o Ochranném svazu autorském, ale i o hudebních vzorech či buskingu.


Bez hudebních časopisů nebude hudební novinařina. Anebo se přinejlepším smrskne na půlstranu v zadní části deníků a společenských magazínů. Pokud chcete, aby hudební tabletový měsíčník Headliner fungoval dál ve stávající podobě, máte skvělou příležitost se o to zasloužit a přispět na něj v crowdfundingové kampani. Je to třeba.


booking repubblica ceca


sorry momentalne nezvladam riesit robit kapelam koncerty :(


brněnství


I letos vyzývá hudební přehlídka a konference Czech Music Crossroads talenty z oblasti world music, folku, jazzu nebo nové akustické hudby k přihlášení svých projektů. Vybraní hudebníci se představí ve dnech 15. - 16. července 2019 veřejnosti a profesionálům z celého světa v industriálních prostorách Dolních Vítkovic. Nebude chybět bohatý konferenční program či mentorská setkání. Role organizátora se opět ujal festival Colours of Ostrava s finanční podporou Ministerstva kultury, Statutárního města Ostravy a ve spolupráci s Moravskoslezským krajem.


Můžeš bejt pasivní, ale musíš při tom držet míč a bejt aktivní. Franz Straka, filosof


Vaše aktuální album Čaro sklidilo nominace na desku roku v cenách Vinyla a Apollo, v žebříčku magazínu Full Moon skončilo druhé, a nominace na alternativního Anděla vás nezasáhla asi jen kvůli obskurnímu sloučení elektronické kategorie s alternativní. Jak podobná hodnocení vnímáte?


ppl who think LeBron is GOAT over MJ are the flat earthers of hoops


Ahoj všichni, mé jméno je Ing. Jindřich Pěnkava a píšu vám, protože jsem narazil na něco zcela výjimečného.


Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) prohlásila, že se stala certifikovanou koučkou pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Napsala to v osobním vzkazu fanouškům na sociálních sítích.


Think-tank Evropské hodnoty je nevládní odborná instituce bránící liberální demokracii.


Dear good partner, I am Dr. Imo Owerre.


jakoze nepodminoval bych tim nase dalsi uvahy, spis jen tak pro zajmavost, kam ten svet speje


Had si vylezl v Austrálii na anténu a senzačně ulovil ptačí kořist...


Pavel Kučera má v české hudební žurnalistice značnou stopu.


Zpěvačka Ewa Farna prozradila pohlaví svého miminka.


Charismatický frontman Sisi jde se svou sebedestruktivní lyrikou a komplikovanou spiritualitou ve stopách domácích ‚prokletých‘ básníků jako Filip Topol.


„Pomalé a smutné písně o lásce – takto o debutové desce svého projektu Čáry života mluví sám Jan Boroš. Stínítko je však i něco víc. Boroš dokázal přesně vystihnout náladu generace, která má zdánlivě neomezené možnosti, ve skutečnosti je však uzavřená v šedivém světě nestálých zaměstnání, krátkodobých pronájmů a náhodných vztahů,“ soudí o vítězném albu nezávislý kritik Jan Špičák. Ten v úzké porotě, která se každý rok z části obměňuje, zasedl spolu se šéfredaktorem časopisu Headliner Honzou Vedralem, Antonínem Kocábkem nebo Janou Kománkovou.


na dbuk jsem se těšil dlouho ale přecpanej kaštan s hradbou androšů se zrcadlovkama jako na atletickejch závodech to celý dost zazdil


Prosimvás, já pro tu desku nehlasoval. Tonda s Janou vůbec nepřišli. A Špičák je Jiří. #cenyapollo


Hello fellow Beauty Pill + Open Mike Eagle person!


Pro pořadatele koncertů je ovšem Beata Hlavenková tak trochu noční můrou. Sice oznámí, jaké skladby bude hrát, během koncertu ovšem mění pořadí skladeb, nedodržuje jejich délku, často začne během skladby improvizovat. Však také v programu pondělního koncertu bylo napsáno, že během koncertu „nejspíš“ zazní následující skladby, ovšem „v pořadí, které není nikdy dopředu úplně dané“. Což se také stalo


The Melvins je americká punk-metalová kapela, která stála u zrodu hudebního žánru grunge v Seattlu.


Zdravím,
nevím, jestli vůbec máte čas a chuť na absolutně neznámé kapely, ale co kdybyste nás vzali na Silver Rocket Summer South? Posílám odkazy na nahrávky.
Too Small to Matter - alternativa v rozumné míře (střídání sudého s lichým taktem, ale nejde to poznat, drop D ladění, nevšední text): https://mayhamandeggs.bandcamp.com/track/too-smal…
Blind Luck - spíš klasičtější věc s wah a oktáverem, povedené sólo na konci: https://mayhamandeggs.bandcamp.com/track/blind-lu…

Díky za čas, budeme rádi alespoň za poslech.
Pěkný den,
Vojta za Mayham & Eggs


Břeclav - zadní vrátka do evropy


„Šourek lidský“. První vědecký název dinosaura se naštěstí neujal


18. března 2019 vychází online EP Trials rozkročené napříč mezi indie kytarami a teskným post-punkem.
Deska, obsahující čtyři písně a dvě instrumentální vsuvky, je postavena na minimalistických výrazových prostředcích a se zarputilou věrností lofi estetice a DIY přístupu vznikla v domácím studiu během dvou dní za použití jediného mikrofonu SM57. Naživo lze písně poslechnout v nejbližší době v rámci festivalu Žižkovská Noc, a to 23.3. v baru District 3.


Ahoj!!
Bohužel, policie dokončila koncert v sobotu brzy, takže nesbitt nerovnost nemohla vůbec vystupovat


Policista, který použil majáky ve fabii, nebyl falešný. Pracuje na ředitelství cizinecké policie, blikal ve svém volnu


Pro mě tři muži


V Německu vyhořelo krematorium, mrtvým se nic nestalo


Potvrzeno: Boostla hadice Hanzlik


Česká módní značka připomíná oběti a prohřešky komunismu


Fwd: kazeta plešaté vymítání ďábla


co jsme si to nahlavali, ze to nekdo posloucha?


Gospel of the Future omezují svou digitální stopu a na sociálních sítích je nenajdete, v pátek 29. března si ale můžete v devět večer naladit Radio Wave.


Dezinformace kvetou i na Instagramu


Takhle dopadla Majka z Gurunu! V Bratislavě řídí tramvaj!


Pozdravy tobě,

Jmenuji se Helen Jamal, 19 letá svobodná dívka, jediné dítě
a dcera pozdního pana a paní Osilana Jamala. Můj otec byl velmi silný
seriózní obchodní muž, který se zabývá (VÝVOZ COCOA & FARM
MATERIÁLŮ) z Afriky do zámořských zemí. Zemřel na potravinový jed
po návratu ze své pracovní cesty ze zahraničí 15. dne
Je smutné říci, že jeho náhlá smrt byla spojena s
a svému staršímu bratrovi se svěřil ze závistivosti. Ale Bože
ví pravdu! Moje matka zemřela, když mi bylo pouhých 6 let
písemně vás požádat o pomoc, aby mi pomohl převést mě
dědické peníze na bankovní účet vaší banky ve vaší zemi.


Známá politička Liberálně ekologické strany Kateřina Jacques zřejmě zcela zešílela. V době, kdy kandiduje na kandidátce TOP 09 do Evropského parlamentu, se na veřejnosti svlékla a pózovala nahá před fotoaparátem ve Stromovce: Pak se vrhla do jezírka pro kachny. Údajně tím oslavila Mezinárodní den vody.


Pokud se nepletu, si Islámského věrovyznání.


Proexportní kancelář SoundCzech, založená Institutem umění – Divadelním ústavem roku 2017, oznamuje výsledky výzev programů SoundCzech - Connect, SoundCzech - Skills, SoundCzech - OnRoad a SoundCzech - Links pro rok 2019. Žádosti posoudila Dramaturgická rada SoundCzech. Organizujete hudební akce či festivaly? Chcete si vyměnit zkušenosti s kolegy z ČR i zahraničí a posunout váš tým dál? Nenechte si ujít Go Group workshop ve dnech 1. - 2. dubna 2019 v Praze. Více informací naleznete ZDE.


V dubnu se bude postupně oteplovat, srážek se čeká jako obvykle


Dostali jsme se do Startér - Radio Wave a to je cool a tak POTREBUJEME vaší pomoc! Dejte nám hlas a pošlete nás dál.


Napsal jsem jí pravdu


Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ve své kamenné prodejně máte k prodeji ročenku Dobře už bylo od vydavatele Vagus.cz. Děkuji za informaci.
Přeji Vám hezký den


já jim ten jejich hokej nevěřim


jak tohle může někdo KURVA považovat za umění, když k tomu potřebuješ ŠROUBOVÁK?


Koukam, ze ma bejt v sobotu v Praze 7 stupnu a snezit. Dejve ne v Praze 7, ale 7 stupnu jako teplota vzduchu – pocasi – chapes?


celkem normální chlap s lehkou úchylkou


Máte konečnou příležitost zachránit svůj
společenský život - já si srandu !!

Dávám vám posledních 72 hodin, abych provedl platbu,
než pošlu vίdeo s vaší ʍasturbací všem svým
přátelům a spolupracovníkům.

Jste velmi zvrhlí!


Todd se te pokouší vydírat?


This is the November Rain of Norwegian black metal music videos.


Záložník Chelsea Drinkwater boural pod vlivem


Novou lávku přes řeku Labe ve středočeském Nymburce navrhne firma Jiřího Stráského. Stráský navrhl i předchozí most, který byl před několika týdny stržen kvůli havarijnímu stavu, a navrhoval i lávku v pražské Troji, která se loni zřítila do Vltavy. Stráský je jedním z největších odborníků na mostní konstrukce v Česku.


Je těžké jít s kůží na trh. Jen jsem řekl názor. Jde mi o to, že spousta muzikantů necvičí a hrozně nám to tu v Čechách rytmicky plave. Harmonicky taky žádný zázrak a to logicky poškozuje mladé muzikanty, kterým chybí pořádný vzor. Ti, co hrát umí, většinou neprorazí.


Cau Arane, prosim te budou mit Timber Rattle na sebe nejakej kontakt nebo prijimaj jen kourovy signaly?


zkaza-notre-dame-katedrala-hori-propadla-se-strecha-na-miste-je-emma-smetana


Radim promine


Dobry den, ahoj,
jmenuji se Luboš Řídký a pro casopis Headliner spravuji a resim fotomaterialy k clankum a ostatnim textum.
V pripravovanem cisle mame par radku o kapele Esgmeq a ja bych k tomu samozrejme rad grafikovi dodal nejaky hezky obrazky :)


Požárem Notre-Dame se zabývá 50 vyšetřovatelů, dovnitř nesmějí


Když Macron slibuje, že Notre Dame vybudujeme "společně", myslí tím přestavbu na mešitu. To, aby nedošlo k mýlce.


Na Notre Dame bude práce jako na kostele


Máte zbytečné bitcoiny nebo jiné kryptoměny? Můžete je darovat na opravu katedrály Notre-Dame


Praha je tak krásná, když z ní všichni odjedou!


Wer Sozialismus hat, braucht keine Religion.


Ty máš ale plést pomlázku, debile


Ježíš, ty amatérské promotéři jsou OTŘESNÉ.


King Gizzard & the Lizard Wizard


SEDMIČKA SLAVÍ 50 LET WOHNOUT (cz) – VYPRODÁNO


Opava není za rohem.


Momentálně tříčlenný "projekt" Giulie Parin z italského Venice


Harsh noise, hardcore, punk, devadesátky, pohled zpátky i dopředu, zlomyslnost a podprahový řád. Hudba by měla sem tam bolet. Ex členové Sunshine, Amity, Clou, Prostitutes a Wild Tides a jejich destruktivní pojetí dekonstrukce zvuku.


SDÍLEJTE NEŽ TO SMAŽOU!


musim se ho zeptat, jestli je unosny, aby se to menovalo Silver Rocket Summer Spáleniště


Skoda,ze jste to nedali na jiny den. Dnes je tech akco nejak moc. Napr. Noc literatury.


To je zajímavej fesťák. Byl jsem na prvním ročníku a měli skluz 14 hodin.


Já nechtěl bejt ani kosmonaut, ani popelář - já chtěl bejt FREDDIE MERCURY!


Co se stalo? Media mlci...


Záhada vyřešena: Fotografie smějících se lidí před katedrálou Notre Dame je pravá. Mladíci se však nesmějí požáru


LP v Praze zpívala o lásce, touze, strachu, lítosti i nevěře


tak uvidíme jak to v pátek dopadne, kdyžtak se holt obětuju a ožeru se i za tebe.


klidně dojeď už v pátek, zakalit a jamnout


Post-hudba křtí desku v Praze | SOLD OUT


Hello, how are you ?
my name is Edith Brown i am a military woman from U.S.A i wish to know
you better and i will be glad to hear your responds. THANK YOU


Me growing my hair long is more exciting than anything noel gallghers high flying pretend spaced out pancakes will ever do LG x


Pavel Klusák představuje další osobnosti hudební moderny a postmoderny


Ahoj dobrý den, je tu důležitá otázka, s kterou bych chtěl s vámi diskutovat o dědictví B.A Marečková, který je pozdějším občanem vaší země, za 2.5 milionu dolarů. Prosím, kontaktujte mě co nejdříve.


jana je fuc


NO BILLY JOEL SONGS BETWEEN BANDS PLEASE.


ted mam obdobi, kdy lezim na gauci a cumim na bednu, treba vole na tucnaky, jak serou do snehu.


Jak jde o mastného dědulu, tak to se hned věří každému slovu.


na 17.8. se shani kytarista k taboraku cca 80km od Prahy - odvoz tam i zpet, ubytovani, jidlo a hoodne slusne zaplaceno za cca 3-4 hodiny hrani.


Ty seš Jakl, ten lídr SPD?


neviete niekto ci prsi v Brne pls?


Tool: návraty bez nostalgie


Ano, pojďme se těm popravovaným šklebit, to je strašná sranda, hehe, popravy, odebírání orgánů, etnická genocida, jé, to je sranda, skoro jako zabíjení Strakovejch dětí a koriandr.


britští Pink Floyd.


Jen málo z českých kapel, které už více než patnáct let aktivně působí na scéně tvrdých kytar, absolvovalo tak zajímavý vývoj jako Heiden.


v pohodě, jsem tu nový a takové písně jsem tu nečekal. Tak mě to trošku překvapilo. Chodím jsem kvůli SRS2019, ale ta asi nebude, jestli ty příspěvky chápu správně. Michal


We are pleased to announce that we are now booking the following projects:
1. A Night of Symphonic Hip Hop.
2. A Night of Symphonic Rock.
3. A Night of Symphonic 90s.


Ahoj, zastupuju kapelu No.c. Je to zvukově-rytmicko-kompoziční instrumentální experiment s posthardcore kořeny s vlastním interaktivním lightdesignem, který reaguje na hudbu a hudba na něj.


kazdy po vlasne osel


vypadá to na super akci v Peníkově. Něco blíž Brnu nemáte?


"Já vůbec nechápu to umění těch bubeníků."
"Zeptej se Záhoře."


Hi Guys, Here Filippo, Let me know if you like weeed, And if you have free for 9 November


Kdyby to vypadalo jako moc, me napadlo krásný pivovar, aby furt nepili turka (nic proti nim)


CHCEME JMENA


schöne bewegung mit hakenwurf beendet.


No puki no party


Hongkongské pornostránky byly týden mimo provoz, aby přišlo víc lidí na demonstrace


Provozovatelé pornostránek vyzvaly návštěvníky k účasti na demonstracích, místo aby si „doma honili“.


Vaše komunita je super a hodně mě mrzí, že jsem nebyl na SRSS2018, ale Eurotrialog slavil výročí, nešlo to.


Me jmeno je Luboš Řídký a pracuji pro magazin Headliner, pro ktery spravuji a shanim fotografie k clanku a textum.


BLOG: Zákaz focení koncertů mobilem? Ano, nebo ne? Spíše ano, řekl bych...


Nové výzvy v programech české proexportní kanceláře SoundCzech, založené Institutem umění - Divadelním ústavem


Ahoj, rád bych se veřejně omluvil majiteli stanu, který jsem v pominutí smyslů ze soboty na neděli považoval za svůj, a v kterém jsem spal až než jsem byl majitelem vyhozen. Jako revanš za nedobrovolně poskytnutý nocleh nabízím půl litru slivovice.


promo ve stylu "poslouchejte, co mají ženy na srdci. je to důležitý" od labelu, kterej vydal po dvaceti letech existence první desku od ženské asi spíš ignorujte.


Můj drahý příteli,
Vyzdvihl jsem $ 750,000.00 dolarů, které byly připsány v debetní kartě
bankomatu pro vás, aby vám nahradily vaše počáteční úsilí v minulosti,
které mi pomohlo v transakci, o které jsem si myslel, že je to božské,
abychom oba mohli uspět společně.


Podle Karla se ale Palmě do nahrávání moc nechtělo, předtím vydala jenom jeden singl na charitativní kompilaci Superhrdinky. Podle Miloše jsou texty na desce hodně vizuální.


Jsem pro destigmatizaci. Německo to však vidí jinak.


V USA, jak možná víte, kapely jako naše obvykle dostávají zdravého muže, který nenávidí jeho práci a klub, který se obvykle cítí jako kapely, je problém, se kterým se musí vypořádat. Ve Futuru jsme měli pocit, že jsme vítanou součástí místa, kde mohou lidé vidět kapely, tančit, užívat si společnosti a být součástí komunity. Řekněte, prosím, díky pracovníkům divadla, propagačnímu týmu a zdravé posádce za práci, kterou jim pomohli. Měli jsme skvělou noc.


cool, vítejte v Ďolíčku


Speciální podcastová série z Karlových Varů, ve které moderátor a hudebník Jan "Vegy" Táborský zpovídá umělce a osobnosti vystupující v průběhu filmového festivalu v Kaiser 54.


Když jsem Záclonu po koncertě na Mišmaši objal, cítil jsem každý úder. Díky rokovému bohu za něj, ten člověk by mohl hrát i sám a člověk by se posral.


Mladá indie-rocková kapela z Berouna v čele s americkým frontmanem předskakovala Lake Malawi, hrála na Rock for People a momentálně chystá novou desku. Jejich cíl: být tou nejlepší tuzemskou anglicky zpívající kapelou.


LIVE: Rammstein v Praze předvedli nejlepší koncertní show, jaká kdy byla k vidění


HORVI MÁ INSTAGRAM!!!


kluci, nikdy nepijte v nejteplejsi den v roce ve dve odpoledne pul litru slivovice!


precetl jsem na ten "clanek" a ty vole 30 let chodim na koncerty uplne blbe


Kapela sdílela scénu s takovými umělci jako Daughter, Scott Kelly (Neurosis), Amen Ra, Scott Mc Cloud (Dívky proti chlapcům) atd.


Ty vole, pracuji v IT firmě a gůgl umím používat.


"Kultura bez ministra je protizákonná."


Dnes ve 21:00 v TV Seznam: Horké léto 1989, komunistickému režimu zbývají poslední měsíce života a dva kamarádi – hudebník M. Kocáb a textař M. Horáček – zrovna míří na festival Děčínská kotva. Mají nápad, využít živého TV vysílání a zatopit komoušům...


Dřív se lidé prali v klubech, dnes trollí na netu. Vzpomínat na staré kluby můžete na Facebooku


Pane Tvrdík. Jste demokrat. Ale na hrubý pytel, hrubá záplata.


nemusime hrat ani s zadnou silenosti, pro nas je vhodnej sparingpartner i rokenrol


Pražských kytarovek, které zpívají česky, je zkrátka čím dál více. Příčinou toho je nejen narůstající popularita u publika, ale také přízeň ze stran hudebních kritiků a recenzentů.


A je to za námi! Už 24. ročník festivalu Brutal Assault se zase vyvedl. A přestože každý návštěvník si odnesl jiné nejlepší zážitky, to důležité zůstává: Užili jsme si to všichni!

20-brutal19


Kdyby každý plul jako Greta, zničí přírodu víc než letadla, tvrdí zkušený mořeplavec Rudolf Krautschneider


ČAU,
chcem len upozorniť prípadných diskutujúcich na meetingu posledný deň v auguste,že zber(samozber) jabľk ide už asi dva týždne. Náklad na vybudovanie a rent obchodu (po zbežnej prehliadke vetších miest na Slovensku). Preprava skriňou S PLOŠINOU ostáva dôležitým bodom;debne sú normované 325kg. Diskutujúci na tému sklad musia rátať s nepochopením pro tento rok.


Metallica v Letňanech - Grandiózní show s pyrotechnikou, lasery a výbornými písněmi rozpálila 70 tisíc lidí


Ty picoooo ja muzu Palmu odprovodit a zas prijit na beerek. Jebeeee


Přála bych vám, abyste místo pana Tvrdíka zkoušel domlouvat podmínky vy, a uvidíme, jaký budete hrdina a co se vám povede.


Ryby byly vynalezeny roku 1498 ve staré Anglii...


Čeká vás celkem 130 stánků, 12 kuchařských show a od 18:00 koncert písničkáře Pokáče.


„To já nejsem velký fanoušek metra. Máme ho i v České republice, ale nikdy jsem ho nepoužila. Můžou tam být i hodně divní lidé," přiznala bývalá světová jednička a finalistka US Open Karolína Plíšková.


Kdo potřebuje "prolamovat šeď vážné hudby", měl by hrát tak maximálně na vozembouch


Dobrý deň, sme po slovensky spievajúca kapela JOZEFOVEKONE z Bratislavy hrajúca prevažne vlastné autorské piesne v štýle " jazdecký rock" a radi by sme zahrali aj u vás!


Zmiz, břišní tuku!


Declaration of WC_Doprava_Shipping_Method::calculate_shipping($package) should be compatible with WC_Shipping_Method


Druhou stranu singlu obsadila skladba Vašek, ve které se frontman Sisi vypořádává s poplivaným Havlovským odkazem.


Vážená společnost Silver Rocket

Prosím Vás rád bych dostal do Vašich kamenných obchodů naše CD kapely DENET z roku 1993 s názvem Terrestrial Dying, které se velmi slušně prodávalo a taktéž našeho dema z roku 1992, které vyšlo na LP desce v loškém roce. Můžete mi prosím zaslat kontakt na kompetentní osobu, s kterou bych mohl tohle řešit?
Naše nahrávky z devadesátých let patřily mezi špičku českého Trash Metalu a v Praze nemáme v žádném obchodě náš titul.
Děkuji Vám za odpověď a těším se na případnou spolupráci.


Z podnětu jediného akcionáře Zdeňka Bakaly dnes zahájí činnost nový orgán Economie – Rada pro redakční nezávislost.


"Při útoku anakondy má oběť pocit, jako by jí hrudník stlačoval motocykl o hmotnosti 360 kg."


ale jsou to tyvole křesťani žejo, takže rozhodovat budou zřejmě prachy.


To není rezignace, to je neuvěřitelná flustrace


V okamžiku, kdy se začal prodávat jogurt v plastu a nebyl k sehnání ve skle, přestal jsem jej jíst. Kdo ale chcete bojovat za čistší životní prostředí, přijďte především demonstrovat svou přítomnost teď v sobotu do Staré Boleslavi! #LaudatoSi


ROCKBLOG: Proč je dobrou zprávou, že Tool sesadili z čela žebříčků Taylor Swift


Trtíkův hřbitov


Hey Adam, I would like to inform me to you that I have a wonderful good investment opportunity for realization of things you will like think you know.
Please send me us 1000 € and discuss we will Hawaii pizza and mutual interest. Ideas food on it
Enjoy me yourself. You thanks
Scott


Třetí den LFŠ: Mezi vůní vlašáku se proplétá typická hřebejkovská poetika.


Richard Krajčo omylem zradil Andreje Babiše moc brzo


Vyšlechtil křížence pudla a labradora, teď toho lituje. Podle svých slov tím vydláždil cestu pro „neetické, bezohledné lidi“. Původně chtěl jen pomoci slepé ženě, jejíž muž trpěl alergií.


Kdo maže, ten jede. A pokud máš za ušima, jsi dva kroky napřed. Stačí jen trochu chtít. Mít nadhled. Povznést se. Nebát se.


Poznámky, sbírka citátů a výroků, co pak někdy využiju při psaní příběhů. Fotky, humor, láska, moudrost... Zamíchat, protřepat...


Thanks for your concern. I’ve been shopping the showcase idea to Ludwig and slingerland. I’m going to have my very good friends Matt Wilk, Matt Sorum and back-from-the-dead Jeff Porcaro in to assist. Ludwig is concerned that the space may not be big enough. Please arrange to have all of 007 physically moved to the neighboring stadium to accommodate the easily excitable expected attendees. We will be measuring the portions of the new club with lasers to make sure you actually moved the club and reassembled it properly so please be sure to do a thorough and accurate job.
Your help is appreciated in advance
Alexis Fleisig Productions Limited LLC


Zdivočelý vozík s občerstvením řádil na letišti v Chicagu


Zajímavá situace nastala během půlhodinové přestávky. Oslavenec vyslal diváky doplnit tekutiny a vykouřit si cigaretu. Pro některé to ale bylo nereálné. Ve Foru Karlín už se totiž platí výlučně platební kartou, a tu s sebou mnozí neměli. A také se už nekouří v průchodu před vstupem do klubu. Po delším handrkování se striktní ochrankou si tedy desítky fanoušků zapálily cigaretu přímo v sále. Mnozí potom odcházeli domů s tričkem načichlým cigaretovým kouřem, což se už dnes na koncertech neděje. K tomu Brichtovu to nicméně tak nějak patří.


Potápěči našli antickou loď plnou skvěle zachovaných lahví 1800letého kečupu


Sorry, že jsem to včéra s tebou nenatočil ale moje ségra byla zamčená u mojí mamky a neměla klíče od všech zámků, tak jsem jí musel jet odemknout, protože měla jednu schůzku.


Na rozloučení s Gottem vystupte na Andělu, do koridoru se řaďte na nábřeží.


Mnohé dialogy mají ironický nádech a duchaplné hlášky o politice a umění pobaví.


UKW prosím samostatně, bez narušitelů z OTK


Příběhy z fronty na Gotta: opilce vyvedla policie, Japonci mluvili o císaři


Muž našel na vepřové kotletě tvář Freddieho Mercuryho


ARANŽMÁ bez použití přechodu


třeba to zvládnu celý na španělů a můžu být experimentace.


Koukám, že to spojení je tak idiotské, že to snad musel vymýšlet někdo ze SŽDC.


Večer v Bike_Jesus zahájí debata hudebních publicistů a teoretiků (David Kořínek, Martýýna Svobodová, Miloš Hroch, Judita Císařová) o vztahu populární hudby a výtvarného umění.


Trpící fanoušek Sparty a českýho rapu.


Prosim Vás,
ak potkáte toho BOBa Čápa(mne sa to nedarí),povedzte mu(varujte ho) ,že tá slovenská hajzelguard síce môže mať 6O%,ale v štátnom hajzli.
Stále mi vŕtalo hlavou prečo tie demagógie Stredulu a spol.ventiluje(pokračovanie odkazu).


Promotéři Heartnoize: Naším cílem je dostat dobrou hudbu mezi více lidí


Novou desku Deti Deste chvali i Fullmoon Magazin.


Marpo & TroubleGang interview: Vytvořili jsme něco, co se na české scéně ještě nikomu nepodařilo


Jsem pro. Třeba rozjet nový hudební business. (Kocak mám jak bych hrál v Motley Crue, vy beztak ne, co?)


takovej postarší (= našeho věku) vyšinutej Slovák


rád bych nabídl vystoupení kapely DILATED na vašem festivalu
Silver Rocket Summer Showcase

Léto se už nezadržitelně blíží a jako každý rok bychom chtěli připomenout, že můžete mít živou rockovou smršť kapely DILATED s perfektní zpěvačkou Lucií v jejím čele.
Z novinek zmiňuji, že jsme absolvovali turné s kapelou Harlej, natočili dva nové singly a před rokem vypustili i nový videoklip k singlu PROHRA, který byl nasazen hned do několika hitparád či playlistů rádií.
Vzhledem ke zkušenostem kapely z koncertů po celé ČR, akcí jako jsou České hrady, Masters of Rock, BasinFire fest Trnkobraní, Majálesech a koncertů s kapelami Harlej, Wohnout, Vilém Čok, Alešem Brichtou, Zakázaný ovoce atd. je profesionální přístup ve vztahu k organizátorům a kvalitní show divákům samozřejmostí.


Konference, workshopy, speed - meeting, listening session, mnoho možností k formálnímu i neformálnímu networkingu a showcase festival vybraných tuzemských a zahraničních umělců, to vše nabídne letošní ročník konference Nouvelle Prague.


Huhu. alles gut bei dir?


Antonín Švehla, Alois Rašín, Jiří Stříbrný, Vavro Šrobár a František Soukup. Muži 28.října díky kterým máme republiku. Za každého z nich měl dnes v noci David Pastrňák jednu asistentci v utkání NHL. #nejlepsimoznaoslava


tramvaj bude zábavnou formou šířit příznaky mozkové mrtvice


Čau, hele zejtra nikam nejezděte, já nechci dělat muziku se slovákama, měj se čus.


Priletim helikopterou na Florenc.


Učitelé budou stávkovat za vyšší platy. „Nechápu, proč to dělají,“ říká Babiš


Prezident republiky Miloš Zeman dnes přijal na Hradě trenéra SK Slavia Praha Jindřicha Trpišovského, brankáře Ondřeje Koláře a záložníka Tomáše Součka, za účasti předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka. Prezident republiky při setkání ocenil úspěchy týmu SK Slavia Praha.


Občas jsou problém hráči z Afriky, málo jsme kolonizovali a neznají nás.


I am ambitious and positive person with a lot of energy. My friends describe me as happy, dedicated and social.


jinak za honeni samozrejme dik


Při kontrole zasněžených komunikací narazil šéf silničářů v Jizerských horách na uprchlého velblouda

93-vembloud


Byla jsem na Zvire jmenem podzim minulou sobotu. Proc je to takovy hit?


Pta se maminka syna (v tramvaji). “Co je to Orban ledžend?” “Soros, mami, Soros”, odpovida syn.


Hey, last chance to book RAKETKANON!


jak jsem se smála páně Ovčáčkovu příspěvku, vyjel mi z nosa pavók na lyžách.


Bez Prchala je to generátor náhodných vět.


díky moc za ten song. je to naprosto super, zvlášť když jsem dnes vyšel ven a všude jsou opentlený lampy trikolórou, nad Letnou lítal vrtulník svobody, musí to bejt svobody, co jinýho a jezdil tu asfaltovací vůz s asfaltem demokracie, nebo tak něco.


Záhoř z kapely Lyssa a labelu Silver Rocket prokazuje neskutečný přehled o počtech jimi prodaných kusů.


táborští Kalle nebo Planety z Orlové spolehlivě narušili nadvládu kapel z Prahy


Neuvěřitelné, ten chlápek co vyhrál ve sportce 250 milionů, navíc týden na to našel lásku svého života. Tomu říkám štěstí.


Dnes jsem zažil něco neskutečného, po čem mi běhal mráz po zádech. Když jsme s TOP 09 a TOP tým přicházeli na Národní třídu, tak se lidé rozestoupili, udělali špalír a začali nám tleskat. #neskutecnyzazitek


Jen reaguju na ten tvůj novej song - čím víc ho poslouchám, tím víc mě štve.


Gnu - dotaz k historii názvu


The band blends Tripped-out Synth, Semi-Catatonic Desert driving tunes, Afro-tribal Funkadelic Vibes, Troglodyte-Detroit Rock grooves, Acid Freak-Outs, Ethereal Psychedelic Hymns, and Mind-Altering Kraut Rock.


kdyby v patnáctým století ve vedlejší vesnici vypukla epidemie, tak Mlause vynesou na vidlích a upálí za úplňku.


vychází nové album Leonarda Cohena o to i přes to, že před třemi lety zemřel


A: prave pocuvam nahravku. som z toho mimo. je tam kopec peknych momentov ale je to tak strasne mimo ze neviem co vybrat tak, aby sme nevyzerali ze fetujeme
B: já klidne budem vyzerat, že fetujem.


Jak zpívá Aron Epochal: "Čechy skřetům!"


A jak jsme teda dopadli?
Jako obvykle - zatím nemáme všechny čísla.


Vezmu zase bílou zelenou.


Earth potvrdili, že navodit příjemnou atmosféru opravdu umí.


Off-topic: pokazil jsem záda při evakuace půda.


Potřebujeme férového prezidenta, kvůli kterému se začneme líp chovat, říká Márdi, zpěvák kapely Vypsaná fiXa


Video-report s kytaristou, zpěvákem a producentem Jakubem Kaifoszem alias Lazer Viking. Tento trošku provokativní, stylem vyhraněný a svými názory radikální umělec nás v tomto videu zavede do svého kytarového, lehce obsesivního labyrintu. Pozor, obsah videa je opravdu jen pro otrlé!


Náš soustruh je úžasný člověk, je to šance, že jsme ho poznali. Stali jsme se velmi přáteli. Udělali jsme skvělé turné, takže jsme se už třikrát vrátili. Řekl nám o albu, které jsme již nahráli v anglickém Brightonu. Nebudu pojmenovat studio, ale nebylo to skvělé. Nevyhovovalo nám to natolik, že jsme se rozhodli to nevyjmout. Věděli jsme tedy, že musíme znovu nahrávat, a Adam (náš soustruh v České republice) nás představil Andrému, který má své studio v Praze. Povídali jsme si o Skype a okamžitě jsem věděl, že to je on, kterého potřebujeme.


vymezit se v roce 2019 vůči Van halen? WOW. o medaili za statečnost v komunitě "česká hudební kritika" je rozhodnuto


What are you flexin' at, dude? You're down 1000 points!


Vánoce jsou stres, kterému se těžko odolává. Zhluboka dýchejte a vydržte.


Redaktor INFO.CZ, absolvent Právnické fakulty UK, komentátor politického a společenského dění, fotograf opuštěných míst a milovník buldoků a buldočků.


v květnu tu zas budou STAR CLUB WEST z Belgie, byli to velmi spoko chlápci s velmi kladným vztahem k pivu a cukrárně Aida


Šablatura ženy...


Tak já si jdu vyždímat beranici.


Žebříčkům poslechovosti dominuje hudba, která má jako hlavní inspirační zdroj už několikrát přežvýkané retro a s výjimkou snad současného rapu přestává být na první poslech jasné, jestli daný singl vyšel v roce 2019, 2015, 2010 nebo na konci osmdesátých let.


že někdo "nedělá hudbu podle trendů" v naprosté většině případů znamená, že "dělá hudbu podle trendů starých dvacet let."


da ja ha vaca aka?


"v metru se mnou jel vrah."
"aha."
"no byl potetovanej, a zjevne ne ze salonu."


Ahoj, drahý, jak se máš jmenuji se Mariana Duran, jsem vojenská žena z USA. Chci vás znát a brzy budu rád slyšet vaše odpovědi


K dostani v porubě.


Moimir Papalescu & The Nihilists hlásí návrat! Vlhký sen mnoha fanoušků se stává skutečností. V tuto chvíli nejsou žádné další informace k dispozici, ale ostře sledovaný reunion budeme samozřejmě monitorovat a další novinky vám přineseme, jakmile budou k dispozici.


Právě jsme vymysleli Silver Rocket Summer Slovensko na Čapím hnízdě


MASERATI hat die Telefonnummer aktualisiert. Jetzt anrufen.