Silver Rocket

Post - Shrinebuilder

ÚV SRR 22. 11. 2010

Tohle děláme úplně poprvý, ale koncert Shrinebuilder si to taky zaslouží. Ještě nikdy se nám nestalo, že by nějakej koncert vzbudil takovej mimořádnej ohlas - ať už na fóru Silver Rocket, na Twitteru nebo jinde. A protože pochybujeme, že ještě někdy bude šance Shrinebuilder v Praze vidět, dovolujeme si vaše reakce zvěčnit v podobě těchhle Nejchytřejších keců. Díky.

sem tím úterním koncertem tak naplněnej, že sem si od tý doby ještě NIC nepustil, ani schrinebulder (doma i v práci to kvitujou ;] ) .. takhle napumpovanej hudbou sem asi ještě nikdy nebyl (možná kdysi po young gods v emauzích) .. díky!
vladimorf

Shrinebuilder - nic takovyho sem v zivote nevidel - srovnavam snad jedine se Slayer - nechapu tu neucast.
Sadamek_

Ty jo kluci diky vam uz vim co bude az budu umirat ! Na kazdy jedny strane budou stat Shrinebuilder Scott na severu , Al na vychodu , Wino na západu a Dale na jihu a to je vsechno co budu potrebovat abych pochopil !
Pastavlasta

teda všechna čest, 4 giganti, naprosto rovnocenní, fakt sem nechápal, jak je to možný,že jsou tak sehranní a nikdo nevyčnívá. To se jen tak nevidí. Navíc ten zvuk, neuvěřitelná síla. Jen tak dál a víc.
elfa

Sice nemam pomalu na chleba, ale videl jsem Shrinebuilder! Ty priority... jdu maknout na paycheck.
Fararr

dnes to neslo bez vymluv. uz na kase te zprudili, ze na tebe sice nenapisou inkvizici, ale na vostatni jo... pak prislo par lidi a klid. pak zas ne. zacli shrinebuilder a bylo to... peklo na zemi, ale napadaly mi i jiny veci, jako treba masakralni laska na prvni pohled, metal 21. stoleti, stabati na tripu, nejvetsi povinnost zivota a tak. bylo to hodne dobry a kurva, dik za tu metalovou psychedelii. chci ty chlapy slyset jeste jednou, tak doufam, ze muj vykrik slysite!
luklukluk

shrinebuilder - jeden z nejlepsich koncertu co jsem kdy videl.skoda ty ucasti
bigbee

no a ty shrinebuilder to byla paráda. zasáhlo mě to tak, že se o tom asi po dlouhý době zas někam rozepíšu trochu.
Kubabaruch

Shrinebuilder (aspoň v mých očích/uších) představujou skvělej fůzní model, ve kterym se nacházej 4 osobnosti s naprosto odlišnejma filozofiema a životní zkušeností. To, že je jim to funguje je malej zázrak, i když je jasný, že hybatelem je šílenej rytmickej stroj DaleAl. Možná logikovi formátu Johna uniká iracionální fakt, že přesah jistejch informací nemusí nutně kopírovat linii předpokládanýho. Dost z toho, co dokázalo nadchnout posluchače během úterního večera vlastně nešlo úplně vyjádřit melodií nebo tónovou souhrou. Bylo to mocný, personální vylazení maximální. Čuměl jsem, momentálně neposlouchám nic jinýho.
Žabka

včera jeden z nejlepčích večerů mýho života, bez keců. díky moc za to!!!
Vikak8nek

Shrinebuilder byli hustý. Parádní muzeum špatnejch kérek. Skvělej koncert, málo lidí, co je tady blbě?
Michal Burda

Když to tak pročítám a počítám, tak jsem asi poslední, z těch co tam byli, kdo sem ještě nehodil nějakou reakci k Shrinebuilder. Jednoznačně díky SR (i když bych nechtěl vidět tu cifru za znaménkem mínus v kolonce "provar")! Vážně jsem fyzicky cejtil jak mě ten monstrozní zvuk šacuje pod svrškama a v nejsilnějších momentech jsem měl pocit, že mě to vymete ze sálu. Hluchejch míst bylo minimum, vždycky nějaký jsou (nebo si je tam šťoural najde). Velkou záhadou pro mě, jako pro přespolního, zůstane, že ve městě s milionem obyvatel tomu přihlíželo 150(?) hlav a to byl druhý den svátek, volnej den...
defektiv

shrinebuider = harmonie 4 bohu
Amph666