Silver Rocket

Hlášky 2007

ÚV SRR 17. 1. 2008

Jak se tak průběžně plní žebříčky za rok 2007, každej se chtě nechtě musí vyrovnat s kolonkou "Hlášky". Koho totiž zajímají posraný kapely a přiblblý desky? Všichni tam stejně pereme plus mínus to samý: Gaia Mesiah, Interpol, Khoiba, Klaxons a další dobrý kapelky. Až z "hlášek" ale vyvstane dokonalej obraz osobnosti vyplňovatele žebříčku. "Myslim si, ze je to velka skoda, ze jsou mezi nase komunikace tolik uzasnejch hlasek, a casto na ne zapominame. Ode dneska bych pral, ze bychom par pamatovali. Snad to nevadi," napsal 3. července 2007 Torr dalším členům ÚV SRR a my jsme se od tý doby rozhodli archivovat věty a výkřiky, který tak či onak aspirujou na "hlášky". Nabízíme vám proto unikátní pohled do zákulisí Silver Rocket v podobě vět, co si vyměňujeme, co nám lidi píšou a co někde zaslechneme. Tak jedeme:

"Indie" label. To je slovo, z kterýho se mi chce blejt.

Az budeme rozlity ho hodime do nejblizsi rece.

On by dal ruku vrah jeho matky za kus "modneho" slavy.

Všichni se najednou odvolávali na Slayer, všichni byli zlý a chtěli mít dlouhý vlasy a krutej pohled - ale byly to jen bohatý blbý děti, kterejm rodiče koupili tu správně vypadající kytaru.Indie label, taky bleju.

Marty mam taky rad, on by mohl klidne byt Kanadan.

Že to myslí dobře, o tom nepochybuju, ale pracuje pro Systém, a my ne.

A jako obvykle nechápu, proč se rozčiluješ.

Jak vidím o cyklistice natož profesionání nemáte ani páru tak se do toho z prominutím neserte. Je mi z Vás a Vám podobným nablití.

Pane Nenadal vzpamatujte se.

Jste obyčejný pablb.

Jsem primitiv a magor, proto mám rád Silver Rocket.

Máme to na dvacet minut i s politickou agitkou.

BLAQ MUMMY can now be a Silver Rocket band. Please contact us.

Navíc, zezadu a bez líbání to není nevěra.

Prvních cca 40% jsou hexadecimální nuly a reader osmička to nepřečte.

Já už taky - až na výjimky - nemluvim proto, abyste mě poslouchali, ale abych si utřídil myšlenky a vycizeloval formulace.

Pokud přijmeme interpretaci slova "ex-" jako neprázdnej průnik množin všech členů daných 2 kapel, je to pravdivý.Qui a Johnův neprázdnej průnik

Ja jsem ale vzdycky myslel, ze Gallon Drunk jsou kanadany, tak jsem kvuli tomu dlouho ignoroval.

"Tak tady bude problem si nezamrdat."

Suverénně nejdebilnější způsob, jak dávat informace dohromady.

cau, prijdte se mrknout dnes do abatonu na nantokanaru (20:50-21:25). koncem roku tocime desku a uvazujem o spolupraci s nekym jako vy.

"I Amoral se dá z netu suše stáhnout - a větší dno už bejt nemůže."

"Jesus Christ it is SO fantastic to play with a great band! Man we've played with so much shit on this tour, we just came from Germany and EVERY SINGLE FUCKING NIGHT: EMO. Do you get that shit? What a waste of time..."