To Hucko: čoveče rád jsem tě zas viděl, to zase bylo Polsko
Bugrr bugrr@centrum.cz
2. 8. 2009, 15:17
Dusty rulezzz!
http://www.youtube.com/wa…
Kopřivničan
2. 8. 2009, 15:11
Díky za Sun Wu Kung Fu : RESPEKT !!!
A tady jedna letní :
http://www.youtube.com/wa…
Hukot pavel.lukacovic@gmail.com
2. 8. 2009, 13:19
Dälek jako obvykle....super
jukl
2. 8. 2009, 10:30
p.: jo. nejvíc.
Ad.
1. 8. 2009, 21:54
song pro tenhle život:
http://www.youtube.com/wa…
p. pavelrujzl@gmail.com
1. 8. 2009, 19:50
dneska je ten jelení benefit - hrajou tam teda la prospérité či ne? myspace a oficiál czechcore pozvánka s letáčkem se rozcházej, hm...
plakáty lžou
1. 8. 2009, 14:02
su wu kung fu v Bydžově je boží jeďte tam, má to tam atmosféru Byšic dneska bude krásně, je to tam fak prima a kapacita je!!!!
Bugrr bugrr@centrum.cz
1. 8. 2009, 10:28
jakub.uck: PŘESNĚ tyhle kapely bych taky strašně rád viděl zpátky. French Toast už se asi neproberou, ale Golden City by snad příští léto mohli přijet.
Aran uv@silver-rocket.org
31. 7. 2009, 16:21
Aran: můj tajnej sen je, že se zas proberou French Toast, případně že zavítá reinkarnace the101 v podobě Golden City... každopádně návraty osvědčenejch pák jako Polite Sleeper vždykcy potěšej!
jakub.uck
31. 7. 2009, 16:14
Benefice budějice včéra nejlepší !!! Vytopený se koupaly v hluku a absinthu, děkujeme všem kdo pomohl a čte to tady.
vlkoldak m.kolar@atlas.cz
31. 7. 2009, 16:13
Zbyněk, jakub.uck: Super! Na podzim vytáhneme ještě další esa z rukávů, hehe...
Jinak v Nejchytřejších kecech jsou shromážděný všechny dostupný odkazy na fotky ze Silver Rocket Summer Solo.
Aran uv@silver-rocket.org
31. 7. 2009, 14:58
Polite Sleeper - JO!
jakub.uck
31. 7. 2009, 13:31
No ty vole Polite Sleeper jsou bomba zprava!! Po tom, co mi loni totálně votevřeli hubu koncíkem na Sedmě, sjíždim desku Seens do dneška. Před měsícem jsem se na ně dostal v NY v zapadlým klubu v Brooklynu, kde na nich bylo cca 10 lidí a zase byli VÝBORNÝ. Po koncíku jsem byl Jasona pozdravit, jakože jsem inspekce z Prahy a byl totálně nadšenej a vzpomínal na Sedmičku a Prahu s neskrývanou radostí.......kdo to loni vynechal, doporučuju nápravu v říjnu v Rubínu!! Oujee vole folk mess is coming
Zbyněk kenik.maty@centrum.cz
31. 7. 2009, 13:24
Dneska jede z Prahy na SWK fest Majkie. Odpoledne...kontakt by mel mit tady na tom webu
http://www.twengo.cz/ Třeba bude svolný k spolujízdě :-)
Přemysl z Krkonoš
31. 7. 2009, 12:23