Přesně. Taky mu to říkám, dědkovi.
Aran uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 10:16
Abuch: Tak ať se hnáta brzo uzdraví. V tomhle věku už to neni žádná prdel.
Radim radim.solc@gmail.com
26. 8. 2009, 09:50
jo, tak nejak to je, mam spatnou hnatu, tak sme museli dva koncerty zrusit, misto nas bude vladnout bonus so svojim polityckym repom
Abuch uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 09:39
som očula že ten Bonus zajebe v sobotu najskor na Punx Pikniku v Ržečanoch nad Labem (21.15) a pak idze dať nakladačku aji na tu drbnutú Flošničku. Že vraj OTK su piči.
Tamara Mrdavá
26. 8. 2009, 09:32
nepochybne
Abuch uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 09:23
bude v distru i sedmička T11/Gride?
libor
26. 8. 2009, 08:54
faithcollapse vladne
brt
25. 8. 2009, 21:20
novej song od CONVERGE "Dark Horse", dokonalej
http://www.myspace.com/co…
jakub.uck
25. 8. 2009, 18:43
fotky ze sobotní párty v Chapeau:
http://hluch.rajce.idnes.…
vasa
25. 8. 2009, 13:17
Když tak čtu kdo všechno a kde na tom albu dělal, tak tu bude muset být totální zkáza...
jkl
25. 8. 2009, 12:45
jo, hlavně za ten t-music, muhehe
fixa pixla
25. 8. 2009, 12:10
hele, vypsaná fixa si zapsala plusový body:
http://www.lidovky.cz/nov…
vinyl rules!!!
25. 8. 2009, 11:32
kde budou v Brně Scul Hazzards?
???
25. 8. 2009, 09:30
jo, píšu zde
debil
25. 8. 2009, 02:06
na todle forum pisou samy debilove ... nerozumim ničemu už
KREJCA JAN!"
24. 8. 2009, 23:23