Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
mě dnes pět lidí (ze šesti) ve čtyři ráno v autobuse zvolilo nejvíce ožralým
pasažerém v autobuse - je to super pocit!díky všem!
divokej blil 27. 8. 2009, 10:14
ježek má 5 hlasů a gott má 3 hlasy (to je těsný)
...a já mám hovno!
ivan hlas 27. 8. 2009, 10:09
hoho ...... ježek s gottem v jednom pokoji
ráček 27. 8. 2009, 10:02
"...pořádáním alternativních koncertů ceněných zahraničních i tuzemských interpretů vylepšuje vkus tohoto národa – často za cenu finančních ztrát."
taky dobrý 27. 8. 2009, 09:17
za mír?
hipík 27. 8. 2009, 09:02
nobelovku
pro ondřeje! 27. 8. 2009, 08:51
Hitmaker, prvotřídní muzikant, osobitý zpěvák s velmi nezaměnitelným způsobem frázování a vůdčí osobnost skupiny OTK, která v Česku v koncertní produkci zavedla světové standardy a vychovala celou generaci profesionálů.
Osobnost XX 27. 8. 2009, 08:39
http://www.reflex.cz/Clan…
heleho 27. 8. 2009, 08:03
nezbytně
prdel 26. 8. 2009, 23:54
A holíte si prdel?
šulínek 26. 8. 2009, 23:52
já si rozhodně vlasy nebarvim
f. 26. 8. 2009, 22:42
a nekomu nohy jen smrdej
protoze rostou z prdele 26. 8. 2009, 15:50
to Torr: někteří si barvěj i nohy, hehe....a kuva
Old Pilot 26. 8. 2009, 15:16
bejt starej je dobry do chvile, nez te kuli tomu vyhodej z prace...
asi tak 26. 8. 2009, 14:08
fst: Proč? Bejt Starej je dobrý!
Jarda 26. 8. 2009, 13:45