...a ty kecy o starej si nechte, jooo?!!
ten samej
26. 8. 2009, 13:24
jen mimochodem - pokud by to nekoho zajimalo, tak pristi utery, 1.9. od 22:00 repriza zaznamu koncertu Enon v Akropoli na R1
fst a jeho spam
26. 8. 2009, 13:15
Vtipný moment byl, když jsme nahrávali píseň "Red Tower" a místo textu jsem začal říkat: "Sračky, sračky, sračky, nemůžeme nahrávat!" (smích)
jsem vtipny
26. 8. 2009, 11:53
kluci to dokazali
http://musicserver.cz/cla…
Honza
26. 8. 2009, 11:44
To bude třeba prošetřit. Jako tady -
http://www.novinky.cz/kok… .
Radim radim.solc@gmail.com
26. 8. 2009, 11:33
Ja jsem se uvedomil nedavno, ze nektery kluci z UV mozna barvi vlasy. Nevim co mam o tom myslet.
Torr uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 11:29
mě se třeba líbí, že bourek už je taky na tý správný straně třicítky jako ostatní kluci. mám k němu teď větší důvěru........
petra
26. 8. 2009, 11:15
se starsima chlapkama je to nejlepsi
zuzana
26. 8. 2009, 11:14
proste hol smerujeme k tomu proc se menujeme stribrna raketa, no, koncerty dino a wino nam ukazaly tvrdou pravdu
Abuch uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 11:03
http://www.ddpraha6.cz/in…
pro ÚV
26. 8. 2009, 10:43
změna programu na moje přání
Jirkova ségra
26. 8. 2009, 10:37
No konečně někdo mladej.
Radim radim.solc@gmail.com
26. 8. 2009, 10:33
Na Flošne místo OTK zahraje BONUS.
pro upřesnění King Booking
26. 8. 2009, 10:31
"A ty už seš taky starej!"
Aran uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 10:29
veteráni
Bourek uv@silver-rocket.org
26. 8. 2009, 10:26