A tuhle znáte?
Kumbájá... Bože Kumbájá... Kumbájá... Kumbájá Bože Kumbájá...
Aaahhh... to bolí!
Kopřivničan
27. 8. 2009, 12:44
eště že je internet a todle supr fórum, aspoň nemám nablito doma.
nula z internetu
27. 8. 2009, 12:40
Nykyään on kuitenkin siirrytty enemmänkin muovisiin hammaspaikkoihin, jotka ovat valkoisia, toisin kuin amalgaamiset!!!
já vám dám!
27. 8. 2009, 12:35
viz. reflex
hlasovat ve stejný anketě jako dan landa, ondřej hejma a xindl x
v časáku vydávaném společností na blití v čele s p. Líbou Šmuclerovou
je výbornej tah!
DIY přístup
27. 8. 2009, 12:32
otec přáním myšlenky?
zoof
27. 8. 2009, 12:26
jo, páni a paní
je to jedna jedna
teda tři ku třem
jdu si na oslavu zatančit v bílých kamaších
karel gott
27. 8. 2009, 12:19
hele ivane do píči ať počítám jak počítám tak z těch hlasujících
slavnejch umělců co dávali teď v reflexu ty hlasy jinejm umělcům
dostal ježek 3 hlasy (vod arana, bourka a nějákýho járy) tak
by měli bejt s gottem na steným fleku!
matematik
27. 8. 2009, 12:14
a svátek dnes slaví svatý Otoman
huxl
27. 8. 2009, 11:11
...a já myslel, že jsi měl mezi zuby mák
Old Pilot
27. 8. 2009, 11:08
to sem delal uz jako chudej student kdyz sme nemeli zrovna doma nic jinyho...
Abuch uv@silver-rocket.org
27. 8. 2009, 10:57
tak od teďka bude ondřej snídat jedině kaviár a zapíjet to výhradně šampaňskym ...
dobrá společnost
27. 8. 2009, 10:41
hegerova: zda se tomu tak
honza. xhu.dbax@gmail.com
27. 8. 2009, 10:31
Ale o tom zde už dobré dvě hodiny hovoříme, Mlho!
prof. Hrbolek
27. 8. 2009, 10:26
honzo to už tu bylo v osm - máš hlavu plnou fialek (místo mozku) nebo co?
hegerová
27. 8. 2009, 10:20
YOZ je v dobre spolecnosti...
http://reflex.cz/Clanek37… hehe
honza. xhu.dbax@gmail.com
27. 8. 2009, 10:16