mitril jak bysmet tyvoe...
a pak taky osumnáctýho na tu senzaci českýho undergroundu...hehehe
marek dialogcrew
2. 9. 2009, 17:55
Aran: Už se na něj taky pekelně těšíme !!!
vlkolďák Budějce m.kolar@atlas.cz
2. 9. 2009, 17:24
výborně! už se těším do mitrilu
huxl
2. 9. 2009, 15:28
Jinak velký díky do Českejch Budějovic a do Olomouce za bleskovou pomoc pro Astronautalis! Moje scéna!
Aran uv@silver-rocket.org
2. 9. 2009, 15:14
Nový EP Sole and the Skyrider Band zadara:
http://www.fakefourinc.co…
Aran uv@silver-rocket.org
2. 9. 2009, 15:13
astronautalis v olomouci i v brne? super!
dvojak!
2. 9. 2009, 15:08
dle stránek kapely 5.11. savage republic na sedmičce
jony
2. 9. 2009, 14:51
To je ale pěkný chlapeček, jakpak se jmenuje...
Tak má Pavel Bém konečně parťáka do hor.
Old Pilot ing.kralik@ods.cz
2. 9. 2009, 12:30
ouška Iren!
čemodan
2. 9. 2009, 12:21
já ne
hovno bude
2. 9. 2009, 12:20
tak kdo to napíše první...?
T.
2. 9. 2009, 11:59
ty voe, to je fakt střelec...
V8k
2. 9. 2009, 11:53
já jsem o tom s Mirkem nemluvil
Miki
2. 9. 2009, 11:52
to video!!!!!!!!
http://zpravy.idnes.cz/dv…
novej člen ÚV???
2. 9. 2009, 11:34