Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Dneska Mother bude někdo dělat ehm záznam?
ehmmm ? 14. 9. 2009, 10:08
si tu s těma "názorama" stačíte sami, ty gumo z posranejch punčocháčů!
moravaci 14. 9. 2009, 00:44
to jo teda.... ale to psal tehdy jinou reportáž.
vlkolďák NAABjaxvině@budweiss.ceske 13. 9. 2009, 23:54
http://www.dfens-cz.com/i…
to je fakt divny 13. 9. 2009, 21:32
piče tady došli samy moravaci.
aji ja 13. 9. 2009, 21:31
zajímalo by mě kolik lidí co tu ten zásah řešej tam vopravdu byli...
to fakt jo 13. 9. 2009, 21:25
> bravo: Když policie několikrát vyzývala k rozpuštění akce a nic se nedělo, měla právo zakročit - a když na ně lítaly flašky, tak holt nerozháněli cukrátkama, že.
Johny 13. 9. 2009, 20:45
To je jistě - jak se dnes módně říká - legitimní pohled. Ale je fakt, že případné pozitivní vnímání části nerozhodnutých se tím definitivně odklonilo. Navíc když vidim, jaký názory padají i tady, říkám si, jestli by před oním obsazením nebylo marný spíš zkusit dostat mezi "veřejnost" trochu osvěty o squattingu. Prozatím má totiž podle všeho v tomto státě 9/10 lidí pocit, že squatter je "...ten, kdo nechce platit nájem, protože se mu nechce makat a nemá na něj a tak se radši vloupává do cizích domů..." Ovšem taky mě zaujalo, jak rychle policajti věděli o tom pečlivě "utajovaném obsazení"...
fst 13. 9. 2009, 20:32
spíš přehlušen nepochopitelným policejním násilím, skopat ve čtyrech kluka nebo holku za vyjádření podpory squatu
bravo 13. 9. 2009, 20:17
opět se akorát ukázalo, jak může idiotská realizace vcelku pochopitelným ideím udělat medvědí službu.
celý týden nepřizpůsobivosti s docela slušným a legitimním programem je přehlušen bandou anarchistů, kteří se porvali s policií.
bravo.
  13. 9. 2009, 18:03
pivo? .. pivo jim natočej snad ne?
sucker 13. 9. 2009, 17:28
Zejtra Mother v Brne nebude nekdo tocit?
Motherfucker 13. 9. 2009, 17:08
včera jsem na Babím létu viděl místního bohnickýho songwritera: "Sedím na míse bramborovýho salátu - hajzle, dones řízek".
tomáš 13. 9. 2009, 15:56
uz se pomalu citim jak debil,ze neposloucham Kabaty...
frustrovany Jarek 13. 9. 2009, 15:24
h: ten bubeník?
VIL 13. 9. 2009, 15:13