Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Radim: hebni mrdko!
komouš 12. 9. 2009, 18:49
Možná jsem pako. To zníš jako komouš. A to je o dost horší.
Radim 12. 9. 2009, 18:45
Radim vlastnitel - ty musíš být slušné pako, ale asi to tak má být.

bylo by jinak myslím zajímavé dozvědět se, co si o respektu ke kapitalismu myslí lidi se SRR, alepoš pro mě teda...
anti buržoa 12. 9. 2009, 18:43
respek soukromymu vlastnictvi = kdyz to vlastnim, tak to nenecham shnit, jinak si to nezaslouzim
zmatenej 12. 9. 2009, 18:39
Hele kluci jakej je rozdil mezi post rockem a shoegaze? dekuju
Aella 12. 9. 2009, 17:45
respekt soukromymu vlastnictvi. jinak se silver rocket od 1998.
Radim 12. 9. 2009, 17:35
kdo ted neni na upsilon acrux je totální lůzr
třeba já 12. 9. 2009, 17:00
to je diskuse podle meho gusta
gustav husak 12. 9. 2009, 16:03
zklamaná Radim - zmiz.
anti buržoa 12. 9. 2009, 15:06
jestli není radim (bez rakety) jeden z fans, so SR objevili skrze Reflex...
zmatení radimů 12. 9. 2009, 12:07
Radim: No jestli jsi neviděl násilí při vyklízení Milady...
Radim radim.solc@gmail.com 12. 9. 2009, 12:04
unkilled walker

http://static.tvguide.com…
vtipe vylez 12. 9. 2009, 11:57
klucíí nedá se u nás koupit tento efekt ?Nebo jemu podobnej ?http://www.youtube.com/watch?v=8HGiT8xxYUw&feature=channel
díkes 12. 9. 2009, 10:26
no bylo tam toho vic jako martin hůl nebo unkilled walker myslim.
infiltrace 12. 9. 2009, 09:42
super. Ale Haubertovi splést jmenovku - hip hopový hudebník. Silná káva
crack 12. 9. 2009, 09:36