Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
super debata... prznitelé holčiček se objevili rychle, jen bych čekal že i já budu v debatě zmíněn
hitler 13. 9. 2009, 13:37
Hezky to pan Vlasák napsal! My jsme to se ženou viděli úplně stejně...
důchodce z Proseka 13. 9. 2009, 13:08
zakony, hele, v nekterych zemich jsou zakony treba takovy, ze kdyz se majitel o barak nestara nejakou dobu, automaticky propadne statu, a jinde zas takovy, ze barak prechazi do vlastnictvi toho, kdo v nem nejakou dobu uz zije, pokud majitel nejevi o barak zajem... ze to u nas takhle neni, je podle me chyba, a nekde jsem taky slysel, ze moralka ma byt nadrazena zakonum, a podle me je amoralni nechat barak chatrat, kdyz muze fungovat a slouzit nekomu/necemu, stejne jako je amoralni prznit sestilety holcicky. moralni princip, more
chytrej 13. 9. 2009, 13:08
http://kultura.idnes.cz/k…
ty woe 13. 9. 2009, 12:52
b. - kdyby se to bralo tak, že se každej "může nad zákonama reálně logicky zamyslet, posoudit je a pak až podle uvážení aplikovat" tak by to bylo pěkně v prdeli, protože někomu jinýmu by pak klidně mohlo přijít v poho to prznění malejch holčiček, jak říkáš. jde tu i o princip
m 13. 9. 2009, 12:52
ty voe... to sou nazory tady... jeden borec mluvi jak uchyl - jen pohodicka, lidicky, pivecko (jako moje bejvala spolubydlici- modelka, co si o vsech lidech, ktery nevypadali stejne jako ona, myslela, ze sou "alternaci") - pres hubu by meli dostat, aby se jim nekrivila do takhle debilniho pozerskyho usmevu... a dalsi borec ma zase potrebu si myslet, ze zakony je treba dodrzovat zrejme za kazdou cenu - a jako proc ne - nikdo nerika, ze mas krast a jezdit autem 250, ale s nekterejma pravidlama, ktery se snazi policie nasilim vynucovat, se proste uplne souhlasit neda - a jestli sme kazdej individualni osobnost, tak by se s nama melo individualne jednat a ne strkat vsechny do jednoho pytle - jasne - pravidla musi bejt, ale taky musi bejt nekdo, kdo se nad jejich prosazovanim dokaze realne logicky zamyslet, posoudit je a pak az podle uvazeni aplikovat... proste mnohem min mi vadi nekdo, kdo si vezme neco, co "nici" neni, nez tejpek, co przni maly holcicky a nikdo na nej nemuze...
b. 13. 9. 2009, 12:45
Cauky lidičky eeehe,supr konzík včera na Vypichu,pohooda,supr kapelka,bezva lidičky a to pivečko heheeehhe,žízen ajajajajaj, hehe ane to Vaše pískání a škrabání
čauky,pa pa 13. 9. 2009, 12:04
na druhou stranu zákon pamatuje i tyhle věci -
http://www.blisty.cz/art/…
Peklo pe.klo@centrum.cz 13. 9. 2009, 11:09
part chimp leak
THRILLER !!! 13. 9. 2009, 11:09
nikdo ti nemá právo lézt na tvůj soukromej pozemek do tvýho baráku pokud si to nepřeješ (leda policie z nařízení soudu). těmhle (a dalším) základním pravidlům se říká zákony. měly by se dodržovat si mysim
m názor 13. 9. 2009, 11:02
názor jak brus hnedle tady pode mnou(?).
shiteater 12. 9. 2009, 22:40
no ale to auto bude stat na verejny ulici, ktera taky nekomu patri (statu, takze potazmo vsem a vsichni maj pravo nemit na ni neci vraky, bla bla bla...). jasne, ze tohle to rozdelovani na moje a tvoje je trochu uchylny, na druhou stranu, kdyz neco vlastnim, tak to podle me muzu klidne nechat shnit, kdyz se mi libi, jak veci hnijou a nikdo nema pravo mi to opravovat...
vsichni shnijou 12. 9. 2009, 21:59
vyližte si emetál, radimové
huxl 12. 9. 2009, 21:47
je to trochu jiná věc, ale zkus mít na ulici zaparkovaný nepojízdný vozidlo a stát ti předvede respekt k soukromýmu vlastnictví.
Peklo pe.klo@centrum.cz 12. 9. 2009, 19:00
Tady maj sraz mladý konzervativci?
n. 12. 9. 2009, 18:50