kde se tady dá kliknout na "Líbí se mi"?
f.
14. 9. 2009, 14:27
radimovi a všem ostatním fanouškům místní fízlokracie:
"Myslíš si, že tě ochrání
tvoje prachy, styky
demokratický zázemí
Zabal si pár kilo
pojedeš na výlet
vlakem, někam na sever
Pekelná brána, jezera popela
a na hruď ti napíšou:
HANBA!"
my tam na rozdíl od vás byli, vy chytráci
HLUCH CREW
14. 9. 2009, 14:24
Skurvený systém ... šá lá lá lá lí,
vyjebaná vláda ... šúbí dúbí dám,
chleba je drahý ... šá lá lá lá lí,
skurvená armáda ... šúbí dúbí dám.
Všetko je na piču ! Všetko je na piču !
Všetko je na piču ! Všetko je na kokot ! Všetko je na piču !
Skurvený parlament ... šá lá lá lá lí,
vyjebaný prezident ... šúbí dúbí dám,
skurvený život ... šá lá lá lá lí,
vyjebaný kokot ... šúbí dúbí dám.
Všetko je na piču ! Všetko je na piču !
všetko je na piču ! Všetko je na kokot ! Všetko je na piču !
Na piču je všetko, všetko je na piču, všetko je na kokot !
Na kokot je všetko, všetko je na kokot, všetko je na piču !
Na piču je všetko, všetko je na piču, všetko je na kokot !
moje scéna
14. 9. 2009, 14:04
Vesničan: s těmi vesnickými rozpadlými stodolami je často složitější. Velmi často se stává, že takové stodoly mají majitele jiného než okolní pozemky, kolikrát bez přístupových cest, často na nich bývá navíc věcné břemeno, mnohdy je majitelem takových objektů stát nebo (polo/pseudo) státní podnik (LČR...). Dohoda velmi velmi těžká a to mluvíme třeba o situacích, kdy třeba já chci na něčem pracovat a něco zvelebovat.
Lukáš slezský apolitik
14. 9. 2009, 14:03
CHA! MOJE SCÉNA!!!
Aran uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 13:59
Aby bylo jasno:
SR z principu nepracuje pro systém, protoze jsme přesvědčený, že fakt, že nas toleruje, je jen pokrytectví a většina ve skutečnosti nechce, aby existovalo cokoliv svobodnýho a odlišnýho. Všichni jsme pro spoustu lidi kolem jen šílenci a potížisti. Hodně z vás taky, jen o tom možná zatim nevíte. SR nepodporuje policii. Pro squatting máme pochopení. Ohánění se nedotknutelností soukromýho vlastnictví nám přijde legrační - víte sami, ze je to jen účelovej argument. Nemáme pochopení pro dvojí metr fizlů. Radši chceme punk squatt než další gay byznys prostory. Jsme dost nepříjemně překvapený, že někdo z vás má pochybnosti. Respektujeme sice i vaše debilní názory, ale jen čumíme. Díky.
Töhötöm uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 13:57
speech:
...
14. 9. 2009, 13:57
ja si koupim burty a pivo a zapnu si telku, mam rad jenom hudbu, ne ty kecy kolem.
chytraci
14. 9. 2009, 13:57
demoska na palacaku dobrej napad ale pozor aby tam na vas kuba hosek neposlal policajty, jeho kamosovi davidu rathovi by se urcite takovy protistatni akce nelibily
anti
14. 9. 2009, 13:53
peťa jareč: Už jseš trochu nudnej, fakt. Jakože dlouhodobě. Zkus nebrat tak osobně, že s tebou nechceme nic mít, a najdi si jinej objekt zájmu, díky.
Aran uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 13:51
Aran: no to je tykový typický rys naší země - lidi prostě nemají rádi, když si někdo přivlastňuje a nebo jinak využívá něco, co mu nepatří. Pokud odhlédneme od toto, že to je celkem oprávněná námitka a logický předpoklad pro fungování nějakých pravidel a zákonů, dostaneme se možná k názoru, že je to pozůstatek po dobách socializmu, kdy všichni kradli co bylo všech a zároveň si hleděli pěkně hrabat na svůj píseček. Já pán, ty pán, ale kdo má peňáuze je eště větší pán. Každej na svym písečku.. Kapíro?
Kdyby u nás opravdu byl zákon, který by umožňoval odebrání nemovitosti majitelům z důvodu zanedbávání nezbytné úrdžby, možná by to mohlo vést k tomu, že přes nejrůznější nevládní organizace by squatting nabyl jisté "pololegálnosti". Jenže jak by to dopadlo? Každý barák, který by takto padl státu do rukou by nakonec stejně skončil v rukách nějakých vykutálených realitek nebo zahraničních investorů, přičemž by se samozřejme neopomenuli napakovat všichni zaměstnanci příslušného městského úřadu, od ředitele až po vrátného...
Potom by to asi muselo být ošéfované nějak tak, aby takto nabyté nemovitosti mohl stát (obec, město...) využívat jen na přesně specifikované účely (azylové domy atd.), jenže teď už se z toho tak něják vytrácí ten svobodný squatting, že jo.
A když to hodně přeženu, tak co by třeba měli dělat majitelé domů, kteří podědili nájemníky s regulovaným nájmem a opravy a úrdžbu by nemohli přávě z toho důvodu provádět? Jasně, regulace už naštěstí brzy zaniknou, ale jako příměr je to myslím dostačující.
A co třeba venkov? Je spousta vesnic, kde se to hemží polorozpadlými statky a stodolami, představte si, že by takhle do Horní Dolní dorazilo auto s úředníkama, starému Vavrouškovi by naběhli na zahradu, očuměli stodolu a řekli: No jo pane, my to sice víme, že je vám 80 a že váš syn žije na slovensku, ale vy tady na té stodole máte rozpadlou střechu a podmáčené zdi, to by tak nešlo, když to neopravíte, my vám ji budeme muset vylastnit...
Já opravdu nevidím východistko. Jediné opravdu možné řešení je dohoda všech stran. Majitel se dohodne s těmi, kdo by tam chtějí být, že "sqautteři" budou třeba provádět nějaké opravy, on za to po nich nebude na oplátku nic chtít a zároveň se squatteři zavážou, že budou platit veškeré ostatní náklady (voda, elekrika, plyn atd.)
Ve skutečnosti by to pak byla vlastně normální nájemní smlouva, jen za trošku nestandartních podmínek.
Jenže pokud si to majitel nepřeje, tak ten barák asi fakt může nechat třeba shnít (nevím jak je to s případným obecným ohrožením atd., zákony v tomto ohledu neznám).
Vesničan
14. 9. 2009, 13:36
hardcore is more than music
debile
14. 9. 2009, 13:34
no, já tu byl vždycky kvůli hudbě, ne kvůli těm anarcho-komunistickejm kecům kolem
Lukáš anarcho-kapitalista
14. 9. 2009, 13:31
mladi konzervativci si kupujou zasadne desky silver rocket
laďa jakl
14. 9. 2009, 13:23
V8K:
teď je jen zapotřebí vědět, z který strany je to v nepořádku...
TAK TEĎ UŽ MÁŠ JASNO
slap
14. 9. 2009, 13:17