Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to elfa-jeste dokoncujeme ten obal ,takze deska bude k mani cca za tyden,max.dva-dame samo vedet a koupit se bude dat v ruznych distrech..u day after i v jejich obchode v pze..na koncertech,nebo objednat primo u nas..kdyztak napis na muj mail..gokillmice@post.cz,… budou hojneji od rijna-kdy se konecne vsichni sejdeme..a to-a je to-jen co deska vyjde,dame dalsi veci na myspace profil..asi vsechny..
blckdmnd 27. 7. 2009, 23:29
ema good ale chtelo by to jeste aspon jeden song.
a je to 27. 7. 2009, 21:07
nová ema je výborná. a kdyby byl nějakej koncert (třeba praha), kde si tu desku můžu koupit, tak to bylo další dobrá zpráva.
elfa 27. 7. 2009, 20:01
v kolik začíná ta akce 15. 8. na šumavě?
pe.klo 27. 7. 2009, 15:34
kup si novej efekt, dreveny pytli.
kokotek 27. 7. 2009, 13:57
kokotek - vidim, že do toho vidíš víc než já.... rád se poučim.
fst 27. 7. 2009, 13:42
Petr: Jestli chceš vinyl, napiš na mail.
Job honza.krejca@gmail.com 27. 7. 2009, 12:21
Cau, je nekde k mani Aquila Bert? Asi uz ne, co..
Petr 27. 7. 2009, 12:09
Jéžiš, jenom ne alternátor, to pak skončí u fotbalu s Kanónama.. Nevim, kdysi to dělal Karel Mikuš, ale to je celkem jedno; třeba se někdo najde. Jenom žádnou další megalomanii, thymolinové úsměvy a nadýmající luštěninu.
huxl 27. 7. 2009, 11:20
a co, khotzi, ta tvoje alternativa, to taky sponzoruje stát, ne? to se to mudruje z boskovic, když si na to kupujeme lístek všichni.
kokotek 27. 7. 2009, 11:08
...no jasně, ale kdo to bude dělat? TJ Alternátor?
flames 27. 7. 2009, 10:56
Na hrachovku jsem chodil před více než deseti lety, byl to výtečný minifesťáček pro pár set lidí. To, co z toho udělali hráškoví šulini(variace na rfp,etc.) bylo vzhledem k všem možným limitům odsouzeno k zániku a i když nikomu nepřeju nic zlého tak tohoto konce nelituju. A těším se na příští rok v komorním prostředí bez debilů všeho druhu.
huxl 27. 7. 2009, 10:51
..jo až na to, že Děti Deště mohli být tak o 150% víc hlasitěji. Negero klasicky super.
flames 27. 7. 2009, 10:12
metalovy_okovy: vzhledem k tomu, že tuhle informaci mam jako "jedna bába povídala", tak nebudu konkrétní, abych někomu nekřivdil. navíc se mi názvy těhle akcí pletou. sorry. takže jak řikam je to celý "prej"
pe.klo 27. 7. 2009, 09:44
add festy: neni nad male prijemne festy typu kubafest - www.kubafest.com, ktery byl tento vikend. pohoda, klid, zadne ochranky, zadni prudici, proste parada, navic s hodne vychytanym line-upem a to vse za kilo vlezneho. mimochodem vyborni byli negero, ta kapela fakt stoji za pozornost. paradne rozsekani byli deti deste, prijemni a svezi byli the mood, zli nebyli ani dirty picnic a hynkovy zamky. ostatni taky vetsinou good...
richard 27. 7. 2009, 09:37